• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Jééj jak taky píšu, že to nemá ani hlavu ani patu :grinning: No jo no, jsem utahaná a do toho ta hlava :sweat_smile:
18. lis 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
Mony nevím. rozhoduju se. na ty problémy na začátku nevím no.

Určo si chce hrát a tedka honem nevím s kým tak vás chce stihnout všechny. :grinning:
18. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
No tady nikdo není, jen já :grinning:
Jako myslela jsem, že když tu všichni sedíme tak přeskakuje z jednoho na druhého. Špatně jsem to napsala :sweat_smile:
On je nějaký nervozní dneska, furt něco čuchá. On je nervozní možná asi i z toho, že si nevrznul :grinning:
Venku je za fenama jak střelený asi ho budem muset v brzké době k nějaké slečně připustit.
18. lis 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Ajo tak to nevím tak jej ještě malinkej.
No jo mony chlap tak to je jasný že to chápu. prostě příroda volá. :grinning:
18. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
no jo moni, hormony.

:grinning:
18. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Suny a kdyby jsi viděla to štěnátko od babička, babička ho má od 2 měsíců, a ted má asi 3 měs. a ojíždí plyšáky :grinning: tak ten začíná mít brzy ty svoje choutky :grinning:
18. lis 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
babičky teda :grinning:
Mabe jo no
18. lis 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
holky, mam stresy, ze pro mimiska nemam skoro nic. :unamused: ani vymyslenyho a tak. :unamused: vypada to, ze ten nas kocarek budu muset objednat pres net. nemuzu ho najit v kamennym obchode v Brne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Tak jdu si teda objednat ten kojící polštář. aspon něco budu mít.
18. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Mabe jakej chceš???? pomůžu ti.
já mám stresy se cvičení. zas :grinning:

Mony ojíždí plyšáky jo? teda chlípník
18. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
suny, neboj, nemej strach, bude to ok. kdyz se ti to nebude libit, tak se odhlasis z programu. vzdyt to neplatis, tak to zrusis.

suny, tento kocarek http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100431-kombinovany-kocarek-v-travel-s-autosedackou.html
18. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
mabe, neboj vše si dokoupíš, ještě je dost času. My tím, že nám vyšel tedka ten byt, budem muset koupit novou linku, zařídit kuchyn, jako židle a stůl, koupit skříně, tak nebudu moct koupit ted nic mimíškovy, tak koupím až v lednu, jako postýlku, kočár a nějaké věcičky. To si vše dokoupíš neboj a když kočár budeš obj. přes net tak to Ti příjde hned. My nemáme pořádně ještě ani vybraný který :grinning:
18. lis 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
Mabe tak ten má kamoška. a já jí ho taky hledala v brně chtěla ho vidět a ohmatat si ho než ho objedná.
a mají ho v krpoli.
18. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
suny, kde v krpoli?
18. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak já ted vstala a půjdu si asi udělat chlebik ve vajičku. Přitel přišel ráno o půl 8 a vůbec nespal, tak je z toho vyřízení, ale jak smrdí od toho ohně do fuj. Ale tak hlavně že to dopadlo dobře:slight_smile:.

mabe já vím kde ten kočárek prodavají u nás:grinning::grinning: a mají ho tu za 7.900,- taky ho chci:slight_smile:...jen ještě nevím kde ho koupím.
18. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj Moni, kde vy jezdíte do toho Polska , přes co?
18. lis 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
moni, ty si teda pospavas. :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
:grinning: Mabe hledám stránku. vydrž prtka vydrž

Holky teda těch kočárů jezdí jak hrom to je uplná manie :grinning:

Mabe www.moje-miminko.cz
18. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
diky suny, mrknu na to :wink:
18. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
jojo mrkni, já jsem zase ještě v posteli, motá se mi hlava a je mě slabo změna počasí.
jeslt mě tak bude zítra tak se na to cvíčo ani nedoplazím
18. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
ja se z toho naseho dedka, jinak to rict nemuzu zblaznim. tak ja cekam, co se tady zase nestane a on tedka prijde a rekne : pruser. tak ve me hrklo, co se zase stalo. a on ze nema obcanku, ze ji ma asi tatka. jak byly v sobotu na pohotovosti,tak ze mu tatka sel pro leky do lekarny. tak jsem mu hned rekla, jezis, to nemuzes tak rikat, ja se lekla, ze se stalo neco zavaznyho. me z toho tady jebne. uplne me tluce srdce. :angry:
18. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
suny, ty teda mas tlaky :unamused:
18. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
tedka si delam papriku cervenou na grilu v troube, trosku pocesnekovanou. jenom takova presnidavka.
18. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Moni přes český těšín a tam kousek je takový obchod co vypada jak obi nebo něco takového a vše tam koupíš o polovinu levněji než u nás. Např. lampa,která u nás stojí kolem 800,- tak tam stojí 400,-. atd. Cestu by ti ale spíš vysvětlil libik, bo já jsem na to antitalent:grinning:. my tam možná ještě pojedeme, tak by jste mohli i s náma, ale nevím to ještě jistě.
18. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Mabe no jo starší lidi oni si to neuvědomí že máš třeba o ně strach. :grinning:

Jo mabe právě proto se bojím že prostě mě bude blbě a stejně mě z toho programu vyřadí.
18. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
ja vim, ze je starsi, ale toto je furt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Mabe, taková je i naše babička :grinning: Ta taky ze všeho dělá katastrofu, přitom to jsou prkotinky tak my taky vždycky co se děje.
Holky co kupujete miláčkům k Vánocům? Chtěla jsem milánkovy koupit ten kávovar Dolce Gusto, ale on ho už koupil :grinning: Takže mi vzal nápad a vůbec nevím co koupit.
18. lis 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
holky, v cem perete oblecky v Lovele?
18. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
moni, ja bych chtela neco spojenyho s anickou
18. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Moni, no my jedeme se ségrou a tím jejím někde za Frídek do Polska se podívat na garnýže, že prý tam mají dost levné. A nevím jestli tam mají i nábytek, potřebovali bychom i světla a ták, tak bychom jeli i tam kde jezdíte vy, ale neznám cestu, to by zase Libor musel vysvětlit Lukášovy :grinning: Protože já jsem to samé :grinning:
A mají tam otevřeno přes týden?
18. lis 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.