• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe já jsem myslela, že kdyby se do Vánoc mimi ukázalo, tak bych mu to neřekla a něco vymyslela taky v tom smyslu, že bych něco koupila bud ružového nebo modrého a tak bych mu udělala překvápko a na Vánoce mu prozradila co čekáme, ale zdá se mi to blbé jenom toto, i když si dávame pod stromeček ten byt a zařizení a pak taky nevím jestli se mímo ukáže takže musím něco vymyslet :confounded:
18. lis 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
Frýdek teda, ježíš mám chyb :sweat_smile:
18. lis 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
moni, ja myslim, ze je to super napad. my si nebudeme kupovat darky. takze ja chci jenom takovy prekvapko. na jare stavet a tak.
18. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Mony já manžovi nic dávat nebudu důvody asi znáte.

Takže budu kupovat dárky jenom své rodině páč jsem vytočená takže je to prostě pasé a je to dobře. aspon si obstarám jen svoje.
jinak mi manža oznámil že u porodu nebude že to nechce takže paráda. fakt se budu stěhovat k našim ty jeho nálady už nesnesu.
18. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Mabe, no uvidíme. Jak se mímo neukáže tak musím vymyslet něco jiného.
18. lis 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni garnýže se tam opravdu oplatí koupit, my za něj dali kolem 200,- . Nevím jak za tím frydkem já tam nebyla. jestli jsem byla v polsku tak 2x v životě?:slight_smile: a to jednou na trhah, ktere jsou jen o víkendech myslím a tam kde jsme byli ted kupovat ty dveře, tak tam mají normálně i přes týden, je to normální obchod jen vím, že je to vedle kauflandu jejich. Kamarád co ted dostavěl barák tak kupoval skoro všechno tam. Říkal, že hodně ušetřil, ale taky samozřejmě zaleží jak v čem.
18. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Suny tak to je mě líto, tak si k porodu vem mamču nebo někoho z rodiny.
Oni někteří chlapy nechtějí no, protože to je fakt asi jen pro silné povahy.
18. lis 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
No kdyby jste to třeba našli na mapě, tak mi jí pošli Luky by se v tom už vyznal :slight_smile:
A zajeli bychom se tam podívat.
18. lis 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
vím, jen že jsme jeli myslím přes havířov:slight_smile:
18. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Mony ale já taky nejsem silné povahy a být tam musím že? at si nasejří stejně se nebavíme zase tak co.
18. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
jj Libor ted vstal a řekl, že jede do práce, takže ted se ho nezeptám, protože vyletěl jak střela a to spal jen asi 3 hodiny :angry: . ho zabiju tež :grinning:.... Ale večer bych ti to mohla poslat. my tam docela taky jeli na slepo a dobře jsme to našli, malinko jsme zabloudili, ale pak se to zničeho nic objevilo před náma:grinning:.Jo a jen na trháh se dá platit českýma, ale v tom obchodě ne, bud zlotyma a nebo přes kratu uplně v pohodě. jen at víš:slight_smile:
18. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Suny, ale ty budeš v jiném světě, ty to nebudeš tak vnímat těma bolestma, tobě to bude jedno :slight_smile:
Přičemž chlap stojí a dívá se vnímá to co se kolem děje a né každý chlap u toho chce být, já ho chápu, Lukáš kdyby nechtěl, tak mu řeknu dobře, nechod, chápu Tě. Ale chtěl u toho být byla jsem jen ráda, že tam byl a že mě držel za ruku a ták, ale každý chlap je jiný, to ho neodsuzuj :wink:
18. lis 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem trosku umyla zachod a koupelnu. :slight_smile: a uz nemuzu, takze konec s uklizenim.
18. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Moni v pohodě, my bychom tam jeli př. týden asi v úterý. Lukáš přijede v pondělí v noci. Jak se tam bude moct platit kartou tak supér, zajeli bychom jenom do toho obchodu na trhy nebude čas když jsou jen o víkendu.
18. lis 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
Mony on mi to dělá naschvál víš? prostě ted trucuje páč jsem si včera balila kabelu a řekla že jdu pryč tak se nasral asi.
18. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Mabe tak odpočívej :slight_smile:
Mě to čeká př. týden ten úklid, snad mi mamka pomůže :grinning:
Já si za chvíli ohřeju ze včerejška guláš, půjdu se sprchnout umýt hlavu, pak pro malého, na pracák, pro mamku a pojedem k babičce.
Holky mám nervy na pracák, víte kolik mi ted posilají? 1100 :frowning2: A to kdybych byla sama s malým, tak nevím jak bych z toho vyžila :confused: Kdybych mohla jít pracovat tak jdu hned, jsem z toho neštastná co to je dneska? Na jeden nákup a je po penězích. :confounded:
18. lis 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
Suny aha, kašli na něj. Nejlepší je tichá domácnost a za chvíli to přejde. :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
moni, od tedka uz odpocivam. no, jeste zametu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Zdá se mi, že trhy jsou i ve středu, ale nevím to jistě a navíc pokud bude škaredé počasí tak oni ani neotvírají, my tam byli v pátek, kdy by to mělo být taky otevřené a skoro tam nic nebylo, protože poprchávalo. A hlavně, že jsme měli ty dveře:slight_smile: tak potom si třeba napíšeme a já ti pošlu tu mapu. Jo a hlavně si zjištěte kurz, protože my ho nezjistili a musela jsem ještě z poslka volat mamce. Ale byl předtím kolem 6-7kc, ale nevím jak ted.
18. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Moni ok, díky. Nevím kdy se sem dostanu, budu tady tedka jenom vždycky ráno, protože odpol. už tu bude brácha nebo ségra a víš jak, nechci se jim tu cpát a dopol. tu nikdo není. Tak si kdyžtak písnem zítra ráno.
18. lis 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
Mony ty dostáváš tak málo to je hrozný svinstvo fakt.
Mony tichá domácnost to právě není když je doma tak se hádáme. bojím se toho předčasnýho porodu. všechno je kvůli němu fakt.

to cvičení furt zvažuju. :frowning2:
18. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
moni jasně:slight_smile:...když tak ti to pošlu na icq a až tam budeš tak se ti to objeví:slight_smile:

Holky tady je teda nádherně:slight_smile:
18. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Mony tady taky venku je nádherně a me je mizerně asi se dám na básníka :grinning:
18. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Suny taky se mi to zdá hodně málo. Myslela jsem, že když vyčerpám těch 60% z předchozího příjmu, tak, že mi budou posílat aspon 2500 a oni mi poslali 1100 :confounded: No jako před Vánocema je to paráda, že. Budu muset být ted závislá na Lukášovy, protože i z těch 3000 co jsem dostávala jsem si vyžila, samozřejmě , že mi Lukáš něco vždycky ještě poslal, ale ted je to úplně v pr... Dneska tam jdu a zeptám se jí na to, jí řeknu, že mám dítě, drahá půlka sice pracuje, ale co z toho, máš dítě, na nic nemáš nárok na přídavky na nic a ještě dosávát pitomou tisícovku :angry: Maras. Hlavně, že můj strjda ten nepracuje odjakživa snad 30 let a má nárok na všechno a nemá dítě , bordel fakt.
Moni jo jo, na icq se mi to objeví :slight_smile:
Je, že? Děcka se školkou jsou beztak venku
18. lis 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
Mony to je fakt síla teda. už se těšíš asi na mateřskou jsou to hovada když ví že máta malý dítě ale bud ráda že aspon Lukáš vydělá hodně.

Jo ty máš vlasntě malýho ve školce. not o jsou určo venku. je krásně.
a jak se změnilo počasí tak se mi motá hlava je mislabo hrůza no. a to mám jet podepsat tu smlouvu na to cvičení. fuj
18. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Suny no právě, kdyby i on nevydělával, tak to bychom se podle našich dobrých úřadů chodili pást. :confounded:
No na mateřskou se těším ani nevíš jak. Protože toto mě teda nenapadlo, že bych dostávala jako těhotná a matka jednoho dítěte a na socce nemáš na nic nárok, tak já nevím na co máš pak nárok, nebo na co sociálku vůbec zařídili aby fungovala, vždyt to je hnus. Fakt kdybych mohla tak jdu aspon na brigádu někam.
Suny záleží na Tobě jak se cítíš. Ale pokud Ti je často špatně, tak to cvíčo odlož a chod pak třeba před tím porodem at to nemáš zbytečné zaplacené a nechodíš tam.
18. lis 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
Mony to se neplatí, jen tam prostě jdeš ono je to z evropské unie. ale já nevím jak mě bude když se probudím no. a ten den když se omluviím tak mě vyškrtnou tak o tom pořád přemýšlím a nevím no.

S těma penězma to je fakt hnus. mony to je hrozný. já ani nevím kdy a kde se žádá o mateřskou??
18. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Suny aha, tak když je to zadarmo tak to zkus. Uvidíš no.
Já myslím, že o mateřskou se žádá nějak v 34tt nebo v 35tt. Měsíc a něco před porodem.
18. lis 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
No já si to taky musím pozjištovat já si mateřskou docela pohorším, ted mám docela dobrou nemocenskou asi ještě takový dvě tak toho musím využít.

No uvidím jak mi bude zítra ale je fakt že v noci moc nespím tak hodku dvě tak jsem ráno jak praštěná.
18. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
suny, ty spavas dve hodiny v noci? a co jinak dela celou noc?
18. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.