• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Tak sis pochrupkala?
18. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
mabe-nebola a ani niako moc nechcem lebo oni man hned poslu do nemocnice na testy na prasecinu tu v anglii to uplne kontroluju a viem ze ju nemam az tak zle mi nieje
cajicky.medik a postel to je naj
ale neviem ako je to z kvapkama do nosa mozem ich pouzivat?
18. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
ja mam kapky sterimar s morskou soli a potom me rekly v lekarne Nasivin. Nejaky urco muzes, zeptej se v lekarne.
18. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
jojo, pekne jsem spinkala :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
mabe-no co malinka uz kopka viacej? :wink:
18. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
tak to je fajn. já ne. ted jsem dopekla kuře vařím rýži a pak si zas pudu asi lehnout ty záda jsou šílený už tu fakt lezu po zdi je to zoufalý
18. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
suny, nemas to prave z toho lezeni? ja to tak aspon mam.

moni, uz kope vic. vcera jsem polehavala a citila jsem ji celej den. byla vcera nejaka hyperaktivni. dneska uz nelezim, tak sem tam ji citim.
18. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Máte se? Nestíhám Vás dočíst....Dnes jsme byli nakoupit a teď na prochajdě se psem...Trochu mě začíná bolet v krku :rolling_eyes:

Mona12071, akorát čtu, že jsi nemocná :frowning2: Tak hlavně ať tě to brzy přejde :dizzy_face:

Holky, šoupla jsem do albika nové úlovky, tak mrkněte, jestli chcete :wink: :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
mabe-tak to je super ja uz asi 3 dni necitim len take steklenie ale uz kopkanie je to taky pocit ako keby som mala tlak v brusku a prask :grinning:
18. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
luci-aspon mam donasku ovocia az do domu :grinning:
ako sa mas?
18. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Moni, tak to máš super zařízené :grinning:
U mě docela dobrý, jen mě štve to bolení v krku...rýma zatím není. Tak uvidím, mám doma nějaké přírodní léky na chřipku, tak si na noc preventivně vezmu :wink:
18. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahoj luci tak to je super procházka a nákup, hlavně holky vitamínky. já se taky snažím. ale moc tomu nedávám. a čaj s medíkem a s cukrem.

Mabe možná to z toho mám ale mě to dělá i když chodím i sedím akorát to nevnímám no
18. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj Suny, jsme se dneska zařekla, že nákupy už kadím...zase jsem se rozčilovala, že každý druhý kašle a tu hubu si nezakryje...moje nervy!!!!
Ale dneska mě taky bolí záda, jako čert :rolling_eyes: Jsem byla celý den na nohou...a to se ještě chystám žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
holky, tak nejak zacina tady nachlazeni.

moni, jojo to mam taky a sem tam me da poradnej kopanec. :slight_smile:

suny, ja se prave uz musim hejbat jako plavat a cvicit, jinak to nerozhejbu
18. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
suny-jak hovori moje mama-BUDE ESTE HORSIE :wink:
18. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Mona :grinning: tak, tak...to m říkal i můj gynďař...když jsem mu říkala o zádech a bříšku, tak říkal, že bude mnohem hůř :confounded:
18. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
luci, paradni veci a nejsou to nejaky uz velky???

my pujdeme pro veci pristi vikend. tedka je mamka nemocna a chce jit taky na tu navstevu. tak jeste vydrzim do dalsiho vikendu. a pak to rozjedeme. :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
holky, no prave, proto uz chci zase neco delat - cvicit, plavat.
18. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Mabe, děkuji :slight_smile: To na těch fotkách tak vypadá...největší je tam ta košile a ta je na 6-9 měsíců (byla zadobrou cenu, tak jsem ji vzala), ale jinak ty mikči a bundička jsou velikosti 62 :wink:
18. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Mabe to já taky musím, ale když jsem dneska dvakrát sebou švihla tak to jde blbě no.

No bude hůř a já to mám od 4 měsíce. paráda
18. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
LUCI-a je to pravda mna do nedavna strasne bolelo na pravom boku ako keby mi Davidek strcil nohu ci ruku do vajecniku strasne mna to tam tlacilo ale teras v pohode a jak som to povedala mamine ta mi na to-pockaj ked budes mat nohy jak balvany nezohnes sa ani ze si chces zaviazat topanky a budes funat jak slonica a ledva chodit a maly ked sa natlaci do porodnych ciest ako mna bude vsetko bolet :grinning:
18. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Suyn, ty jsi omdlela????? :confused: :fearful: To snad nééé...a jak ti je? Už je to lepší?
18. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
suny-viem ze to nieje lahke ale mozno by si to mala zacat brat troska lahsie a problemy odhadzovat hlavne kvoly krpeckovy

si v poriadku?
18. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Teda Suny...promiň...jsem Ti zblbla nick :sweat_smile: :wink:
18. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
18. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
inak uz mate vybrate na vianoce?ja neviem co kupim :frowning2:
18. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Luci to je v pohodě Suyn to je jak nějaká japonka :grinning:
jo stačila jsem si lehnout ale jsou to stavy na nic jako neomdlela upolně jen mžitky a rozdýchavala jsem a taky jsem dneska blila parádní den no.
18. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Moni, to bude ještě sranda...já už jsem dnesk šla naprocházce do kopce a manža namě musel v jednom kuse čekat :grinning: No, funěla jsem jako čuně :confounded: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Suny :frowning2: snad se to už nebude opakovat...já bych řekla, že je to tlak...ten těhulkám často kolísá. No, musíš dávat bacha, pokud Ti je takhle...chjo...furt něco...já to pořád říkám, že těhotná žena nemá daleko ke staré ženě :rolling_eyes:
18. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
luci-ja uz toho mam tiez dost ked idem do obchodu Martin sa u vsetkeho zastavi prezera mna zacnu boliet nohy zada a uz sa nemozem dockat domova :grinning:
ale do Vianoc to utece a po Vianociach za chvilku to budeme mat za sebou :grinning:
18. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.