• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, ja kdyz jdu nekde s manzou, tak taky jdu za nim 3m. :slight_smile: za hodku jdeme na basket a to ja mu nestacim ani od auta do haly a to je treba 5 minut cesty. :grinning: a on se divi. teda v dobrym. sakra, zase ten nos, ale ja jdu plavat, protoze to potrebuju. poradne se oblecu a jdu.
18. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
suny-aj ja si myslim ze to mas tlakom je to normalne nadarmo sa tomu nehovori -druhy stav :wink:
18. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
me zacnou bolet zada v bedrech a tahnout bricho a to ho nemam tak obrovsky jak bude :confused:
18. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
mabe-tak sa dobre bav a spomen si aj na chudatka v postely no sak pockaj :grinning:
Mona, já jsem koupila našim i ségře povlečení...chtěli ho a ještěsi přáli osušy a ručníky, tak jsem to taky koupila + ještě dneska nějaké kosmetické balíčky (Dove, Radox, atd...), pak koupím nějakou knihu, synovečkovi odstrkovadlo a končím...Lítat po obchodech nebudu a pokud bysi ještěněkdo něco přál, tak to objednám z netu :wink:
luci-a manzilkovy? :slight_smile: ci to sa nehovori nahlas? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
moni, budu na tebe myslet, ale jenom o prestavkach, at z toho neco taky mam. :grinning: snad se ta ryma nezhorsi zitrejsim plavanim, ale fakt to potrebuju.
18. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Holky, dneska jsem si stěžovala, že už mě některé oblečení tačí a manža mi nato říká, ale bříško už ti moc neporoste, ne? Vtipálek :confused: :grinning: :grinning: Jsem mu říkala, že zatím to ještě nic není :grinning:
ja zatim darky nemam vymysleny, chtela jsem to udelat dneska, ale nejak me to nevyslo.
luci, to se bude manza divit :grinning:
18. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Moni, on chce předplatné časopisu na rok a jinak netuším, co mu ještě koupím...asi nějakou tu knihu...nebo si snad něco vybere sám :wink:
18. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
luci-tak niako sme mali aj my debatu mi hovori no uz mas celkom velke brusko sak za chvilku ti ani neporoste uz no skoro som padla :grinning: :grinning: povedala som mu no chlapecku to teprva pride ta supa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: strasne sa tesi kazdy den mi hovori ako mi narastlo brusko a vcera mal ucho na brusko a malinky si asi pomyslel-co mi nedas pokoj uz mna smirujes a este som len v brusku a kop :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do lica :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Mabe, to jo :grinning: Nechápu ty jeho představy...on si myslí, že už mám bříško velké teď a že už moc neporoste...no,bude čučet :grinning:
Holky, jsem četla, že v tomhle období je mimi velké jako velikost nohy č.38 (a to mám já) :grinning: To už je teda pěkný macík :grinning:
18. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
mabe-no dobre tak aspon cez prestavky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Holky vy valíte nestíhám :grinning:
18. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
my sme pozerali na youtube predcasne narodene mimco v 22 tt je to zazrak ze prezije ale ked osm sa na to pozerala a povedala som si uz ja mam take krasne miminko v brusku :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Mona, taky bych se koukla, ale já bych to prořvala, takže raději zůstanu jen u těch představ :wink:
18. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Luci však já si připadám jak stará baba, dýchat nemůžu z postele vstávám jak lemra, ohýbat se jde těžko a do kopce funím taky v klidu.

Mabe rýma neva, ale bacha pořeádně se obleč at tě neofoukne potom.

Jinak vánoční dárky budu řešit avonem jak jinak po obchodech opravdu lítat nebudu.
18. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
18. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
luci-keby nahodou sis to rozmyslela
18. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
holky, tak to u nas je tak, ze kdyz mala kope a prijde manza si sahnout, tak prestane. citil ji akorat jednou. :confounded: tak moc bych mu to prala, ale ona nejak nechce.
18. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
mabe-to aj ja skusam a jak dam ruku tak nic ale toto bola nahoda
18. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Mabe to je normální u nás je to stejný vlní se mi celý břicho jak dojde manža a promluví tak utrum.
18. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
uz sa strasne tesim kedy to budu take lepsie kopanceky :grinning:
18. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
tak kdyz dam ruku ja, tak ji citim, ale manzovu nechce. uz mu pak mrtvi ruka a nic.

moni, takze mame takhle maly mimisky v brisku
18. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
ja je sem tam mam :slight_smile: a vypada to, jakoby se chtela prokopat ven. :grinning:
18. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Moni, tak jsem koukala...a co myslíš...řvu,no :sweat_smile: To je mazec, jaké miminečka už máme v bříšku :sweat_smile:
Holky, já poslední dobou cítím pohyby tak nějak jinak, spíš uvnitř....včera měl maličký asi nožky dole, protože moje děloha a močák dostávali zabrat :confounded: :grinning:
mabe-presne
luci, mala me taky parkrat kopla do mocaku a aji asi do zadku jako do strev.
Ty jo holky to je zázrak že je udrželi na ´živu a vypadali docela v pořádku. :wink:

Luci já řvu taky když si představím že je kubíček tak malej. uf. jinak malej kope hlavně dole tak nevím. asi se mu líbí když chodím na záchod pořád. :grinning:

holky je mi líp depka přechází.
18. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.