• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Tak já dneska taky dělám kuřecí řízky s kaší a kys. okurkou k tomu. Mám ještě kuřecí v mražáku tak jsem to vytáhla, že to sníme a zítra nakoupím zásoby do mražáku.
Zítra jdeme na oběd k mamči jsme pozváni a bude dělat ražničí :dizzy_face:
A v neděli nevím, možná svíčkovou s kolínkama a masem.
11. zář 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak jsem se právě probrala...začala mě bolet hlava, chtěla jsem to zaspat, ale o moc lepší to není :rolling_eyes: To nechápu...řed těhu mě bolela hlava tak jednou za tři měsíce a teď je to skoro co dva dny! A prášek na to v těhu asi neexistuje žádný, co? Já mám dnes na oběd Seitan (sojové maso se zeleninou) ze zdravé výživy a k tomu nudličky...je to moc dobré :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
holky, vy me delate chute. Ja su lenora a nechce se me varit. Ja vim, teply jidlo je treba, ale dam si parecek s rajcatkem - uz si ho ohrivam.

Luci to je me lito, ze te zlobi hlava. :unamused: Nevim, co by sis mohla vzit. :unamused:
11. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
luci, zkus se podivat sem http://www.safebryo.cz/migrenadop.htm
11. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Mabe, já měla párek v rohíku včera k večeři...a spořádala jsem hned dva :grinning: Ale dostala jsem chuť na ten aspik, o kterém psala Mona :sweat_smile:
Snažím se hodně pít, ale mám zase alergickou rýmu...takže ta hlava možná bolí i z toho :pensive:
Holky, já plánuju že brzy udělám kuřecí řízky a bramborový salát, ale pořád se k tomu nemůžu dokopat :wink:
11. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Mabe, děkuji moc :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Luci bramborový salát dělá miláček a moc výborný, tak ho dělá jen on, já ne :grinning: Né, že bych ho neuměla, ale jeho je prostě bezkonkurenční, na Vánoce jsme dělali plný kotel i pro rodinu, taky milují jeho salát :sweat_smile:
Dala bych si ho, ale přijede příští týden.
No nic jdu vařit at jde malý spát, jinak tu z něj blbnu co zas dělá :frowning2:
11. zář 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak jsme se bavili s kámoškou dneska a všem se líbí na kluka jméno Patrik, to si vymyslel náš tatka, co myslíte, mám to tak nechat, mě na kluka nic nenapadá? :confused: A ten Patrik se mi začíná páčit :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i.k.a-je to pekne meno mi by sme ho dali keby ho nemala uz moja sestra niako dvoch patrikov nechceme tak sme sa rozhodli pre Davidka :slight_smile:
len som na vas mrkla musim zasa padit do sprchy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Moni, Patrika má kámoška a chtěla ho i moje ségra-nakonec má Dominika. Je to hezké jméno :wink: Já ještě žádné na kluka nemám...mě se líbí třeba Štěpán nebo Matěj, ale můj muž by to nepřežil, takže musíme vybrat něco jiného.
11. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Mona Davídek je taky hezké jméno, to už v rodině máme zase my :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
Luci, já moc nejsem na jméno Štěpán, ale Matěj je hezké jméno, ale to má půlka mých kámošek, jinak klučičí navrhuje drahá půlka a byl tam i návrh -Matěj. :slight_smile: My už uvažujem, protože nemáme možnost být spolu každý den, takže jak jsem spolu o tom mluvíme. No asi to necháme u toho Páťi :grinning:
11. zář 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
ja som vyberala holcicku a moja polovicka chlapceka :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Moni, Matěj se mi líbí moc, ale manžel by si představoval něco úplně jiného...U nás je to tak, že on navrhuje holčičku a já kluka...ale vše, co navrhnu on zavrhne :rolling_eyes: :wink: Takže vůbec netuším, které jméno vyhraje...
Dneska se mi zdálo, že se nám narodil chlapeček, ale byl nedonošený, takže hrozně malinkatý, ale byl v pořádku a byl to silák. Byla jsem hotová z toho, že měl očka, jako má manžel :slight_smile: Mě se teď každou noc něco zdá, ale někdy jsou to strašné hrůzy :pensive:
11. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Holky ta já se dneska zrovna bavila s kamoškou o bramborovém salátě a udělám ho asi o víkendu s řízečkem, v té restauraci to nebylo ono tak si to musím vynahradit:grinning: a do vánoc bych to nevydržela:slight_smile:..naštěstí mám všechno kromě majolky a tatarky a masa. takže skočím do obchodu a jde se na to, dneska udělám salát at je odležený a zítra řízečky:slight_smile:

moni mě se staršně moc líbí jméno Patrik, já ho původně chtěla, ale Patrik Zálešák mi přijde hloupé. Jinak líbí se mi hrozně moc Matyáš ale taky nevím nevím s tím příjmením. A dneska mě napadl Damian co vy na to?...já fakt nevím. Pro holčičku bych měla jméno hned, ale pro kluka mi to příjde jako bojový ukol a i se mi zdá že moc hezkých jmen není :unamused:
11. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
holky vidím, že tu nikdo není tak já fičím do Intersparu, jsou tam bodyčka za 34kč:grinning:...a hlavně věci na salátek, booože já už se na něj těším jak malá:grinning:
11. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky, koukam že tady vybíráte jména :wink: . Mě se líbí spíš méně tradiční ale ne zase až moc.
A teda vim nebo spíš doufam že si manžel dělá srandu ale od začátku těhu miminu říká damián :grinning: , ale to mu neprojde. V noci mě vzbudil prý kdy budem vědět co to bude :slight_smile: . Minule to bylo jednoduchý, chtěla jsem kluka a od 15 se mě líbilo jméno Viktor a tak máme Vikiho ale teď mě vůbec nenapadá hezký jméno na kluka a už jsem se přistihla že koukam jen na holčičí věci tak 29 až mě řeknou že to bude kluk tak asi budu koukat a fakt nevim jaký jméno. přijde mě že hezký jména jsou v prosinci a do toho se mě nějak nechce :unamused: . Zatim to moc neřešim až budem vědět co to je tak asi začnem víc přemýšlet a jsem zvědavá jak dlouho potrvá než se domluvíme :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
Holky, tak jsem zpet. :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
tak jdu s manzou na basket, musim se jit provetrat
11. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
ja teda hrat nebudu. mam sraz s kamaradkou na zahradce venku - budeme prndat a pak se kluci po trenalu k nam pripoji
11. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
Moni jo jo na kluka je těžké najít i když je plno hezkých jmen, ale Tomáš, Kuba, Martin atd. se mi zdá už je jich je moc.
My u malého nepřemýšleli, tatka chtěl at se jmenuje malý po něm tak jsme dali jméno Lukáš :slight_smile:
Jen ted nevím, nevím. Luki chce toho Patrika, tak uvidím, ale zdá se mi to taky tvrdé Patrik Chromý.
Dneska mi říkala známá, že je to dobré, ale nevyslovuje se to tvrdě? Nevím :confounded:
Holka je jasná. :dizzy_face:
Mabe no téda, ty se máš, taky bych si šla někam sednout, ale není kam a ským :grinning: Většina je zaleznutá doma a nikomu se nechce.
Moni ty bodýčka jsem taky koukala do intersparu do letáku i ty medvídkovské :dizzy_face:
11. zář 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jsem zpět:slight_smile:, koupila jsem 3 bodyčka a jednu malou dečku, samozřejmě vše za vyhodnou cenu:grinning:...měli tam dokonce set do postýlky, přikrývku a polštář jen za 350kč ale nevím nevím, spíš koupím něco pořádného, ale lákala mě jen ta cena:grinning:
11. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
holky, odkdy jste zacli kupovat vecicky?
11. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
holky, ja bych porad jedla. jsem hrozna. tedka si krajim jablicko sebou na tu zahradku. mam strach, ze budu mit hlad. jdu tam uz na 17:30 aspon tak do 22h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozna tam maji nejakyho utopence. jak ja budu vypadat?
11. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
mabe já si první věc koupila ve 12tt a to proto, že jsem měla radost, že screening dopadl dobře:slight_smile: Já musím kupovat věcičky pomaličku jinak by mě to finančně položilo :unamused: ...
11. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
mabe bud vklidu já jsem na tom uplně stejně. měla jsem oběd, přišla jsem domů dala jsem si jogurt s křupínkama a ted už zase uvažuju co si dát, mám normálně hlad :confused: :grinning:
11. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
ja jsem nesplnila slib mimiskovi. rekla jsem mu, ze kdyz dopadne ta vcerejsi kontrola dobre, tak mu neco koupim. snad se na me nezlobi. jak jsme byly v tech obchodech, tak se me nic nelibilo. po tom NT screeningu mu uz koupim - to je 21.9. Jinak jsem se tedka divala do prukajdy a mam tam neco jako OC 80, nebo to je C8 jako cipek? Nevim. Hlavne jsem pribrala 1,5kg a ne 1kg. :confounded: :slight_smile:
11. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
mabe neboj určitě se nezlobí, on/ona ví, že jí/mu to vynahradíš :grinning: :grinning: ...Nevím co to je C8 :confused: .... zatím jsi přibrala v normě:slight_smile:

bodýčka jsou v albíku :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Tak já taky žeru, po obědě jsem spali, pak jak jsme se vzbudili jsem si dala 4x ty suchary se sýrem, borskev a ted jsem dojedla chleba a jdu si ještě jeden udělat, mám furt žravku :confounded:
Moni, hezké bodíčka. No to jo, raději kupovat už ted postupně, protože pak najednou, tak nevím nevím.
Ještě, že já mám věcičky po malém, krom kočárku a postýlky.
11. zář 2009 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz
"žeru myslím sebe" :grinning: protože já fakt nejím. :confounded:
11. zář 2009 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.