• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci-aj ja som pozerala ani mi to tak nedojde ze uz tak mimiska mame pod srdickem je to zazrak
18. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Mabe, zatím se tam vrtí, ale už moc dlouho místo mít nebudou...Švagrovce se prcek neotočil-zůstal nožkama tak nějak šikmo a říkala, že to bylo peklo, že jí od 7. měsíce do konce těhu kopal do rodidel a to prý byl masakr....
18. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Suny, to je moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, na chvíli utíkám...dám si sváču, pověsím prádlo a pak se zase ukážu :wink:
18. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
No já pádím na záchod to zas bude au už ted to bolí. tak snad tu budu brzo. :frowning2:
18. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
no ja utekam tiez ide mi serial :grinning:
18. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
tak ja taky utikam,at nejsem pozadu. jdu se oblikat :grinning:
18. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Jéé tak se člověk vráti ze záchodu a nikde nikdo. samozřejmě to neselhalo. auuuu :angry:
18. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak už jsem doma. Pojedla jsem a půjdu upect ten peník, na který se už chystám dlouho, ale vždy mi doma něco chybělo:slight_smile:...koupila jsem dneska vaničku pro malého, tak mám zase o jednu starost méně:slight_smile:
18. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
ahoooooooooooooooj..co novyho?nestiham,nedocitam,tak povidejte
18. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak za chvilku jdeme k dr. po snidani. ja jsem nejak nemohla dospat a mala taky ne. od 6h se prevaluje a kope. akorat mam trosku strach z toho zanetu, jinak ji asi tluce srdicko, kdyz kope, ze? rymecka trosku je, ale myslim, ze to mam z toho otevrenyho okna v noci, takze se to zlepsi. chci jit odpo plavat, zada to potrebuji.
19. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
jinak jsem vcera ve Sparu videla krasnou osusku z mikrovlakna. Byla takova jemna zluta s oveckou za 169Kc. Manza ju hned nechtel koupit, tak reknu mamce. :slight_smile: uplne jsem se do ni zblaznila.
19. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj Mabe tak ati ti to dopadne dobře. a písni. držím pěstičky. papa
19. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky, tak jsem doma nejakou dobu, ale dostala jsem se sem az ted. Malou jsem nevidela. :unamused: Pani dr. se zeptala, jestli kope, tak jsem ji rekla, ze jo. Prohlidla me, cipek drzi porad stejne, deloha v poradku. Takze muzu dneska plavat. Uz to potrebuju na ty zada. JInak zadny zanet ze steru neprokazan. Moc v poradku, kontrola za mesic. :slight_smile: Co vic si prat?

Po plavcu pro me manza dojede, abych se dostala domu. Pojedeme jeste do Makra, koupim si prasek na mimiskovi veci a jeste pro tchanovce. Tedka me volala mamka, ze jeste ma par veci po me ve sklepe. Tak me to tatka v nedeli hodi. Sice je to skoro 30 let :grinning: , ale treba neco bude dobry. Nebo to proste vsechno vyhodim.
19. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
mabe-gratulujem dobrych sprav nieje nikdy dost :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
no aj ja som bola dnes u lekara :angry:

povedal mi ze nic pre mna nemoze urobit lebo mam len zahnisany krk a nos a ked nemam horucku tak je to dobre
a ked ju nahodou dostanem tak si mam dat paracetamol
inak mam pit vodu z medom (no keby mi to nepovedal tak ani neviem)ale ja si radsej davam caj s medom blbec
niekto zastupoval mojho lekara
chapem ze mi nechcu nic dat ked som tehu ale urcite na ten krk a kasel by mi mohli nieco kazde 2 hodiny som bola hore a musela pit uplne vrely caj aby mna stale nanapinalo na kaslanie inak by som ani nespala
19. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
moni, dekuju. :slight_smile: zase jsem spokojenejsi. trosicku mam strach z toho plavani, ale nebudu se moc prepinat. kazdopadne tam pujdu, potrebuju se protahnou,hlavne ty zada.

ja si myslim, ze by ti mohly dat neco na ten kasel. :unamused: caj s medem je lepsi. :wink: tak nic jinyho ti nezbyva nez lezet a pit caj, ale nepij ho moc horkej, to taky neni dobry na nemoc. a vitaminky.
19. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak dneska mám školu a vůbec se mi tam nechce, ale musím. Ted dělam těstoviny s brokolicovou omáčkou, snad se mi povede:slight_smile:

mabe gratuluji ke kontrole:slight_smile: a na plavaní určo běž mě to v útery udělalo moooc dobře.

mona tak s rychle uzdrav :wink: . Mě když bolelo v krku tak jsem si koupila v lékarně cucací bonbony na krk, tak se když tak poptej v lékarně. Jo a co ta tabulka?
19. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
monako, dekuju moooc. jsem moc rada, i kdyz jsem malou nevidela. :confounded:
19. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
monako-neposlal mi to kazdy no kazdy by mi to mohol dnes poslat a ja to do zajtra spravim :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
tak holky este raz poslite mi cez ip vase udaje z ktorich spravim tabulku a odoslem vam na mail aby sme ju mali len mi a nebola verejna
bude sluzit na to ze keby sa nieco stalo a nemozeme sa dostat na net tak napiseme niekomu sms aby nam dal vediet co sa s nami deje a nestrachovali sme sa :slight_smile:
MENO-PRIEZVISKO-TEL.CISLO-(KED CHCES A MAS-SKYPE ,ICQ,FACEBOOK)A ESTE DATUM PORODU A CO CAKATE :grinning:
19. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
mona ja ti už něco posilala, ale nevím co mi tam chybí, když tak to napíšu znovu podle toho co jsi ted napsala.
19. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahojky holky,jakpak se mate?
19. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
MONAKO-NO PRAVJE KEBY SI BOLA TAKA DOBRA A POSLALA TO ESTE RAZ :grinning:
19. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Ahoj car:slight_smile:

mona jasně ja jen ted pojedla a už jdu na to :slight_smile: . A za chvili do školy fůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
mona máš to tam:slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
mona..ode mne to chces taky znova?jsem ti to taky uz posilala

moni...je skola?me ceka v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi taky nechce..a hlavne ńevim jak tam vydrzim cely den...a co jinac?
19. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
carcul no musím to ještě vydržet tam chodit, protože s malým se už tak nebude dát no. Ale je to poslední rok tak snad to nějak zvládnu. jdeme dneska naštěstí jen na 3 hodiny, pak už nejsou důležité předměty, takže to se dá....Jinak docela fajn, i když v poslední době chytám docela křeče do břicha, hlavně když jdu trošku rychleji nebo déle stojím. A co vy???
19. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
no ja ty krece v brise mam uz dyl..ale furt nevim jstli je to tvrdnuti nebo co to je..a docela to nekdy i dost boli..vsak se v po zeptam dr,jelikoz to nebylo predtim taky casty tak jsem se minule nezeptala..a taky me vse zas o dost vic zmaha(a ze uz i predtim)a hlavne v noci mi je docela spatne..jinak mala spi tak 3hodky denne a pak furt vyvadi-ve dne v noci..poslednich par dnu....no a jinac jsem koupila barvy na pokojik tak se manzilek musi do toho nekdy ted pustit..
19. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
mona..a skolu urco pekne zvladnete :wink:
19. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
carcul-keby sa ti chcelo prosim lebo teras je tam viacej udajov holky som vyridena z tej choroby :frowning2:
19. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.