• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
carcul na ty křeče se taky zeptám, já jdu zase v útery. No mě začlo byt v poslední době nějak nevolno, točí se mi hlava a nemůžu dlouho chodit, ale jestli to taky není tím, že jsem ted doma. No zaptám se a uvidím, třeba to je normální. Doufám, že ted uvidím malého, od 22tt jsem ho neviděla :frowning2:.

nic fičíme do té školy, budu tady později. Tak se měj carcul papa :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Včera jsem byla na pojištovně u hzp, a čuměla jsem co vše Vám proplatí.
Dala mi seznam od prášků po olejíčky, šampony a ták pro mimi.
I 3D mi proplatí, tak jsem se rozhodla, že toho využiju a půjdu. Včera jsem volala dr., at mě obj., měla jsem jí dnes vlat, že mi řekne co a jak, ale nestihla jsem to, byla jsem dopol. pryč. Tak tam cinknu zítra.
Proplácí i čaje pro kojící matky, pro těhotné atd. atd. , ale né všechny mám ten seznam a tam jsou vždy napsané druhy, které proplacejí, tak kdo má hutnickou at toho využije. :wink:
Jinak co nového? Nedočítám, před chvíli jsme došli tak vařím a nestíhám Vás dočíst :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
mona..tak drzim palce at skola rychle utece.. :wink: ..a myslim ze ted uz nam bude jen hur..naky tehule ani nejsou schopny vstat z postele..jen ty krece nevim...se zeptame :wink:

ahoj moni
19. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Holky ty křeče jsou normální, měla je myslím i Lucka a dostala na ně to magnezium- to je na různé křeče kdekoliv.
19. lis 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
moni..no holky prave rikali(jinde)ze by nemeli bolet..a obcas fakt boli jak prase,obcas jsou jen neprijemne...ale furt mysli ze je to to nejmensi..ale kazdopadne se zeptam,uz kuli tomu jestli mam koupit magnezko
19. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahoj holky :wink: , uz jsme po spinkani.
19. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak já mám občas křeče a když jsem to řekla dr. tak mi na to řekla, že co bych chtěla , když se vše tam roztahuje, že to k tomu patří. Ale křeče by neměli být denně a co chvíli. Jinak na křeče je magnézko.
19. lis 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
holky, takze tvrdnuti jsou jenom krece? ja vcera mela bricho, jakobych ho posilovala. ale to me asi jenom tahlo, jak se zvetsuje, ze?

ja se zapomela zeptat dr. na to sumivy magnezium, ale asi se nic nestane, kdyz ho budu pit.
19. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
no ja prave nepoznam tvrdnuti a nevim jestli je to to samy,nekdy mam bricho jak sutr a tahne a nebo jen neprijemny krece a nekdy fakt bolestivy krece a mam to cimdal tim castejc i vickrat denne...prave kdyz to bylo jen jednou tak jsem to neresila a nebo kdyz bruch bolel treba cely den,tak taky myslim ze je to normal,nebo naky pichnuti a tak
19. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
holky, co rikate na tohle? http://www.sparkys.cz/krtecek-detska-deka-krtecek/d-16062/ neni to moc drahy? ale uzasny, ze? :slight_smile:

carcu, to ja prave taky poradne nevim, co to je. ale ja teda zatim zadny krece a velky bolesti bricha nemam.
19. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
né tvrnutí břicha je něco jiného u toho křeče nejsou. To vám prostě tvrdne břicho a jde jak kdyby na jednu stranu a a vevnitř je to jak kdyby Vám kolem stěny probíhal šutr. a takový tlak nepříjemný směrem dolů.
Křeče stím nesouvisí, neměli by.
Car být Tebou tak se zeptám dr. nebo si zajdu pro to magnezium. Ale asi by Ti ho měl předepsat dr. a taky určit kolik denně ho jíst. Já nevím, jen vím, že Lucce ho dal na ty křeče. Já beru magnézko, ale jen aby mi netvrdlo břicho, tak preventivně ho beru
19. lis 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
mabe je krásná. :slight_smile:
No drahá asi je a ještě zlevněná z 5ti stovky :confused:
19. lis 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
moni, tlak smerem dolu? jezis, ja se v tom vubec nevyznam, kazdopadne ho budu pit jednou denne a hotovo, uskodit me nemuze.
19. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
jj mabe prostě cítíš ten tlak směrem dolů a to tvrdnutí taky a jak si šáhneš na břicho tak je jak kámen.
magnézko Ti neuškodí, naopak zklidnuje dělohy i ty svaly říkala dr.
19. lis 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
moni..se zeptam v po-jdu do poradny..tak uvidime...prave ze ja si myslela ze ty krece souvisi s tvrdnutim a to co popisujes jak tvrdnuti jsem myslela,ze je jen ze se tam mala nak vzprici...nojo no...lepsi uz to nebude..a to ted mam ete nohy a ruce jak spalky otekly :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pali mi.celou noc mi bylo zle...no bude jen hur..zatim jsem na tom ete dobre,zatim funguju :grinning:

moni a co bytecek? :grinning:

mabe..kraaaasna..a vypada ze super matros,ten hebouckej..kupkup :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
moni, prave, ze je tak slevnena, ale je nadherna. prece muzu anicce koupit neco drazsiho, jasne,ze ji nebudu kupovat spoustu takovejch veci, ale toto je uzasny.

tak ja to magnezko budu pit dal. :wink:
19. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Car já si u malého právě taky myslela, že toto dělá malý, že je třeba hlavičkou nebo zadečkem otočené na jedné straně a že mi trčí jeho nožka nebo něco, když jsem na to šáhla, tak jsem měla takový kopeček a zároven to bylo i nepříjemné a ten tlak dolů, myslela jsem , že to je normální a dr. mi říkala, že je to to tvrdnutí.
A co jsem u něj neřešila, nevěděla jsem, že nějaké tvrdnutí je :grinning:
Jo byteček se bude dávat dokupy př. týden jak dojede drahá půlka :slight_smile: A pak se tam přešoupnem a mě čeká vybalování :confounded:
19. lis 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz
mabe, jasně. Je krásná :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak jdu se oblikat a valim na plavani, pak s tim manzou nakupovat, pak jeste asi povezem tchyni ten prasek. takze dneska uz asi nedojdu. zitra mam odpocinkovy den zase, takze tady budu. :wink:
19. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Taky pádím, musím naškrábat brambory a počkám na mamku a pojíme, za chvíli příjde z práce, tak se mějte a snad se tu zítra ukážu :slight_smile:
Pápá
19. lis 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsem tak nějak přežila den...teče mi z nosu od rána, kýchám a už mě z toho bolí nejen nos, ale celé tělo. No, teplota naštěstí není, tak snad to brzy přejde.

Holky, ohledně těch křečí...Já jsem na to dostala magnesko a mám klid...Nejdříve jsem ho užívala 1x denně rozpustné a teď ho beru v tabletách 3x denně.

A co Vy? Jak se máte?
19. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahoj luci..a co jsi cely den delala?jinak my se mame celkem fajn :grinning:
19. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
holky tak jsem tu, ve škole jsem to nějak přežila:slight_smile: a ted pokukuju na ordinaci. A co nového?

Luci tak se rychle uzdrav :dizzy_face:.
19. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
mona..tak vidis jak jste to zvladli..a kdy zas razis plavat?
19. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Moni, díky...no, jsem na maděru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale te\´d jsem se zase měřila a mám 36,1 :grinning: a to mě těší :wink: Hele, dneska mi dorazila ta soupravička do porodnice...a je božíííí...doporučuju :slight_smile:

Car, já jsem celý den ležela...manžel byl doma, tak jsme koukali na film a pak jsme tiskli fotky do nových rámečků :wink: Jinak už jsem nafotila ty věcičky, tak jukni :wink: jsem ráda, že se máte fajn :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
jee luci,krasny..a ta next mikinka je bozi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: luci tak pekne cajickuj at se nam brzy uzdravis :wink:
19. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Car, děkujeme :dizzy_face: Já jsem z nadšená...je to luxusní materiál :slight_smile: Ty jdeš v pondělí do poradny? Já jdu v úterý a ve středu zřejmě na cukrovku...už jsi na ni byla? Si to nějak nemůžu vybavit :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
jojo jdem v pondeli..a pak jdem odpol na kurz (dve hodky)-hodka je kojeni a hodka je pece o kojence..jinak na cukrovce jsem byla a vse dobry :grinning: ..a neni to az tak sileny..jen to cekani je fakt vopruz..a uvidis mrnouska?
19. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jééé, tak to pak přijdu k tobě na rady :slight_smile: Já se na tu cukrovku moc netěším, ale snad to zvládnu :sweat_smile: Uvidím, já mám pokaždé utz a pokaždé ho doky měří a zjišťuje jestli odpovídá délce těhotenství :wink: Takže se těším a jsem zvědavá, kolik tam má ještě místa, ale už to asi moc nebude :grinning: A ty? Jdeš taky na Utz?
19. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
no nam ho delala zatim pokazdy(kazdy tri tydny)akorat minule ne,ze prej at prcka zbytecne nezlobime...ale ted rikala ze ho bude delat..tak jsem zvedava..a manzilek jde s nami a na kurz taky..
19. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.