• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci a budes chodit na nejaky kurz nebo tak?a cukr zvladnes v poho :wink: uvidis..hlavne si vem casaky :grinning:
19. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
S tím kurzem to máte super...já bych šla taky hned. Ale o ničem takovém tady nevím...Do předporodky chodit nemůžu, cvičit, plavat taky ne, tak jsem, zvědavá, jak budu zvládat porod, když mám pořád jen odpočívat...nic nebudu mít posílené...to bude boj :confounded: Tak pak musíš napsat, jak jste se tam měli :wink: :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
car já se chytsám bud o víkendu nebo příští týden, ještě uvidím.

tak to máme kontrolu společně já jdu zase na UTZ a doufám, že uvidím po dloooouhéé době malého a možná se mnou půjde i přítel:slight_smile:
19. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Moni, byla jsi koupit ty plenky?
Super, to na sebe budeme myslet :slight_smile:
19. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
holky tak to si budem drzet palecky..

luci ,myslim ze to zvladnes dobre..jinak ten kurz mame na novorozeneckym oddelenim v nemocnici..a v porodce delaj treba jen lekci na odpoledne kde ti vse schrnou-porod,dychani a tak..tak se zkus zeptat

mona..a malymu se libilo plavcit?
19. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Car, budeme...to je jasnačka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zkusím se zeptat v úterý doktora...

Holky, nevíte, jestli se dá v lékárně koupit zkumavka na moč? Mě sestřička zapoměla v minulé poradně dát a já nemám do čeho v úterý cikat :sweat_smile: :grinning:
19. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
luci da-bud zkumavka nebo lekovka
19. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
luci já je koupila hned ten den jak jsem vám psala, měli akci jen do středy víš?...jinak nevím jestli se dá koupit zkumavka koupit v lékarně, ale myslím si, že když načuráš do nějaké malé lahvičky tak to bude stačit, jen to pořádně musíš vymýt.

car nevypadal, že by protestoval. Právě, že ani nekopal. :slight_smile: občas když jsem spočívala :grinning:
19. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Díky, tak vyšlu manžu nějakou koupit :wink:

Kočky, jdu do hajan...dobrou :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Luci dobrou noc :dizzy_face:

Já asi taky pofičím, nějak se mi pořát otvírá pusa :grinning:. Tak dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
taky jdu..brou :wink:
19. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky nedočítám :frowning2:
Od 5ti jsme vzhůru, ve školce řádí střevní chřipka a samozřejmě, že jí malý musel hned chytit :cry:
Nezvrací, nemá teplotu, ale nevydrží ani 5 minut se nepokadit. Takže od rána lítáme po záchodě, po sprše a to mám jít za chvíli na byt, pro nějaké věci a jsem zvědavá jak, když nevydrží, normálně uvažuju, že mu budu muset dát plínku :sweat_smile: Jinak tam fakt nedojdem a musíme i do obchodu pro černý čaj, do lékárny něco na sranjdu, božéé :confounded: Samé starosti. Do toho jsem se ted dozvěděla, že mám jít na 3D 2.12 a to už tady drahá půlka není a to chce jít semnou, tak bud se sněma domluvím na př. týden i když prý nemají volno, nebo to zruším a zavolám si jinde, ale kam? Achjo. Mě už picne a to jsem v noci vstávala na záchod, tak vypadám hrozně, unavená :frowning2:
20. lis 2009 v 07:00  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak plavco vcera super, ale jsem cela unavena dneska. Je to znat, ze jsem 1,5 mesice nic nedelala.

Vcera jsme byly u tchanovcu vecer. Rikala jsem si, ze teda sama zacnu o male, ze nebudu zatvrzela. Tak jsem rekla, ze si chci tedka koupit Lovelu nebo tak neco na oblecky. A tchyne hned na to: ze je jeste brzo? Takze sme zase pri starym a pokud se nezeptaji, tak mlcim. vzdycky s radosti neco reknu, ze jsem udelala nebo tak neco a ona rekne tu svou pravdu a jinou nevidi. :confounded: Asi to uz jiny nebudu. Pripada me, ze tedka o Anicku maji mensi zajem. Jasne, ze se ptaji, ale uz to neni takovy nadseni. Asi jak uz jsme tak daleko, tak to berou jako samozrejmost, ze je vse ok a ze jsem tehu. Na zacatku byly uplne nadseni, prvni vnouce, ale tedka. Mozna je to jenom muj pocit tehotenskej. :unamused: S manzou se o tom neminim bavit, on to tak nevidi a nechci se s nim zbytecne prit.

Jinak ja od vcera si tehu zase uzivam. Porad na Anicku myslim a vymyslim, co a jak. :slight_smile: Holky, ja se tak tesim, na tu moji malou prcinu. :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
moni, chudacek malej. tak mu dej plinku. to bude asi nejlepsi.
20. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
kde jste vsechny???vyspavate, co? nebo vlastne dneska jsou kontroly.
20. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,

mony chudák malej ta školka tam se chytne fakt všechno. nejsi v tom sama. teda s tím spaním protože já usla dneska až ve 4 a vzbudila jsem se o půl 8 takže taky paráda.

Mabe je fajn, že si těhu užíváš, a tchánovci třeba nechtějí neco zakřiknout, moji tchánovci se mi za celý těhu nezeptali, jak mi je a co malej tak na ně kašlu. je to zbytečný.
20. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
suny, ahoj, ja to spis vidim tak, ze to berou jako samozrejmost. jak mel tchan ty kecy, ze tehu neni nemoc atd. ja teda spala tvrde, protoze jsem byla dost unavena po tom plavani. ale bylo to fajn. citim jak jsem zpevnena. dokonce jsem se i potapela a to ja predtim nikdy neumela - to je dobry na dychani.
20. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Mabe potápění je fajn, už se těším až začnu s malým chodit plavat. akorát si na ty moje zánětu budu muset dávat nějaký čípky co nepropustí vodu.

Já budu chodit od příštího týdne do cvičení přímo k porodní asistentce. tak uvidíme co a jak. :grinning: je to sice za penizky ale proplatí mě to pojištovna.
20. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
co se týče tchánovců tak neřeším, spoustu věcí mě na nich vadí a hodněkrát mě ublížili takže tam nepůjdu ani na svátky se vyvaruju aspon blbých keců.
20. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
suny, a co mas dneska v planu?
20. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Mabe no nevím. jelikož je tak hezky a mě tak strašně slabo a blbě jak jinak, tak nevím. volala mi mamka že jde do města a k babičce jestli nechci jet s ní. ale po té noci jsem fakt vyfluslá a hlava se mi motá a je mi slabo takže jsem vyprala a budu asi doma nebo já nevím.

pro mě by tohle počasí mohlo už skončit je mě fakt hrozně když je tak hezky.

A co ty? co budeš vařit?
20. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
dneska si budu delat leco :slight_smile: . odpoledne prijde kamoska, tak jsem si koupila nelako pivo a cesnekovou pomazanku :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
tak to budeš mít dobrý, já chci aby mi konečně bylo dobře. chjo teda všichni ostatní jsou v pohodě jen já trpím. včera jsme šli nakupovat do teska a tak. se mi udělalo slabo tak jsme čtvtt hodiny stáli před teskem a já to rozdýchávala.
20. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
suny, jak psaly holky, nekdo si to vyzere se vsim vsudy. my byly po plavani v makru a pak u tchanovcu a me stacilo byt 15 minut v makru a uz me tahlo bricho a bolelo me v krizi. a to me ceka jeste obrovitejsi bricho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
No my chodili i po těch skříních asi 3 hodky i s nákupem jsem došla domů a nateklý nohy až sjem se lekla. no jo já vím si to vyžírám asi za půlku brna. :grinning:

No to břicho bude ještě lepší to je fakt no. a pak jsem ve 12 v noci šla spát no a Kubík se rozhodl že bude hrát hokej nebo co tak do 3 kopal ale fakt pořád a pak přestal a o půl 8 začal znovu. :grinning:
20. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak já pořád bojuju s rýmou, takže dneska budu doma a budu se ještě léčit :wink: K obědu máme zapečené těstoviny se zeleninou a uzeným, tak nemusím nic dělat :slight_smile:

Moni, prcka je mi líto, snad bude brzo líp :wink: Není to nic příjemného...

Zdravím i kočky z Brna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj Luci tak ještě pěkně lež nemá cenu to podcenovat. :frowning2:
20. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Zapíkaný těstoviny, mnam. my máme kuře s rýží a udělám si salát. at máme vitamínky.
20. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem posnídala a uvažuji co dnes budu dělat. Venku je hezky tak je škoda sedět doma:slight_smile:.

Dneska jsem měla sen s mimiškem. Nevím o co tam všechno šlo, ale vím jen, že jsem se už o něj starala, koupalaho, oblékala, ale jen vím, že jsem ho nemohla nakojit, protože jsem neměla mléko a musela jsem jít koupit sunar. No to byl sen:grinning:
20. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj mony no krásnej a to kojo by nevadilo, hlavně že byl malej v pořádku. :grinning:
venku je krásně kdž se mi udělá líp tak půjdu po o ven ale nevím jeslti mi bude líp
20. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.