• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Holky ted jsem se trošku naštvala. Mám bráchu 18-letého a je ted z něj pěkný hajzlík, je drzý a dělá si co chce. Když po mě chtěl kolikrát pomoct, tak jsem mu vždy pomohla a když jsem chtěla po něm nějakou hloupost tak mi řekl razantně ne. No a ted má zase problém s počitačem a potřebuje na to můj, aby si obnovil nějaké data. Navíc nevolal on mě, ale volala za něj mamka a já se naštvala a řekla jsem že mi to je jedno, ale nadšená z toho nejsem. Tak asi pochopili, že ne. Jenže já mám ted výčitky, že jsem hnusná, ale já chci jen, aby si uvědomil, že mu nebude každy pomáhat jen tak. A on to nebude ani vracet a nebo se na ostatní vysere. No ted nevím jestli mám znovu mamce zavolat at teda přijde, ale bude to tak na 3 hodiny a já kvůli něj budu muset sedět doma :frowning2: . Ach jooo
20. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
MOny to je těžký no. ty výčitky jsou blbý ale nemůžeš si nechat všechno líbit. tak pokud to bylo pro něj a ne pro mamku tak na něj kašli .
20. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
suny ne je to pro bráchu, mamka za něj jen orodovala :pensive: . Vypadám ted jako semetrika :frowning2:
20. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
ahoj luci, moni.

moni, nejses hnusna. at si to konecne uvedomi, ze vsichni neskacou jenom kolem neho.
20. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
ale vycitky chapu, ja bych je asi taky mela. :unamused:
20. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
dneska me mala kope jaksi dole. vypada to, ze do mocaku, strev a tak. neni to moc prijemny i kdyz to jsou maly kopanecky.
20. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
pravě si myslím, že jsem udělala dobře, ale já mám tak debilní povahu, že mě to potom žere.
20. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Moni, nevypadáš...já bych reagovala stejně...Já taky ráda pomůžu, obzvlášť v rámci rodiny, ale pokud by na mě někdo takhle z vysoka kadil, pokud bych něco potřebovala já, tak bych se podle toho pak zachovala...Třeba bych nakonec pomohla, ale i tak bych mu to dala sežrat a pěkně bych mu vysvětlila, co se sluší a patří...Navíc je směšné, že za něj oroduje mamča :grinning: je to srabík...je si všeho vědom :wink:
20. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Ajaj no mamky orodují to jo ale odsud pocud, prostě když je takovej tak bych asi řekla ne. i když ty výčitky.
Tak na to nemyslí já bych ot udělala stejně. :wink:

Mabe já malýho cítím hodně často dole ale to víš oni si vyhledají nejlepší místo na kopání.
20. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky, děkuji :slight_smile:
Už je to lepší, měl tu plínku a on vždycky, že chce kakat a zmatkoval u toho a já vždycky potichu, že má plínku tak do plínky :grinning: A on se té plínky asi tak bál, že tam nic neměl. Ted jak jsem doma, tak zatím nic, tak snad to bude za chvíli dobré. Má jen rohlíky a černý čaj.
Luci, tak se brzy uzdravte :slight_smile:
Jinak jsem totál unavená, oči se mi zavírají i když něco dělám, tak dneska si udělám buchtičky s krémem rychlovku a hurá spát :pensive:
20. lis 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Luci tak tak.

Mony bud v klidu a nevyčítej si to.

Holky mě chvílama už asi týden pobolívá v krku teda spíš škrabe tak nevím ale jen třeba ráno. jinak ne. tak to asi nebudu řešit kdyby t o bolelo hodně že bych nemohla polykat tak valím k dr z té prasečí chřipky mám strach.
20. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Tak jsem ted napsala mamce do icq, že mě to ted žere a vysvětlila jsem jí proč jsem to řekla a pokud teda bude chtít tak at dojde. Možná se budu bít do hlavy, ale ten pocit mě teda zžíra brutálně. Už mi neodepsala, tak bud tam nejsou a nebo brácha trucuje, ale to mi je už jedno. |Gesto jsem udělala a jak s tím nalží bude jeho věc. A už dost nebudu se tím trápit, jsou to přece jenom hlouposti :slight_smile: .
20. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Mony chudáček malej ale snad bude dobře , je to šikulka. :wink:
20. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Mony teda ty seš fakt hodná ségra.
20. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
moni, tak jste to zvladly. :slight_smile: ja se taky tesim na spanek, i kdyz jsem dneska v noci spala dobre. po tom plavani jsem unavenoucka.

rano jsem manzovi rikala, ze mala kope a ja chci spat. rikala jsem, ze je to moje telo, tak me musi poslouchat a manza rikal: uz to neni tvoje telo, ale anicky. :grinning:

suny, praseci chripka je chripka. mela bys horecku a bolesti tela a tak. aspon si to tak myslim. a kdyz te skrabe jenom rano...nemas to ze studenyho nebo suchyho vzduchu doma? ja mam rano ucpanej nos z toho otevirani okna v noci.

monako, zadny vycitani, ale ja mam taky takovou "blbou" povahu. :unamused:
20. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
suny neboj to nic nebude.....nejhorší je, že i kdyby jsi šla k dr. at ti udělá vyšetření prasečí chřipky tak za to musíš zaplatit 20.000,-, oni to vyšetření dělají zdarma, až když oni mají to podezření a nebo když vidí, že už ti je zle. To je bordel co?? :frowning2: :angry:
20. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Mabe asi jo. já na teploty netrpím a kdybych měla okamžitě jdu k dr. asi to mám z toho otevřenýho okna tak si uvařím čajík. holky můžu černý čaj? já piju zastím jen šípkovej tak nevím.

Mony to je hodně špatný no? i těhotným to takhle dělají? ale záleží na obvodákovi ne??
20. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jsem v 9 snídala hodně docela ted jsem si dala mrkvový salát s citronkem a cukrem a kolem 12 hodiny si dám kuře a salát. musím jíst zdravě aby malje měl základ no. snad mi bude líp tak objednám avon na vánoce a asi odpol půjdu k té mamči.
20. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
suny, ja piju cernej jenom rano a pak uz ovocny a tak. myslim, ze ti neuskodi, kdyz nebudes pit litry. ja si taky myslim, ze musis mit priznaky.
20. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Mabe já piju tak dva čaje za den ale jen ten šípkovej tak bych si dala černej s medem a citronem to já miluju ale neívm jeslti ho můžu tak půl litru.
20. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
ja myslim, ze jo.
20. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Já taky no co už že??? koukám na pelíšky a umírám smíchy mě to zlepšilo náladu. ale asi si udělám další čajík. musím si koupit větší hrnek máme jen 3dcl a já chci půl litráček.

Příznaky chřipky? no nevím
20. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Suny, mám z tebe radost, že zdravě papáš :dizzy_face:

Holky, jaký budete kupovat teploměr pro prcka?
20. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
ja mam doma digital. merila jsem si s nim bazalni teplotu.
20. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Luci já mám teploměr jsem si koupila na měření bazální teploty ale ještě jsem ho nepoužila tak ten budu mít asi digitální.

No luci včera jsem měla dva koblihy oplatky pak smažák tak jsem tomu dala na prdel se dneska musím snažit. :grinning:
20. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
ja si tedka delam leco :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
já snědla ten salát
a přemýšlím že kuře si dám za hodku nějak se mi udělalo šoufl
20. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Já jsem právě už začala přemýšlet nad ostatníma věcma (nejen pořád oblečení :grinning: ) a musím si fakt udělat seznam i co se týče té kosmetiky :confused: :grinning:

Suny, já jak jsem měla týden ten průjem, tak jsem měla takovou chuť na všechno a nemohla jsem si dát...Takže teď mám pro změnu zase zácu :sweat_smile: ale sežeru to, co mi příjde pod ruku :grinning: Jsem kilo zhubla a už ho mám zpět :wink:
20. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Luci je dobře že už to nemáš zácpa je taky na prd ale ten průjem je horší no asi.
tak papej na co máš chut já co sním tak je mi blbě, žužlu těhu lízátka pomáhají. ale jen jedno denně.
20. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Suny, já si taky sem tam ještě dám těhu lízátko...někdy se mi udělá hodně oufl, ale lízo zabere na 100% :wink:

Mabe, mňam lečo...já ho nikdy nedělala...to ho kupuješ hotové nebo ho nějak připravuješ. Jako malá jsem to milovala :grinning:
20. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.