• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Luci jo jo jsem tomu nevěřila ale fakt zabírá.
tak já se hrabu z pelechu ještě že dneska nic nemusím.to je docela fajn. ten krk mě štve fakt teda.

Jinak my včera byli nakupovat holky a ty nohy nateklý to byl fakt záhul. fuj.

já se jdu převlíct z pyžama a asi přes ten net objednám avon a pak už jen koupím maličkosti.
20. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Suny, na takovéto obtíže je údajně dobrý Elasti Q Relax - gel na oteklé a unavené nohy a bolesti zad. Už ho plánuju koupit, protože se zádama na tom jsem čím dál hůř :confounded:
20. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Luci já zkusím ještě nějakou masáž ale nemůžu ležet jen sedět
mě bolí tak že nemůžu kolikrát ani dýchat. jééé a to myslíš že pomáhá??? já mám to elasti Q na břicho jen a existuje i na nohy? tak uvidíme. dík za tip. záda mažu alpou mastičkou.
20. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
tak jsem se byla projít s hafanem a venku je docela fajn, asi půjdu s ním odpoledne na velkou procházku pokud počasí vydrží:slight_smile:...Já dneska nevím co budu obědvat. jsem doma sama, rpotože přítel jel na Slovensko a vařit se mi pro sebe samotnou nechce, tak uvidím. možná vytahnu z mrazáku jitrnice od babči usmažím si to na panvi a jen bramburky přiškrabu. ale ted jsem ještě přejezená ze snídaně:slight_smile:
20. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Mony mnam jitrnice, to jsem taky nikdy moc nejedla. a ted mám na to chut téééda.

venku je krásně prý to vydrží až do mikuláše což by bylo fajn no. ale já na tohle hezký počasí trpím.

neva uvidím jak se mamka vrátí že bysme šly ven. a uvidím. třeba mě to prospěje.
20. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
suny já taky moc nemusím jitrnice, ale ty naše si dám, dělá to od tatky rodina a to vím, že tam nic špatného není. Jinak kupovane taky moc nemusím.

Holky tak si představte, že jsem ted za tu nejhorší já. :frowning2: prý si nikdo nepamatuje, že bych po něm něco chtěla a že by mi řekl ne, na to se asi rychle zapomína. Bože nesnáším tyhle situace!!!! :pensive:
20. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Mony kupované nejím ze zásady, ale domácí joo. třeba zítra sousedi budou dělat zabijačku mnam.

Hlavně klid nemá cenu se rozčilovat. fakt to chce klid i když mě by to žralo já jsem huba nevymáchaná a asi bych bráchovi řekla svoje.
20. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
luci, delam ho. normalne usmazim cibulu, dala jsem tam slaninku, rajcata, paprika a vajco. :slight_smile:

jitrnici budeme mit zitra :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Mabe vy si papáte teda.

já jedla v 9 pak v 11 salát trochu a už mám jako zase hlad
20. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
ja teda snidala rano 2 rohliky a uz mam obrovskej hlad. mala me jakoby tlaci na mocak. necitim kopani, ale takovy mrazeni nebo jak to popsat.
20. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Mabe já vím co myslíš, nejlepší je že nevíš jak to popsat. ale vím co myslíš, no vidíš a dočkala ses anička nechala na sebe čekat jak pravá princezna.

ale počkej ty šlupky to bude stát za to protože já kvůli těm kopancům fakt nespím.
20. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
ja aji kvuli tomu vrneni nebo takovyho otaceni jsem nemohla spat rano a jeste kopance...... :astonished:
20. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
jdu papat
20. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
suny normálně bych mu asi zavolala a vynadala mu, ale kašlu na to Udělám líp, když se raději k tomu nebudu vyjadřovat. Sere mě to, ale on má svojeho boha po tatovi a neměl by cenu se s ním hádat. Akorát bych byla více rozhozená.

Já si ted půjdu dát asi mandarinky a pak si udělám oběd, hlavně bych měla trošku poklidit ten nepořádek tady:slight_smile:. Já mám pocit, že když jsem doma tak uklízím víc než předtím:-P
20. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Mabe dobrou chut.

Mony je fakt že nemá cenu se rozčilovat. to není pocit já taky uklízím pořád a hlavně peru to je furt. já ještě chvíli počkám at mám větší chut na to kuře.
20. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
tak devcata, my holky jsme vyspinkani. tedka umyt nadobi a cekat na navstevu. :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
ahoj holky,nedocitam..copa je novyho?
20. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Holky, kdepak se touláte? :wink:

Já jsem si dneska dělala pořádek v papírech a pak jsem vysávala...Rýma už je lepší, tak snad už budu mít klid :wink: Teď koukám na Sněženky...
20. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
luci a v jakych papirech?a jakpak se mate?je fajn ze uz je lip :wink:
20. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahóóój Car :dizzy_face: Ale v papírech do školy, v osobních papírech atd...Já jsem na to strašný bordelář :sweat_smile: A už jsem se k tomu přemlouvala dlouho, tak jsem ráda, že už to mám :wink:
Máme se fajn, jsem ráda, že už ta rýma mizí :dizzy_face: Akorát jsem smutná ze synovečka :frowning2: prďolka má 10 měsíců a volala mi ségra, že má teplotu 38,3 a strašnou rýmu, tak mu dává Panadol. Volala k doktorce a ta jí řekla, ať tam s ním raději nechodí, že má plnou čekárnu a že by tam ještě chytil něco jiného :pensive: Tak mu má dávat Panadol a nebo nějaké čípky na sražení horečky...
20. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
A ja Vy? Máte se? Jaký jsi kupovala ten teploměr?
20. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
luci,tak on se urco brzy uzdravi :wink: a pak te prijde navstivit :grinning:
jinak,ja teplomer kupovala usni a ete se chystam na digitalni s ohebnou spickou do zadecku...ale ten usni mi pekne nastval-jsem si nechala doporucit v lekarne a ukazuje pokazdy trosku jinak a sla jsem ho vyreklamovat a neuznali to ze pry mereni probehlo spravne(mi rekli i v ty lekarne rovnou ze to napisou ikdyz je blbej-jsem to zkousela pred nima)-takze vyhozeny prachy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
jinak my se mame fajn :grinning:
20. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Car, taky jsem uvažovala o tom ušním...tak asi nakonec koupím ten digitální s ohebnou špičkou :wink:
Musí se brzy uzdravit...bobek maličký :cry:
A co máte o víkendu v plánu? Mě včera přišla ta soupravička do porodnice a dneska mi přišly kalhoty, mikča a lacláčky...jsou boží :dizzy_face: Zítra nafotím, už bych i měla nafotit zase břuch :wink: :grinning:
20. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
jeee a to jsi objednavala zas dalsi z mmb?se tesim na fotecky :dizzy_face:
jinak ja jdu zitra do skoly a v nedeli dame nakou prochazku a kino asi :grinning: a vy?
20. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
My dáme podle počasí prochajdu s pejskem a jinak budeme odpočívat doma...Manža zítra vytře, já něco upeču a budeme vegetit :wink:
20. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
luci,dyt jo v tomhle pocasi :grinning:
20. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
luci jsem hotova,uz fakt jdu..brou
20. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Car, hezky se vyspinkejte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: papa.
20. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky, to je dneska mlha koukám z okna anic nevidím jsem si myslela, že nám ukradli sídliště mimozemstani. :grinning:

jinak noc hrůza, měla jsem křeče v břichu ted taky nic moc ale malej kope. asi to budou prdíky, včera jsem měla kysaný zelí. tak asi je to tím no. nevím jak se toho zbaviti ale je to docela nepříjemný. asi si udělám nějakou kmínovou polívku bo co.

co vy všichni dneska???
21. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
ahoj suny, ty si teda ranni ptace. to ja noc taky nic moc. vcera jak tady byla kamoska jsem mela cesnekovou pomazanku a bylo me z toho tezko a nemohla jsem spat. takze budu po o dospavat. dopo budu odpocivat a odpo budu zehlit. jinak ven dneska nejdu do toho hnusu. manza jel na stavbu, snad tam nerzmzne.
21. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.