• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj Mabe, no noc byla už druhá taková na prd. já mám pořád křeče v břichu jako spíš u žaludku tak je to asi nadýmánínevím ale není to teda nic příjemnýho celou noc jsem trpěla. ale malej kope tak asi je to v pořádku.
nevím mám od středy kuře s rýží ale nevím jeslti mu nic nebude. co myslíš??

jinak já bych měla dneska dělat bramborový knedle ale nějak se mi do toho nechce.
21. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
suny, pokud nemas velky krece v podbrisku, tak to bude asi tim zazivanim. nebo se ti proste roztahuje bricho, takze se vsechno presunuje a tak. ja se dneska jeste nevyspim. manza jde dneska zase na sraz se zakladkou - jak neni doma, tak nespim dobre.
21. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Mabe tak to chápu, já měla včera a dneska dvě blbý noci. no bolí mě to pod prsama, dole ne. spíš nahoře takový křeče jen třeba když se překulím z boku na bok a celou noc to takhle bylo fuj teda. ale měla jsem hrášeka kysaný zelí tak to bude asi tím.

Jíš vařený jídlo třeba třetí den???

Jinak malej kope tak se tím furt uklidnuju ale není mi nic moc a do toho musím vařit chjo
21. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
suny, jim treti den vareny jidlo. kdyz si ho hodne navarim... :slight_smile:
21. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
no já tu mám pečený kuře a rýži bych si uvařila novou. ale je to dietka a ty bramborový knedle se zelím asi radši ne, když mám ten žaludek takovej zvláštní.

Zase čtu o té chřipce, je mi z toho blbě, snad u každýho to začíná horečkou. potože to je jedinej příznak kterej bezpečně poznám. chjo.

Mabe už jste se myli podívat na ten kočárek?
21. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Tak já jsem usla až něco po jedné hodině a vzhůru jsem byla už před osmou :rolling_eyes: Jsem totálně rozbtá, takže ležím...Navíc mě dnes taky trápí bolení břicha...Sem tam mě píchne dola a pak cítím takové tahání...no, taky nic příjemného :confounded:

My dneska taky budeme mít zapečené těstoviny (už třetí den), ale navařila jsem toho hodně, tak ještě udělám zeleninovou polívku a bude :wink:
21. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
suny, necti to o te chripce, akorat budes hledat priznaky. jeste jsme nebyly. myslim, ze pujdem po novym roce az. uvidime.

luci, tak tebe trapi taky brisko? asi se roztahuje, co? ja teda musim zatukat, ze zatim nic tuk, tuk.
21. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Luci, mě dneska břicho celou noc takový křečíky nepříjemný asi v žaludku. je to na prd, i když ani na ten ne :grinning: snad to bude všechno v pořádku.

já polívku asi dám z pytlíku rajskou a uvařím rýži ke kuřeti tak si dám i do polívky rýži mám to ráda, ted jsem začala dělat bramborový knedlíky ale z pytlíku těsto tak pak jen udělám zelí a musím postupně no.

Mabe já vím, ta chřipka je na prd no. dneska musím teda uvařit a asi to bude všechno. nevím co s tím biřchem je, neměla jsi to někdy,?
21. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Mabe, asi se roztahuje...to už tady dlouho nebylo...a prcek má asi málo místa :sweat_smile:

Suny, pokud jsi jedla zelí, tak je jasné, že tě to trápí z něj :wink: To přejde :wink:

Holky, já už to o té chřipce taky nečtu, už se ani nechci koukat za zprávy, jen mě to deptá a pak taky moc přemýšlím :unamused:
21. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Luci no ty zprávy jsou všude kolem nás je to na prd no. já mám chut na ty knedle bramborový ze zelím co mám dělat když mám na to chut a mám křeče???? chjoooooooooo
21. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Suny, je to na houby...Potřebujeme zajet do Makra, tak jsem si říkala, že možná až zítra večer, že tam nebudou lidi :wink:

Já jsem měla zelí jen jednou za celé těhu a bylo mi z něj pěkně blbě, takže ho nejím...i když ho miluju. Ani luštěniny teď nemůžu a to bych si strašně dala třeba čočku na kyselo...ale jak udělat to, aby mi z toho nebylo špatně...Není na to nějaká finta při vaření?
21. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Luci no já se taky těm davům vyhýbám.

No taky to mám moc ráda, ale včera jsem měla jen hrst kysanýho zelí že čistí krev a trochu rizota s houbama a s hráškem a ty bolesti to je hrůza. takže já si dám asi to kuře, snad neva že je upečený dneska 3 den no.

tak manža bude mít knedle a zelí. to samý bych si dala šišky s mákem a le to si taky nelajznu. chjo teda
21. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Mě dělá mák blbě pořád a to ho mám moc ráda, mě ho neumí žaludek strávit a pak nemůžu na wecko... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
No teda taky dobrý, tak já furt přemýšlím co budu jíst ty knedle mě lákají ale fakt hodně ale asi si to nelajznu. bo já nevím. chjo teda to jsou stavy.

jinak je mám už hotový ted hora nádobí a zas uvařit ještě rýžu a zelí to je fakt na nic už mě to neba.
21. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
luci, ja takovy bolesti zatim nemam tuk, tuk. sem tam me picha vevnitr, ale tot vse. :confused:

tedka si delam tu jitrnici a bramburky a cucim na basket na brno na CT4 sport. :slight_smile:
21. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
no já už dělám zelí a tu rýži. tak uvidím udělám si salátek s ledového salátu a mnamka bude na světě. snad to kuře bude ok.
21. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
tak dobrou chut sunny. ja budu mit kure zitra. :slight_smile:
21. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Děkuju, já mám už udělaný zelí hafo nádobí ale ještě mě nějaký čeká a pak asi padla jsem hotová. dělám to hodinu a půl a mámnohy jak balony. chjo

zelí je ludra mám chut ale to bolení nedávám teda.
21. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Holky, tak já už mám postaveno na zeleninkouvou polívku a už se na ni moc těším...Bude to zdravá mňamka :grinning: Já už řeším, co zítra na oběd, asi vytáhnu nějaké maso...nebo budeme mít špenát..
21. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem se tady na chvíli dostala. Malý mi ráno zvracel :frowning2: tak to byla radost, ale průjem se mu zlepšil, dávám mu hilak, tak možná i z toho, kamarádka říkala, že ten hilak jejímu malýmu nepomohl, spíš vše zhoršil a malému nejspíš taky tak. Tak mu to už nedám a snad bude dobře.
Jinak my děláme kuře a pak kolem 3tí bramborové placky, mám na ně chut :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
luci, tak ty jis zdrave. :wink: ja zitra dopo pojedu s tatkou nakoupit, tak si zase koupim nejaky vitaminky.

suny, ty nohy teda. me zatim nic netrapi - otikani a tak.

moni, nedelej chute s bramborakama. ja si udelam vecer asi krupicovou kasi. uz jsem ji dlouho nemela.

tak tedka mam udelanou jitrnici, tak jdu papat.
21. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Mabe, dobrou chuť :slight_smile:

Moni, bobek maličký :frowning2: je mi ho líto, já tyhle střevní chřipky nenádvidím...s dospělým to udělá své, natož pak s dítětem...ale určitě je to bojovník a brzy bude fit :wink:
Tý jo, bramboráky...no dala bych si, ale minule jsem z nich měla průjem, takže raději néééééé :sweat_smile: :grinning:

Suny, s těma nohama to asi nebude nic příjemného, tak si na chvilku lehni a šoupni nožky nahoru :wink: To zelí raději nepokoušej...si dáš třeba později, až Ti bude líp :wink:
21. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
dekuji, uz jsme po jidle a jdeme spinkat. dobrou devcata :wink:
21. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Holky tak salát ledovej je hořkej, rajčata nemáme tak jen papriku a ta mě nadouvá takže budu mít asi zavařenej okurek ale manžovi řeknu at koupí vitamínky. protože je potřebuju jak sůl.
Zelí jíst nebudu zkusím to kuře. je mi nic moc furt jen vařit, už mě to nebaví. fakt. tak to má manžel zas aspon na 4 dny a seru na to .bolí mě uplně vššchno a mám toho dneska plný zuby. už nic nedělám aji kdyby já nevím co bylo.
21. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Luci jo no. Je bledý, ted nic nesní ani ten rohlík, takže paráda. Doufám, že mu zítra už bude lépe, ted leží a kouká na telku, myslím si, že ten hilak mu pohl s žaludkem :confounded: Nevím co to je za hnus, ale hlavně, že je to na průjem a zvracení.
No já neměla bramboráky ani nepamatuju, tak se na ně těším :dizzy_face: Snad mě to taky neprožene :grinning:
mabe brou.
21. lis 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak mi teď koukáme ne reprízu Superstar a za chvíli si dáme polívku a těstoviny. Chci upéct nějakou buchtu, ale ještě nevím jakou...možná upečku vánočku...takovou přípravu na Vánoce :grinning:
21. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Mabe dobrou.

Mony to je fakt síla, chudák malej, kamoščin syn je taky nemocnej tak jsme si říkaly, že by se ty nemoci dětem mohly vyhýbat. :frowning2:

Luci teda, ty seš dobrá mě tedka do kuchyně asi nikdo nedostane.

Holky mě pořád píchá v tom břichu takový ty křeče. a je to dycky když trochu namůžu břicho jako že vstanu nebo tak a je to nahoře u žaludku. nevím jeslti není něco špatně.
21. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Suny, určo to nic není...mě doktor říkal, že při vstávání je to normální :wink: Tak se neboj :sweat_smile: Já mám dneska taky jeden z těch horších dnů, co se týče břicha...ale maličký kope, tak je vše ok a jen si dělá místo :dizzy_face:
My už jsme po obědě a teď jsem si na chvíli lehla...Vánočka nebude, nemáme droždí, takže budu muset vymyslet nějakou jinou dobrotu :wink:
21. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Luci tak Kubík taky kope, ale mám za sebou dvě probděný noci tak je to takový trochu horší se mnou.
dala jsem si kuře s rýží a kousek čokolády.

měla bych se jít sprchnout ale jsem uplně mimo z toho vaření.

no snad máš pravdu a nic to není no. nevím co to je asi fakt nadýmání nevím.

Jéééé tak to já budu péct až si opíšu od mamky recepty, páč doma nic nemám.

a už jsi něco vymyslela??
21. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojte babulky moje
luci-ty nechces tabulku?este cakam na teba a neviem koho to tam este mam a mozem ju spravit
je tu nieco nove? :slight_smile:
21. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.