• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj mony jak je??
21. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj Monííí :dizzy_face: jééé, já na to zapoměla...už jdu na to :wink: Už je ti lépe?

Suny, zatím jsem nic nevymyslela...otevřu recepty a uvidím :wink:
21. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
Já právě přemýšlím, co bys mohla udělat za rychlovku že bych ti dala receptík a nic mě nenapadá. miluju jogurtovou buchtu ale to je taky u mamky. takže nic no.

Já jdu v pondělí na cukrovku fuj. se mi tam nechce
21. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
holky uz mi je teda lepsie a ovela pomohli mi cukriky halls a to vazdne super na krk a aj na nos
takze som sa z toho tak niako dostala aj bez chemie :slight_smile:
vydim ze vas trapia bruska aj na trapilo pred niekolkymi dnami
babulky ked vas zacali prckovia kopkat po akej dobe ste to zacali citit intenzivne aj cez den ja som zacala citit uz davnejsie take lechtanie asi tak tyzden citim ale len vecer ked lezim take ako kopanceky ale to len vecer a ked si lahnem inak nie nemala by som to uz viacej citit?a to citim pekne slabucko :unamused:
21. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
suny-mohla by si mi to aj ty poslat?ovsem ked chces :wink:
21. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Mony to je dobře ale ještě pij čajíky, abys to doléčila.

mě malej intenzivně kope tak od 25tt fakt fest a skoro pořád tak se neboj máš ještě čas. :grinning:

Já jsem dneska 26+0 takže začínám 27tt jupíí
21. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
mony nevím co chceš poslat? ale pošlu :grinning:
21. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
suny-a jak si ho citila v 22 tt
21. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Mony no tak jako večer kopanečky a takvoý větší bublinky. ale ted přes den i v noci hlavně teda v noci :wink: tak cítím kopancde který už jsou chvílama nepříjemný a cítím jak se tam celý hýbe. jako že ne jen kopanec ale takovej táhlej pohyb
21. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
suny-ip
no ja som sa teras stale obavala ze uz by som ho mala citit aj cez den tak si mna ukludnila
21. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
jj četla jsem.

mony já malýho cítím i přes den fakt asi 14 dní jinak většinou večer to bylo no. ale ted je to skoro porád ale jsem ráda apson vím že je v pohodě.
21. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Moni, máš to :wink:
No, já jsem ve 22tt cítila malého prakticky jen večer, když jsem si lehla. Teď ho cítím jak kdy, někdy kope dost i během dne, ale určitě ne celý den :wink: Někdy taky spinká. Jsou prostě dny, kdy kope víc a kdy miň :wink: Tak neboj, to přijde :slight_smile: Jsem ráda, že už nejsi tak moc nemocná :wink: už bude jenom líp :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
luci-dakuuujem
no uz by som ho velmi rada citila tak ze viem ze je v poriadku a citt ho aj cez den no ale uklidnili ste mna holky esteze vas mam :slight_smile:
21. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Mony fakt v pohodě, neboj se. on se malej projeví :grinning:
21. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
suny-no ked bude lenivy po tatkovy :grinning: tak neviem heheh
21. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Mony teda, kdyby tě manža slyšel. :grinning:

ale je fakt, že já manžovi říkala, že ty jeho spermijky maj asi čas že to moje vajíčko muselo jít hezkej kus naproti. :grinning:
21. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Suny, tak nakonec uděláme bábovku :wink:
21. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
suny-ja mu to stale hovorim on je taky klidas :grinning:
21. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme vyspinkany. :slight_smile:

moni, jsem rada, ze je ti lip. me mala kope intenzivneji tak tyden. jinak dneska nejak stavkuje, je asi taky unavena. vcera byla vic aktivnejsi.
21. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
holky, skoro za mesic jsou vanoce. pomoc panika, jeste vubec nemam zadnej darek. musim neco vymyslet. udelat seznam lidi a vymyslet. :confounded:
21. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
holky, jakej ten prasek na prani oblecku? batole nebo lovela?
21. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Mabe, mě dneska volala mamka, že už dělá těsto, že příští týden je první advent, tak že už začíná, aby to všechno stihla. My ji vždycky se ségrou ještě pomáháme...Pečeme nejen pro nás, ale dáváme i rodině...ne moc, ale trošku sem, trošku tam, takže toho musíme napéct trochu víc.
Dárky už mám, už jen nějaké drobnosti :wink:
21. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
Mabe, já netuším...chci se mrknout v Makru i na nějakou aviváž, jestli se teda na mimi věci může nějaká speciální dávat. Mám spoustu věcí od ségry po malém, je to vyprané, ale ještě to budu prát a žehlit jednou :wink:
21. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Mabe mamka mi prala zatím plínky v Lovela baby se to myslím jmenuje. takže v tom asi budeme prát.
21. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Luci tak už se bábovka peče??

my budeme péct s mamkou za 14 dní děláme pár druhů. jinak asi od babiček ještě dostaneme.

Dárky jsem objednala z avonu a nějaký drobnosti ještě dokoupím ale to hlavní už budu mít. ještě to pak zabalit a bude to.
21. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
jdu se sprchovat, ale za chvíli jsem zpátky. :slight_smile:
21. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
Suny, ještě ne :sweat_smile: zatím jsem vytáhla vajíčka, mléko, máslo...a počkám, až budou mít pokojovou teplotu :wink: Takže zatím ležím u telky :wink:
21. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
luci, ty se mas. ja teda nepecu. pece tchyne a babicka nahore. takze letos pomuzu babicce a hotovo. My to moc stejne nejime. jinak ted jsem cetla na diskuzi ta Lovela, Batole a ze avivaz neni potreba pro kojence a zehlit na vrubu.

suny, vy se mate s tema darkama. ja musim udelat uz konecne ten seznam. :unamused:
21. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
V telce tedka pro mě nic není. chjo to je zas den na prd. ta mlha je fakt že by se dala krájet. já si vytáhnu asi jogurt at není tak studenej a ještě mě tu čeká nádobí teda.

ty jo fakt, za chvíli jsou svátky a příští týden advent tak to je síla. :wink:
21. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
Mabe jojo taky jsem to někde četla. takže jen lovelu tu mám koupenou a vyperu to jen ještě nevím kdy aby to nebylo zas moc brzo. kdy budete holky prat věci mimískům??
21. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.