• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Jé car tak to seš o týden starší, tak to já mám s kilama teda náskok :frowning2:

car já zas vypiju max dva litry, kolik piješ ty?
21. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
ne kecam 26plus tri...jsem se prepsala...

sun jako piju,tak 4litry denne(vodu,mliko,dzus,caj)..bych tolik nemela,kdyz otykam,ale mam furt zizen..
21. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
no car já si říkala že není možný, že máme stejnej termín a každá jsme jinak :grinning:

Car a nemáš cukrovku? nenaměřili ti jí? ty jo já dám tak dva a to je moc ale ono je dobře hodně pít ne?
21. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
holky, tak manza prisel a za 10 minut zase odesel na sraz. ja si teda dala jeho jitrnici a ted je mi tezko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: taky me nejak boli zada dneska. chtela jsem zehlit, ale nejak nemam chut. takze budu lenosit. tedka jeste pecu kure na zitra. dopo pro me dojede tatka s dedou a jedeme do Kovalovic na zahradu - podivat se za manzou na stavbu. pak do intersparu pro tu deku. takze varim uz ted a zitra si udelam jenom ryzicku.

car, ja mam taky furt zizen. nevypiju teda tolik jako ty. ja si tak 2l :confounded: . vic fakt nedam a to me pripada, ze furt piju.

holky, ja mam chut na tu kasu krupicovou. tedka by me to asi polozilo, ale tak za hodku si trosku dam, jednu mensi porci talire. :slight_smile: a zacina me tect prso. jenom trosku, vzdycky kapka, ale citim to. dneska uz 3x a jenom z jednoho prsa. doma me to neva, ale asi si koupim ty prsni vlozky.

ja mam jenom napuchly prsty na rukach nebo je mam takovy tou tloustkou. dneska se princeznicce nechce moc hejbat. :confounded:
21. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
tak ja vzdy pila dva a pul az tri litry-jinak me zacal trapit mocak a bolet ledvina kdyz sem pila min...takze jako zdy jsem pila dost,ale ted ete vic..jinak cukrovka nam vysla v poradku.. a ty jsi taky 27plus 3?
21. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
teda 26..zas jsem se pretukla
21. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
car to pijes hodneee :slight_smile:
21. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
no tak moj mi uz odysiel pracovat tak s mimiskem sme zostali sami asi si pojdem pozriet niaky filmik
21. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Mabe, tak že taky sama doma? já taky bud v klidu. :grinning:
Jási pudu udělat tu pomazánku a zítra vůbec nevím zkusím ty knedle bramborový ale ne se zelímal e s vajíčkama uvidíme no.
mě tečou obě hlavně večer a v noci. maej tedka asi spí. Mabe se nediv dneska je hnusně tak mimísci odpočívají.
já doufám že ta dnešní noc bude lepší dvě už jsem nespala a ani přes den.

Car já jsem dneska 26+0. a na cukrovku jdu v podnělí se mě tam nechce.
21. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
car já vím já to chápu já se překlepávám pořád :grinning: a ty chyby moje taky se za ně pěkně stydím.

mony ty jsi taky sama doma?? to je síla. tak dáme nějakou párty ne??
21. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
me netece nic..jsem zvedava jak to bude s kojenim ,kdyz jsem mela ete ty patalie..no uvidime..

sun takze 27tt zacinas az zitra :wink:
21. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
suny, jo jsem i vcera. manza dosel z prace a mel pak sraz se stredni a dneska stavba a pak sraz se zakladkou. zitra se probudi a jede na stavbu. ale je to treba. zitra se tam podivam aspon s tatkou a dedou. tak me zatim jedno, tak ze mam flek na tricku malej. to druhy, kdyz si na neho sahnu, taky neco vytece, ale ne samo a tolik. zatim nic hroznyho, ale asi to prijde. a co to je za tu tekutinu?
fakt? jak to když jsem dneska 26+0 tak to až zhítra???? jejda teda. aha to jsem nevěeěla
ja se budu divat na hvezdy zpivajici a mozna neco malo teda vyzehlilm, at mam dobrej pocit. :slight_smile:
21. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
mabe-to je mlezivo..bude i prvni chcile po porodu nez zacne mlicko(je vic vydatny a miminku staci par hltu)
21. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
aha, takze uz je to vydatna strava tekuta. :grinning:
Mabe prý mlezivo předchůdce mlíčka. nebo taky kolostrum ale víc nevím. jo fleky mám všude :grinning:
manža dneska a zítra dojde z práce až v 23 h takže sama s malým.

já m ám dneska dobrej pocit se mi oběd povedl ale už máme hlad a já musím udělat ještě tu pomazánku. se mi už nechce ztase nádobí uuuuuaaaaa :grinning:
sun jojo..26plus0je konec 26.tt...27tt zacina az 26plus1
21. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
a jakou pomazanku?
21. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
no holky spravime si dnes pyzamovou party :grinning:
21. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
no jo tak si počkám do zítra car. a kdy začíná ten 7 měsíc??? :wink:
anebo misto zehleni se radsi poradne vykoupu, umyju hlavu a tak. prece nebudu s mokrou hlavou a naparena zehlit. necham to zitra na superstar. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
moni, ok. :slight_smile: a co vy mate v telce dneska?
21. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
jejda me taky ceka nadobi,pak nalozit maso,dojit s kosem :confounded: dat prat pradlo..cho nechce se mi..
jeee holky ja sa uz moc tesim co budem prat malemu obleceni a zehlit ale este je dost skoro a nemam vsetko kupene :confused:
Mabe zase budapest tvaroh a syýr a papriku miluju to i kubík.
mabe já se taky dneska pořádně sprchla a umyla hlavu a je ti hnedka líp akorát holení těch noh už moc nejde :grinning:
Mony jasný pyžamová party by se šikla. :grinning:
21. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
fakt už začnete prát tak brzoo??? no je fakt že dokud je hezky a uschen to ještě venku.
21. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
mona..pujdes tam zitra juknout?

holky ja meju hlavu kazdy den az na vyjmky a zbytek zatim taky zvladam :grinning: jen se chystam zitra na nehty a oboci,at vypadam zas o trosku vic clovekem :grinning:
21. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
ja to asi nevydrzim a vyperu. ale nejdriv budu muset vyzehlit totok pradlo, co mam doma. manza rika, ze nechape, jaktoze uz tyden jsem to pradla nevyzehlila, kdyz jsu "celej" den doma. Ale ono to tak je. ja porad mam neco napilno. :slight_smile: nerika to ve zlym, ale nechape. :slight_smile: zitra uz to musim dozehlit.
21. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
carcu, ja s tema mejma nemeju kazdej den. nez me to uschne a tak......mam vlasu hodne. ale vim, ze tchyne se svagrovou si kazdy rano mejou hlavu nez jdou do prace. jsem v tom trosku bordelar, no. dam vlasy do culiku a jdu. :astonished:
21. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.