• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
A ještě ten spací pytel :grinning:
Suny neboj, vše úak půjde dolů těmi starostmi uvidíš :wink:
5. zář 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
No nevím no abych měla všechno, a fusak nevím jakej nemám představu ani jaký a kolik povlečení do postýlky jakou postýlku kočárek, uaaaaa,
5. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
moni jo no ty máš vyhodu, že už dítě máš:slight_smile: a už ti došly ty věci z té aukce? Jaké jsou?

suny zrovna s tím fusakem si moc starosti nedělej vlez do obchodu a poptej se a prodavačky ta ti určitě poradí:slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Neboj, já si vše pořizovala sama z hlavy, neměla jsem net ani jsem se nikoho neptala a měla jsem vše. Určitě postupem jak budeš kupovat tak koupíš vše a na nic nezapomeneš. Já budu kupovat fusák ještě letní, at mám dva, zimní a letní. Dávala jsem tu nedávno odkaz teda na tu druhou diskusi :grinning:
Malému ten náš fusák vydržel do roka, pak už byl velký myslím. Ale do roka určitě jezdili jsme v něm ještě ve sportáku a ten jsme pořizovali jak měl 8,9 měs. a to byla zima
5. zář 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
ježiš oni sou dva fusaky? letní a zimní?jsem v háuji holky ty jo teda, no tak dneska asi nespím :grinning:
kosmetikunevím, jediný co vím ze chci kooltoč nad postýlku a lehátko do vany ale jakénevím a ještě hrací deku
5. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Moni ještě mi nedošli a pokud nedojdou v pondělí tak paní píšu.
Na tu kombinézku se peníze nestáhli, tak tam v pondělí musím zajít, ale platbu jsem házela do boxu tak nevím co zas dělali, tak ta dojde až jí peníze dojdou, ale na ty věcičky ty peníze asi se stáhli, protože paní nepíše, tak vůbec nevím. Neměla jsem tedka nějak náladu to řešit. Ale v pondělí jdu do banky a poptám se co se stáhlo a co né. Jsou nějací divní, protože mi Lukáš posílal peníze ve středu a posílá je přímo v bance kde mám účet tak mám vždycky odpol. peníze a ještě je na účtě nemám, tak mám asi divnou banku nebo nevím, vše musím v pondělí řešit :confounded:
5. zář 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
suny mslím tuto je jak do autosedačky, tak vhodná i do kočáru
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24329704&tab=2
5. zář 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
aha tak at to všechno zvládneš:slight_smile: a jak se ti jinak bydlí??
5. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
jo na tu jsem se taky dívala v chiccu a taky o ní uvažuju... :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
No a to je ta letní??? do autosedačky jsem myslela že jen deku
5. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Moni bydlí se mi fajně, začínám si zvykat a hlavně je supér, ten klid. Že se tu malý s nikým nepere nehádá, neřve a ták.
Jen mi musí ještě dovést jak Luky přijede sedačku, ledničku a skřín. Lednička je tu stará jejich, tak jí chci pak šoupnout do sklepa.
A ještě koberec do obyváku takový čtvercový jak budem sedět tak at máme pod nohama koberec. Tak on dojede tak nějak ten další týden né př. týden, ale další o víknedu, tak musí někoho sehnat, sehnat auto a převést to sem. Zatím tu mám postel, která se pak dá malému.
5. zář 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
Suny jj to je ta letní do autosedačky, ale půže být i do kočáru. Miminka se stejně ze začátku cítí dobře když jsou v zavinovačce zabalení, cítí se tak v bezpečí, protože tak byli schoulení i v bříšku, některé mimča to i uklidnuje.
V nemocnici mi malého pořád dávali do zavinovačky, že se cítí líp.
5. zář 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni tak to je fajn, hlavně že máš klid a nemusíš se tolik stresovat :slight_smile:

Holky jsem už šíleně unavená tak si půjdu lehnout, hezky zbytek večera přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
No Moni rozčiluju se s malým, ale je fajn mít ten klid :wink:
Tak dobrou, já si schrupla odpol. tak jsem nějaká čilá, ale dodívám se na komedii na primě a půjdu taky :slight_smile:
5. zář 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz
jejda chvilku tu nejsem a jsem tu sama
5. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
suny sem tam pokukávám, ale pomalu vypínám net, protože ta komedie za chvíli končí
5. zář 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz
jasný utíkej já jdu čekat a čekat na manžu třeba dojde brzo tak dobrou noc a hezký sny. papa
5. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jo jo jasně. Tak pá pá
A ať na něj dlouho nečekáš :slight_smile: Hezkou dobrou noc.
5. zář 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Malý se mi vzbudil s rýmou tak mám radost :angry:
Holky, ty co byli na screeningu, co Vám přesně všechno dělali?
6. zář 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
dobré ráno,

tak mi přišel chlap domů a je ještě pěkně zřízený, no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ach jo

Moni mě dělal jen UTZ, kde všechno měřil a zkoumal a pak brali krev :wink: .
6. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Moni teprve ted? Tak to musíš mít radost teda.
Já mám radost už od samého rána z malého, ten tu pusu nezavře a pořád mě s něčím otravuje, nedá mi chvilku klidu. :confounded:
6. zář 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, co je toto? vam se diskuze nelibila?

tedka cekam na manzu az se vrati z tenisu a jedeme nakupovat. snad nejaky ty gate a tricka koupim. dneska se me vubec nechce, ale musim. uz nemam co nosit. pak jdeme k tchyni na rybu. vcera byla ta oslava, dosly jsme v 20h a ja v 21h odpadla. jak si nemuzu po obede zdrimnout, tak jsu uplne grogy. aji dneska jsem unavena, ale musim nakupovat.
6. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
moni no on byl ve frydku a spal tam a přišel v 9 ráno uplně ještě kantare a ted spí, takže super no :angry:

mabe ne že by se nám nelibila, ale byli to těhulinky na uplném začátku a my už tam většina na začátku nejsme a at dáme prostor i novým těhulkám :slight_smile:
tak at se ti dneska podaří dobrá koupě :wink: ...
6. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
moni, jasnacka :wink: . no snad neco nakoupim, ale naladu na to vubec nemam. snad uvidim neco v prvnim obchode. :slight_smile: mam v merku HM a CA.
6. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Mabe, přestěhovali jsme se protože musíme uvolnit místo čerstvým těhulkám a bylo by docela divný ještě ve 30tt být v diskuzi kde jsme byly :slight_smile: . takže tady už budem až do konce :wink: .Od večera je mě docela blbě a ještě mě to nepustilo :unamused: , myslela jsem že po snídani to bude ok a ono ne. Asi mě včera nesedlo na česnečku kyselý mlíko, i když tam byla pauza 2,5h :unamused: .
Moniko já byla v 12+3tt a dopoledne vzali krev a tu posílají na genetiku a pak UTZ kde zjištují jestli má nosní kůstku a výšku NT a to zapíšou do papírů a spolu s krví pošlou na genetiku a tam to vyhodnotí. někde jsem četla že právě nejpřesnější je když krev a UTZ se dělá v 1 den. NT má být do 2,5, někde do 3mm ale pokud je to víc tak by mohl být problém a řeší to dál :wink:
6. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
mabe já taky byla jen v těch dvou obchodech do ostatních ani nelezu, protože by mi bylo líto, že je toho tolik pěkných věcí a já si to nemůžu ted koupit :grinning: Určitě si z těch dvou něco vybereš, uvidíš. Jak mi normálně nesedí žádné ryfle a dlouho nějaké hledám, tak tam mi snad seděli každé. :wink:
6. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Markéto, ta mě na NT řekli výsledky hned jak krve tak utz. Hned mi dali papír, který jsem odvezla k mojí dr.
Moni aha, tak to je docela mazéc :grinning: Tak ať ťi neprospí odpol. :slight_smile:
6. zář 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni to já doufám, že ho neprospí...musím jít vařit něco at ho z toho dostanu :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahooooj holky, tak jak je? no Mony vůbec se malýmu nedíivím že má rýmu ján dneska nemůžu pořádně vykašlávat a bolí mě pořád ty záda je to fakt mazec.
Mabe běž do olympie já jsem si v hm koupila krásný černý kalhoty druhej pokud snad to bude dobrý a budou mě dobře. v njůůůůů jorkru jsem koupila trička určo tam zajdi maj tam hezký věci i v cáčku. snad koupíš dobře.
6. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Suny, tady je i chladno od země, a on spí v cestovní postýlce než mi dovezou sedačku a já mu dám mou postel, takže i možná proto, jen zítra nepůjde asi do školky, uvidím jak mu bude zítra, ale má rýmu jak hrom, furt smrká :frowning2: To mám radost
6. zář 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.