• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
tak já dojedla druhý rohlík s tím aspikem, uff:slight_smile:

Moni jj máš vyhodu, věciček po malém, ale to potom budeme mít všechny jak budeme plánovat druhé:slight_smile:..ale to je ještě vzdálená budoucnost:grinning:..jen mám strach at ted na nic nezapomenu :confounded:
11. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Moni, krásné :slight_smile: A ty bílé capáčky jsou nádherné :slight_smile:
Holky, tak jsem zjistila, že fakt musím jíst min. co 2 hodiny, protože je mi pak blbě...žaludek se začne hlásit a tlačí mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mabe, měj se hezky :slight_smile: Já taky netuším, co to je... :confused: :wink:

Ahojky Market, máš se? :wink:
11. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Luci děkuji, ty jsem koupila minulý týden v tescu :wink: ...jinak taky musím jíst pravidelně, pak se mi jinak dělá zle, ale ted už s tím jezením nemám takový problém:grinning:
11. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
Holky, já jsem právě včera řešila, že si budu muset udělat nějaký seznam :wink: Od švagrovky jsem dostala k narozkám odsávačku do nosíku, tak jsem se smála, mě by to nenapadlo koupit někomu k narozkám :grinning:
11. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
ahoj Luci, nic moc :unamused: . mam opět nevolnosti jen teda je divný že u vikína jsem ani neměla moc hlad a te´d bych jedla furt :unamused: , ale většinu dne je mě na zvracení. seznam věcí si napiš a´t na nic nezapomeneš :wink: , je dost věcí co se musí koupit tak ať na nic nezapomeneš a i kdyby tak je výhoda že to můžeš kdykoliv dokoupit :wink:
11. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Jo no Moni, pokud si to schováš, tak pak už máš vystaráno a ušetříš :slight_smile: Já mám ještě sporták po malém, sním jsem byla spokojená, tak nevím zda ho prodat nebo si ho nechat. Asi si ho nechám i když budeme kupovat 3kombinovačku
11. zář 2009 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
Market, to mě mrzí :frowning2: To víš, každý těhu je jiný...musí to vydržet, třeba to tentokrát nebude mít tak dlouhé trvání :wink: Pozjišťuju od ségry, co je třeba a seznam si napíšu :wink:
11. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Jo a dnes mi volal miláček, že tak v listopadu pojede asi za jeho tetou do Itálie, že mu včera večer volala jestli si nechceme udělat výlet, že v listopad-prosinec, tam jsou velké slevy na dětské věci, kočárky atd. ona tam žije už dlouho tak ví, kde jsou dobré věci za hubičku, tak uvidíme, jela bych tam spíše se kouknout na tu postýlku, jestli tam pojedem, protože nevím jestli tam budou mít tu Cortinu. V létě tam jsou úplné slevy, ale říkala, že před Vánocemi taky. Tak pokud budou penízky tak tam sjedem.
A hlavně, jak tady byla před Vánoci, tak dovezla nějakou bábovku nebo co to bylo a to bylo tak výborné, že si tam koupím domů zásoby. To bylo fakt perfektní a italové to mívají jen na Vánoce. :slight_smile:
11. zář 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Mony tak to máte super, já bych brala nějaké známe v Americe tam všechno koupíš taky za babku, ale bohužel, je tam jen brácha od mamčiné kámošky, ale to je blbé a přece nebudu jemu říkat at mi pošle dětské věci:grinning:...a Mony ty nemáš postýlku po malém?
11. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky, dneska nemám sílu vás dočítat, něco nového?
byla jsem na návštěvě u kamošky má měsíčního chlapečka pak ještě po nákupech a usla jsem ve dvě ted jsem se vzbudila, křeče v lýtkách, kyčle necítím a nohy už vůbec. jsem na odpis chjo.
11. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Mony čtu že chceš cortinu od camu????
11. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Moni, Lukáš tam má bráchu, dělá v Londýně, taky jsme plánovali, že za ním poletíme a tam si nakoupíme, několikrát nám to nabízel, ale ted už je pozdě, těhotná letadlem nepoletím a jinak se tam nedostaneš :confounded:
Ale mamka tam letí se svojí kámoškou v lednu nebo kdy mi to říkala, že tam žije od její kámošky ségra a , že tam je obchod se značkovým oblečením a zrovna v ten měsíc mají na ty značky neuvěřitelné slevy, tak říkala, že tam nakoupí plno toho i pro nás a že si vyberem a zbytek by prodala, co by se nehodilo a neměli to třeba dobré velikostně.
Né po malém nemám, my jsme kupovali postýlku na poslední chvíli, protože jsem brzy skončila v nemocnici jak už jsem psala, v tesku za litr tu dřevenou a jak měl malý rok, tak jednou jsem ho našla ráno spát na zemi :grinning:
Se normálně ten spodek uvolnil a sním spadl, jsem se ráno až lekla a pak i ty šprušle z boku se pak taky začli povolovat a vypadávat, snažili jsme se to neustále zpravovat, ale bylo to furt dokola, tak jsme jí vyhodili a koupili si cestovní postýlku a jsem sní spokojená, je velká, nic se neničí, supér.
Jen spíš u země a to já nechci aby miminko spalo, tak musíme koupit postýlku, která se dá polohovat nahoru, doprostřed a pak dolů. :wink:
11. zář 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
Jo suny, mám v albu 3 kočárky od Camu. Zatím vede ten černo zelený. :wink:
Pročpak? :slight_smile:
11. zář 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
Né že to není kvalita no :slight_smile: jsou malý nevlezou se do výtahu a hodně lidí to vrací no. :frowning2:
třeba budete spokojení
11. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj Suny :slight_smile: a piješ nebo užíváš Magnesium? Já měla taky křeče, ze začátku mě trápily bolesti třísel a pak i stehen...Doktor mi sám od sebe napsal Magnesium, piju ho jednou denně a budu ho brát až do 34tt, je to i proti tvrdnutí bříška atd... :wink:
11. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Moni tak to budeš mít supr, že ti něco mamča doveze:slight_smile:...No já chci postylku co je ještě po nás, jsou to sice staré postylky, ale jsou nesmrtelné :grinning: líbí se mi tam, že ty jedny šprušle se dají posouvat nahoru a dolů což u těch obyčejných co se ted prodává to není. takže se podíváme v jakém je stavu po Markétě a pokud jí nic nebude tak se jen nabarví at má šmrc a jinak to asi kalím :grinning: ..samozřejmě musím koupit matraci :wink:
11. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
Tak kamarádka ho má u malé a je sním spokojená a malý není. Už jsem to řešila s kamarádkama, je to jeden z mála tříkolkový kočár co má velkou korbu :slight_smile: Byli jsme se na něj dívat i v chiccu a supér, korba velká, prostorný, dobře se sním jezdí a my určitě kočár mít doma nebudeme, i u malého jsme ho měli ve sklepě, takže výtah neřeším :wink:
11. zář 2009 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
Jo Moni, kamarádka měla taky po sobě a sourozencích a tedka ho myslím má i u druhého dítěte. A vydržel. Tu postýlku kupoval na rychlo Lukin, tak se pak podíváme na nějakou spolu, jedna se mi moc líbila, měla tam i vyrité obláčky, hvězdičky a byla dost pevná, jen ta cena :frowning2: 3200,- a to já za postýlku nedám :confounded:
11. zář 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni jak jsme byli s Liborem v chiccu a právě jsme se jen tak dívali na postýlky a některé jsou opravdu krásné, ale nevím, příjde mi to zbytečné , když mám možnost té staré postýlky a všechno stojí dneska tolik peněz :confounded: , stejně to bude v ložnici a tam navštěvu moc nepouštím:grinning:
11. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Luci piju magnezku a ted jsem si našla na netu hodnocení té mé gynekoložky tak má MINUS 50% paráda fakt. :angry:

Právě má malinkou korbu nám to vraceli lidi, že 3 měsícní dítě s fusakem tam nedají. tak jo jak myslíš.

Výtah asi řešit taky nebudu :slight_smile:
11. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
No však právě, postýlky krásné, ale co z toho, my stejně třetí neplánujem tedka, takže zbytečné kupovat postýlku za 3tisíce, kterou pak stejně prodáš a už né za takovou cenu. Takže zbytečně vyhozené peníze, koupíme nějakou do 1500,- a hotovo. Ale už né v tesku nebo tak, to jsou šmejdy i bývalá sousedka měla z hyperky obyč a taky si stěžovala, že byla za chvíli na prd. Stojí dneska všechno dost peněz :frowning2:
11. zář 2009 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz
Holky my byly včera v Brně se podívat na postýlky a ty masivní josu docela drahý ty mín jsou levnější ale copak vím aby se s tím neco nestalo??? :frowning2:
11. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Moni já se dívala v ikey a tam se mi líbila jedna postylka, daly se tam dát ty přední šprušle pryč, že až bude dítě větší může si lehnou kdy samo chce..tu je odkaz, ale ta stojí 2.490,-, ale využiješž ji dlouho si myslím, jsou tam šipečky tak si posouvej.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/departments/childrens_ikea/10392/
11. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Tak nic holky jdu si lehnout. a na ulici. papa zítra.
11. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Suny, tak to nevím, ale korba měří 76cm což je dost, chodím i na jiné diskuse a v diskusi Ostrava, jí tam má jedna mamina a malá jí vlezla i s fusákem do korby v 7 měsících, tak nevím co měli ti rodiče za velké dítě, že se jim tam ve třech měsících nevlezlo, zjištovala jsem si info a je to opravdu jeden z mála s velkou korbou, napsali my to i holky z diskuse Ostrava. A našla jsem i tedka článek, kde je psáno, že do panelákových výtahů se kočár vleze :wink:
Ale já to nijak řešit nebudu budeme mít březnátko a v zimě bude mít tak 8, 9 měsíců a to už přesedláme na sporták, malý byl ve sportáku taky 9 měsících,takže korba nám pěkně přes jaro, léto poslouží, to neřešíme.
Určitě nebudem v korbě vozit skoro roční dítě :slight_smile:
11. zář 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz
Mony jak říkám je to věc názoru. jdu si lehnout. tak papa
11. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Moni tak ta je supér, za tu bych i 2500 dala, když to je i pro větší dítě jestli jsem to podle fotek dobře pochopila :grinning:
11. zář 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: Jj Suny to je. My do něj nepotřebujem fusák přes jaro, léto, tak nám korba poslouží, tak to neřešíme :wink:
Papa
11. zář 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Mony jsou tam 3 fotky té postýlky to další je už nějaká postel:grinning: pokud jsi nemyslela tohle, ale říkám, že mě se líbí ta vyhoda, že dáš ty šprušle pryč, tvůj maly by tam takhle mohl s přehledem spát..právě jsem říkala Liborovi, že když ta postylka nebude ok jdu pro tuhle, ale jemu se nelíbí :unamused: ale bude muset:grinning:
11. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.