• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sun..tak vsechno :grinning:
21. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
suny, no vidis, jak pekne papas. :slight_smile:

tak ja se jdu osprchnout a pak si udelam to papani. :slight_smile:
21. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
no holky :grinning:
na mna dnes nemate asi
rano kura z ryzou 2x
potom spagety zo syrovou omackou
medzi tim jablka
a teras fazule v rajcinovej omacke a udenym
a este rozmyslam ze si idem dat broskynovy kompot :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Car to teda ne to bych asi umřela, já dám asi jen jablko.

Mabe snažím se. ale na oběd jsem měla jen půl prs kuřecích a trochu rýže pak ve 4 ten jogurt a ted rohlík a půl.

Mony to mám tak na 3 dny
21. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
21. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
no holky ja dnes(a to jsem nemela teply jidlo,jelikoz jsem byla cely den ve skole a nevarila)
¨
takze-jogurt 2x,susenky2x,tri rohliky se salamem,4 obr mandarinky,dort a kapucino,ledovy kafe,jahodovy kompot,ted jdu papat chlebiky-a to mam dnes slabsi den jelikoz jsem byla v ty skole...a to jsem ete neskoncila :grinning:
a to jako zitra toho bude vic..jdem nekam s manzilkem a ete pres den doma-jezis to zas toho sporadam
21. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Tak teda holčenky oproti vám jsem teda ubohá, jím tak dvakrát mín
21. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Kočky, tak jsem vás dočetla...uff :grinning:
Já už jsem po večeři, dala jsem si mlíčko a chleba s tvrdým sýrem :wink:
Doma to krásně voní...bábovka se peče, tak doufám, že se povede...No, jestli budeme čekat, až vystydne, tak si ji budeme dávat asi hodně pozdě :sweat_smile:
Holky, já jsem za odpoledne jen ze sladkostí sežrala to velké balení Lentilek, arašídovou nugetu a několik bonbónů z Modrého z nebe :sweat_smile: :grinning:
21. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
MOny já koukám, ty máš aji jídelní židličku už??? téda jinak krásný věcičky ty proužkový ponožky krásný. jsem uchylná na ponožky.

holky na co budete večer koukat?
21. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Luci no jo valíme jak draci nemáme drahý polovičky doma tak klábosíme.

A bábovku pošli ju ? jen kousek. díky. :grinning:

Ty jo luci taky valíš sladký? já ho nikdy nemusela a dnesk ajsem měla dvě buchty a dva lázenský oplatky a čtvereček čokolády teda tři no hrůza.
21. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
suny-ta zidlicka bola vyhodena vedla v dome tak som zaklopala lebo tam byva jedna slovenka a povedala mi ze jasne ze si ju mozem zobrat lebo ona dostala novu nakolko ma dievca vies tu sa vyhadzuju nove veci na ulic a chodi charita a zbera to ale uplne nova zidlicka :slight_smile: no nezober to :grinning:
21. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
a ta slovenka byva vedla uz rok ale az teras sme dosli na to ze sme slovenky hehe
21. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Mony no tak to je jasný to by byl hřích to nevzít tak to chápu. :grinning:
21. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Suny, jasan :wink: pošlu :dizzy_face:
Já mám některé dny, kdy si sladké nedám vůbec nebo jen bonbónek a někdy si to prostě prcek žádá, tak si dám, co mi přijde pod ruku :wink:
21. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
No tak aspon že jste na to došly, tao je fajn tak to máš spřízněnou dušičku. a jak má starý dítko?
suny-ale uplne nova inak by som na to kaslala :grinning:
a paci sa mi
Luci dík voní to až sem. :grinning:

mony je hezká náhodou. :wink:
21. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
holky viete mozno preco tak nepriberam lebo mi nechuti sladke :unamused:
21. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
mona..aspon jsi usetrila a kdyz je pekna,neni co resit :grinning:

luci..maly si zada a maminka musi poslouchat ne :wink:
MOny to asi není tím, já do 25 tt nejedla sladký vůbec se mi to protivilo a přibrala jsem do té doby 9 kilo.
suny-aha no ale asi je to tim ze zadrziavas vela vody
ale hlavne nech su mimiska zdrave a je mi jedno ako budem vyzerat
21. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
mony,ja myslim ze urcite to na to ma vliv...

sun..tys ho nejedla,ale vem si kdybys ho treba jedla tak mas ete vic..kazdy mame naky dispozice a ty pak ete ovlivnuje i ten jidelnicek
21. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
moni, ty teda toho splacas. :stuck_out_tongue_closed_eyes: koli si zatim pribrala?

tak holky, uz jsem se po i bez krkupice a to si ji jeste dam. tedka dodelavam to kure, hned bych si ho dala, ale to bych zase nespala. :confounded:
21. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Car, tak, tak :grinning:

Suny, no vůně je luxusní, ale snad se mi povede...mě se ty bábovky nějak nedaří, ale dneska jsem dělala těsto robotem, tak snad bude vše ok :wink:

Moni, máš krásné věcičky a židlička je moc pěkná...my dostaneme od našich na Vánoce židličku připevňující se na stůl, tak jsem zvědavá :confused: :slight_smile:
No mony asi jo když na mě mamka šáhla tak říkala že je to na dotyk cítit že mám vodu v těle.
a je jasný že pro malinký uděláme cokoli já zas lezu po zdi ze zádama ale co už.

Car asi jo no. ale nevím z čeho jsem teda přibírala :frowning2:
Holky kam vy to jídlo dáváte a přitom já mám z vás nejvíc nahoře kilo. to je divný. :wink:

Luci určo to bude mnamka.
21. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
mabe-brusko mam strasne velke ale pribrala som len 2.5 kila vaha je zastavena vazdne ani ja tomu nechapem a brusko rastie doktorka mi povedala ze vsetko je v Davidkovy .placenta a voda a ze nemam zatial nic navrch vsetko vyser..... :grinning: ale doteras som sa az takto nenapchavala a ked aj tak same ovocie toho sa nemozem dojest
21. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
luci-dakujem zajtra to vsetko dofotim co mam :sweat_smile:
21. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Mony to je fajn, že si malej všechno bere. já v to doufám taky.
21. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
ty se mas. ja uz mam treti den +6kg. u dr. jsem rekla +5,5, ale uz to asi bude +6 :confounded:
21. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.