• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Ahoj holky,

tak ja přišla domů až ted a jsem uplně hotová:frowning2:....Od rána se něco děje, rano jsme byli nakupovat darečky protože jsme dnes byli na dvou oslavách. Neteřinka slavila 2 ročky a pak večer ke kamarádce, slavila 25 let. Oni šli ještě někam pařit, ale já už šla domů, jsem totalně vyčerpaná.

Vy jste teda toho propsali, že než bych to dočetla tak by bylo ráno :grinning:. Tak všem přeju klidnou, nerušenou noc. Já už se taky půjdu zachuchlat do peřin :slight_smile: . papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 00:33  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak u nas je zatazeno. Dneska v noci jsem spala jak zabita. Parada. Tedka jsme snidaly a manza jede na stavbu. za hodku pro me prijede tatka s dedou a jedeme za nim se podivat. pak nakoupit. dam si obidek - kure s bramburkem a spinkat. :slight_smile: jinak odpo jdeme k manzove babicce, uz jsme je dlouho nevideli, byli nemocni s dedou. tot vse. :slight_smile:
22. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak my noc hrůza. Vstávala jsem s malým 3x na záchod. Vůbec nevím co sním dělat. Ted co jsme vstali je v klidu, nešel ani na záchod, ale kdo ví, kdy se to zas rozjede. Večer i zase blinkal. Tak pokud i dneska bude blinkat, jedem sním na pohotovost, protože to už není normální. Nevím zda je to tím hylakem nebo co, jestli mu ho mám dávat. Jsem už vyčerpaná a to nás od zítřka čeká vyřizování a rekonstrukce bytu :confounded: Lítačka po obchodech, no už nevím kde mi hlava stojí. :sweat_smile:
Fakt ta školka mě tak sere. Museli tam sníst asi něco špatného, že je 4tý , který má průjem. Achjo.
Mamka mi furt říká, že ho mám odhlásit, že od té doby co tam chodí mám jenom starosti a on se trápí, protože mi nikdy nezvracel, neměl průjem, nebo nebyl tak často nemocný a ted je furt něco, ale já nechci o tu školku připravit chodí tam rád. Tak snad se to nějak vybere zvykne si a bude líp :unamused:
Jinak dneska nevím co budem podnikat, možná s mamkou pojedem kuknout na koberce do pokojíčku a někde na nábytek. Chceme jet i do toho polska na kuch.linky, ale to s drahou půlkou.
Jinak Vás nedočítám, mám co dělat abych Vám tady něco napsala, aby jste na mě nezapoměli :grinning:
I když se tu už moc přes týden nedostane, možná ani vůbec.
22. lis 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
ahoj moni, chudak malickej. Musely tam fakt neco mit zkazenyho nebo proste zavadnyho. :unamused: Teda ty toho holka mas. Tak at je vam lip. :confounded:
22. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
mabe díky. No kdo ví jak to tam mají stou stravou, nebo jak jí uchovávají nebo tak. No já doufám, že ho to brzy přejde a bude aspon na nějaký čas klid, protože ted chodil zas týden do školky a zase je doma. Fakt je to děs, jak to dítě chodí do školky, chodit do práce, tak ze mě asi šéf šílí a vyhodil by mě, že si beru pořád paragrafy, to bych si raději najala nějakou paní na hlídání. :confounded:
22. lis 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
no jo, ta viroza se hned ve skolce rozsiri :unamused:
22. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holčenky, jak se máme? tady je teda zase hnusně. ted jsem vstávala po dvou dnech a nocích jsem se konečně vyspala.

jsem se nasnídala a jdu si vyžehlit vlásky a asi půjdu k našim.

jdu dočítat
22. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
To jo no :frowning2:
Jsem fakt už na nervy z tohodle.
22. lis 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
Mony chudák malej, je mi ho moc líto. v té školce by si fakt měli dávat bacha co dětem chystají a dávat jim jen to nejlepší. je to hrozný fakt. tak snad mu bude brzo líp a dkyž ne tak s ním radši zajedte.
22. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Suny uvidíme, snad ho to přejde. Jelikož máme od zítřka plno vyřizování a tahat ho s sebou taky nechci :confounded: A nemáme ani hlídání. Takže paráda. No snad bude dnes líp :frowning2:
22. lis 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
suny, no vidis, ze si se konecne dockala vyspani :wink:
22. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Mony malej to určo zvládne ale máš to fakt těžký. ještě abys to nechytla ty s malinkým v bříšku.

Mabe no to to taky trvalo, ale jo bylo to super konečně jsem se vzbudila jen asi na 5 minut ve 3 ráno. jinak nééé. kubík tady tedka tancuje jak o život. už dostal napapat tak snad se trochu uklidní vlní se mi celý břicho. :grinning:
22. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
to mas teda raubire. nase princezna se vcera nechtela hejbat a pak kdyz jsem sla spat, tak se najednou probudila. :grinning: no a dneska rano v 8h, jak se vzbudil tatka, tak uz se hejbala. ja jsem chtela jeste spat, ale vstala jsem teda. tedka tam taky cosi dela. ale nejsou to obrovsky kopance, jak mas ty. preci jenom to bude holcicka. :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
No mabe já nevím asi fotbalista nevím. ale on je všude není na jednom místě.včera mě vylezla boulička u pupíku jak kdyby patička no kouzelný fakt. ale jen an achvilinku.

mabe co ti pomáhá na bolest v krku?? mě tam zase škrabe, furt se mi to vrací.chvílu jo chvílu ne ale polykat můžu jen to tam cítím. nějaký bombony??
22. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Holky musím, papa
22. lis 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
mony papa a drž se pááá
22. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jak se máte? Já jsem dneska vstávala v 9, zase mám trochu rýmu, ale to už je nic :wink:

Suny, já jsem si koupila bonbónky Halls a ty pomáhají docela dost, protáhnou i ucpaný nos :wink:

Dneska budu dělat na oběd krupičku (Mabe mě včera navnadila :grinning: ) a ještě máme zeleninkovou polívku ze včerejška :slight_smile: Jinak budu doma, chtěla jsem vyžehlit a upeču štrůdl...na něm nic nezkazím...Ta včerejší bábovka mě mrzela :rolling_eyes:
22. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak my spaly 3h po o. Asi ten cerstvej vzduch nam dal zabrat.

suny, na bolest v krku - ja piju caj s citronem a medem. Ale nijak poradne me zatim nebolelo.

luci, byla dobra ta krupicka, ze? :wink:

holky, tak v tom sparu tu osusku uz nemeli :confounded: , takze anicka ma zase prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
holky, kupovaly jste pres net veci pro mimiska nebo je to lepsi v obchodech?
22. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahojky Mabe :slight_smile: Krupička byla výborná :dizzy_face: Akorát jsem se teď tak vytočila :angry: Jsme si obědnali pizzu a byla na ni šunka, která vůbec nevoněla hezky...jsem si jednou kousla a pak k tomu čichám, no hnus!!! Snad mi z toho jednoho kousnutí nic nebude. Je to vyhlášená pizzerka v našem městě a tohle se nám teda ještě nestalo :rolling_eyes:

Mabe, já teď kupuju hodně na netu :wink: Teď v týdnu mi přilša krémová 6ti dílná soupravička do porodnice za 349,- :dizzy_face: což je super cena a je úžasná :dizzy_face: Já jsem teda zatím měla vždycky štěstí na věcoí z netu. Budu tak kupovat i postýlku a povlečení :wink:
22. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
jojo, krupicka me taky chutnala. muzes mi dat odkaz na tu sadu do porodnice, at se taky mrknu? :slight_smile:
22. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
ja tedka pisu seznam, co me muzou lidi koupit nebo teda anicce k vanocum. co me bude jedno, jak to bude vypadat. jako treba nuzky, kartacek a tak.
22. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Suny, kupovala jsem to na MMB mezi novým zbožím :wink: Tak to pohledám a napíšu ti Id té prodávající...je strašně fajn a měla jsem to raz dva doma :wink: Tak vydrž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
jaka suny??? :confused:
22. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Teda Mabe, promiň :wink: :sweat_smile:
22. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Tak tady to je :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28188180&tab=3

a tyhle capáčky jsou taky boží...mám zeleno-bílé :dizzy_face:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28535710&tab=1
22. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
to je paradni. jeste by to mohla mit, ze? :slight_smile: a ty capacky nadhera. me se tedka nejak blokla jedna strana v krizi. sakra. tedka jsem to zkousela rozhejbat a nejde to. :confounded: vsak zitra rano jdu cvicit, tak to snad prejde.
22. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Mabe, ona to má, já jsem ji nejdříve psala a ona mi odepsala, které ty soupravy má na skladě :wink: Jsem byla zvědavá, jak to bude vypadat, až to přijde a je to moc pěkné...Objednávala jsem 56ku :wink:

Mě dneska taky bolí záda, tak se teď válím na kojo polštáři :dizzy_face: Se máš s tím cvičením, já bych chodila hned...jsem vyřízená, všechno mě bolí, tělo v hrozném stavu a takhle mám jít rodit :confounded:
22. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já se dnes od rána skoro válím, po včerejším maratonu návštěv:slight_smile:. Jen jsem dneska vyprala jednu pračku a v ruce ponožky, jinak vše dělal přítel, vařil, vysaval a vytíral:slight_smile:. Tak mám alespon klidek:slight_smile:....Dneska na mě nějak padá unava a hlavně mi je nějak těžko:-/. Snad zítra bude líp....

a jak se vám daří???
22. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky já byla u našich, došla jsem, mamka mi koupila maso tak jsem ho zpracovala do mrazáku a asi se navečeřím. nejím celý den moc sladkýho, tak zítra uvidím. asi tam umřu.

co novýho???
22. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.