• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
zdravim stare zname :grinning:
vezmete zpet zbloudilou ovecku z Tehulinek na uplnem zacatku? :grinning:
22. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojky??? tebe si čeče uplně vůbec nepamatuju. asi jsme se tam nepotkaly. ale vítej.

Jak je? koukám že termín máme podobně.
22. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
majo to je uplně jasné :grinning: ....

No jinak s tou neohrabanosti vidím že jsme na tom všechny stejně a bude hůř:grinning:...Chodíš někde na nějaké těhu cvíčo??
22. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
mona, rada bych, ale jeste jsem nesebrala odvahu a nesehnala hlidani :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty nekam chodis? :slight_smile:
suny, ja myslim, ze jo :slight_smile: kdy mas termin?
22. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Holky byly jste některá z vás na testu cukrovky???

Maji, mám 25.února. :wink:
22. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
majo no já právě ještě taky ne a hlavně nevím kam bych šla, kde mi to opravdu něco dá, protože jsem slyšela, že někde to stojí zbytečně moc peněz a je to o ničem. Chtěla jsem něco v bazeně, ale nic jsem tady nenašla. Tak možná půjdu někde jen na přeporodní kurz.
22. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
suny já už jsem přece byla. :slight_smile:
22. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Mony já zapomněla já myslela že jsi nemusela jsi mladší než 25 let ne??

chtěla jsem se zeptat,c o jsi jedla večer před tím? amohla jsi pít aspon vodu ten den??
22. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
suny, ja mam podle utz taky uz 22.2., ale myslim, ze to bude spis az ten brezen :slight_smile: na cukrovce jsem byla s Tobikem, ted ne :wink:
mona, bazen je urco v Imperialu (slana voda) a v Porube na fakultce, tam je pul hodiny ve vode a pul na suchu..
me lakaji brisni tance pro tehule, jenze je mi blby tam sebou tahat Tobika :unamused:
22. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Maji a jka to že ted jsi nebyla? a u malýho jo??

Koukám další z Ostravačka :grinning:
22. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
suny mě nikdo o věku nemluvil. Prostě mě tam dr. poslal a já tam musela....No pokud ses tam objednavala tak ti měli všechno říct ne??? No záleží na kolik tam jdeš. Já třeba šla na 7 ráno, tak jsem už od 7 večera nesměla jíst a pít, ale paní říkala, že kdybych měla joo sušák tak se můžu trošku napít, ale jen do 12 v noci. Pak jsem tam přišla, brali mi krev, čekala jsem na vysledek asi půl hodky. Pak mi dali vypít půl litra sladké sračky a čekala jsem asi nějaké 2 hodiny a pak mi znovu brali krev. Bacha nesmíš to vyzvracet, protože by jsi tam musela příště znovu a může se ti z toho brutalně točit hlava. Vem si sebou nějakou knížku a časopis at se tam neunudíš, já měla i mp3 sebou:grinning:.
22. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
majo joo na ten imperial jsem koukala, ale nevšimla jsem si nikde ceny, musela bych tam zavolat. Uvidím ještě... No břišní tance vypadají zajimavě, ale já mám strach, že bych si udělala ostudu:grinning:....
22. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Mony u nás se objednávat nemusíš. a řekli mi že od půlnoci jíst a ni pít max trochu vody. víc neřekli tak nevím no.
ale zdá se mi že je to divný že je to teda všude jinak.

no já zítra asi umřu protože nevylezu bez snídaně jsem pak hrozně slabá a tobě z toho něco bylo??? fuj teda. já budu mít knížku a manžela. tam někdo i zvracel??
22. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
suny jo jinak jsem jedla všechno, neříkali mi, že něco nesmím, ale jen market říkala, co už cukrovku má, tak že bych neměla sladké jíst no. Jo kde je vůbe Market?? Tu jsem tu dlouho neviděla....
22. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
MOny já dneska moc sladkýho nejedla a od oběda už vůbec tak asi tak no.
22. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
suny tak mě se z toho točila hrozně hlava a musela jsem sedět jen v té čekarně, nikde jsem nesměla, protože oni si nechcou vzít na triko, že by jsi se tam třeba vybulila. Je to dost velká dávka cukru a to nedělá dobře tělu, ale oni takhle zjistí jak se s tím tělo pere.... No mě trošku z toho natahovalo, taky jsem zvyklá snidat a když na to vypiješ pul litra a ještě sladkého hnusu, tak se to trošku vrací, ale vydržela jsem to. Musela jsem, nechtěla jsem tam už znovu:slight_smile:
22. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj Maji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Máte se? Cítíš se dobře? A co kilča? To je zpověď, co? :grinning:

Čauky Moniííí :slight_smile: Už je líp? Já jsem dneska taky jak přejetá :sweat_smile: Jsem se teď nacpala a stejně bych si ještě něco dala :grinning:

Suny, já půjdu taky brzy na tu cukrovku, musíš pak poreferovat, já z toho mám hrůzu, ale Carculka psala, že to nebylo tak strašné... :wink:
22. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
To je půl litra?????? néééééééééééééééé tak to nedám. no já tam jdu neobjednanaá u nás se neobjednává tak mám čas ještě tam jít do 11. prosince tak mám ještě možnosti. ale chci jít teda jen zítra. musím to zvloádnout. ježiš teda fuj
22. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
AHoj Luci prostě se bojím toho bude to asi nepříjemný mě teda zatím každej potvrdil že je to hnus no. neboj poreferuju. a uvdiíme. dalal bych si jabko ale mě z něj vytráví tak se bojím a bych to zítra hlady vydržela.
22. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, jojo už mi je lépe. Nějak mě dneska bylo divně, ale zašla jsem si na zchod a hned bylo líp:slight_smile: Já před hodkou dovařila čočkovou polévku a zítra už nemusím vařit. A nějak jsem se jí přejedla, ale chut by ještě pořát byla. :grinning:

suny jojo pul litr, no nejdřív to není tak špatné, ale horší je dopít ten konec, bylo to sice nepřijemné, ale v pohodě jinak. Neboj to zvládneš:slight_smile:...Já se objednat musela, protože to trvá 3 hodiny, tak at tam nemají rozhozené ty těhule, ale at je mají naráz.
22. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
tak u nás se musí přijít mezi 7 a 8 to berou krev apak nevím jak to tam je. ale řeknu ti že se mi tam teda vůbec nechce.
no půl litru to se asi fakt pobliju na lačný žaludek. a výsledky jsi věděla kdy??
22. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Já věděla vysledky myslím za 3 dny nebo tak nějak, řekla mi jen že si mám potom zavolat svému dr. protože vysledky posílali jemu, je to totiž v jednom areálu víš. Se jich tam zeptej kde si máš zavolat na vysledky a kdy. Oni ti určitě vše vysvětli. Neboj to zvládneš, běž zítra a budeš to mít alespon za sebou. Neboj porod bude horší:grinning:....já jdu v útery do poradny a to mi říkala sestra, že mě ve 30tt bude zase někde posílat na vyšetření, tak jsem zvědavá čeho, ale prý už poslední no.
22. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Mony to je furt nějaký vyšetření že?? ty jo ty už seš 30tt to to letí.
no já se jich poptám ale teda vůbec se mi tam nechce.
22. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
suny jo no, ale co by jsme pro ty naše malé lumpíky neudělaly, že?:slight_smile: jinak to teda letí fest rychle, ještě nějakých 8 týdnů a můžu kdykoliv porodit...bojim bojim :grinning: , ale už se i těším až to budu mít za sebou:slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ty jo mony to máš za pár no a navíc víš že už malýho vypiplají v pohodě. já mám strach pořád. ale uělám pro něj cokoli je to moje zlatíčko. koukám na superstar.
22. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Suny, budu na Tebe myslet a vyčkávat, až semka dorazíš :wink: Aspoň to budeš mít za sebou :wink:

Moni, já si teď dám mrkvičku s jabkem :sweat_smile: Ale čočkovku bych si dala, mňam :grinning:
22. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Luci jo jo já příjdu jak budu moct.

Zase mě bolí bříchjo jak na ms už su fakt na nervy z toho všeho
22. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Moni, mě říkal dr., že půjdu ještě na nějaký speciální Utz, stojí 200,-, takže to možná bude ono v tom 30tt, nevím...

Já taky čučím na Superstár :slight_smile: a docela se na to dneska těším :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Luci já koukám a jsem i tu s váma.
22. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
teda, clovek si odskoci a vy toho nakecate :sweat_smile:
suny, ja jsem s Tobikem chodila chvili v Ostrave a tady me doktor poslal, ted chodim v Olomouci a zatim nic nerikala, takze asi nepujdu...
mona, ja se trapasu na tech taneccich taky bojim, ale urcite nejsu nejvetsi drevo ze vsech tehuli, takze to zas az tak neresim :grinning:
luci, mam se fajn, kila radsi nepocitam, ale rekla bych, ze 7,8 uz jich navrch bude :wink: spis me desi tech 23 cm navic :grinning:
22. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.