• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Luci neříkám, že se mi nelíbí, ale jen nevím jak bych mu říkala. A navic není to moc extravagantní?? :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
Moni, vůbec ne...je to moc pěkné :slight_smile:

Hezky se vyspinkejte, pa zítra....dobrou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Tak já ještě pouvažuju.:slight_smile:

Dobrou noc a hezké sny, papa :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

noc? - na hovno. pardon. vcera jsme byly vcera u tchanovcu a ja blbec v 19h mela cockovou polivku a pak zeli s plnenyma knedlikama uzenym. nevim, proc to delam. ale ja se proste neudrzela. takze jsem byla nacpana a spatne se me spalo. jediny pozitivum - byla jsem rano na velke. :grinning: za hodku jdu cvicit, uz se tesim. i kdyz pocasi na prd,prsi a je zima. pak musim neco pokoupit a na obed jsem doma. odpo jdeme s manzou k architektovi.

preji vam pekny den :slight_smile:
23. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc taky nic moc, Tobik se hodne budil a ja pak nemohla zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky, dnes zacalo Daruj hracku na www.rozhlas.cz/hracka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
pardon, jeste jednou www.rozhlas.cz/hracky
23. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ranko :dizzy_face:
Tak se k vám přidávám - já noc taky na houby!!!! Při každém otáčení se vzbudím a navíc to čůrání :rolling_eyes:

Drřím palce Suny, aby to zvládla a měla výsledky na jedničku :wink:

Copak dneska vaříte? Já budu dělat maso, ale ještě nevím, na jaký způsob :confused:

Maji, koukala jsem na to :wink: Chtěla bych něco poslat, tak to prostuduju :wink:
23. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem konečně po vyřizování doma :dizzy_face:
Nějak jsem to rychle zvládla až se divím. Byla jsem se i přeobjednat na to 3D tak už ve středu budem vědět co se nám tam celou dobu tak schovává a stydí. :grinning: Se strašně těším, kooonečně pak můžu nakupovat peřinky do kočáru a ták v modré nebo růžové.
A co tady nového?
23. lis 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moníí :dizzy_face: jsi šikulka :wink: A co Lukášek, už je na tom líp?
23. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj Luci, díky za optání :slight_smile:
Malý už naštěstí v pohodě, už včera odpol. to vypadalo líp, šel na záchod jen jednou a normálně. Tak jsem ráda, dneska jsem si ho ještě nechala doma a zítra jde už do školky.
Tak jsem zvědavá kdy zase něco chytí a bude doma :grinning: Máme takový kolotoč pořád :grinning:
A co vy?
23. lis 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já ted snídám koláčky, byla jsem si koupit v obchodě. Dneska bych se měla učit, píšeme ve čtvrtek ekonomiku a s tou docela brutálně bojuju :frowning2: .

Co dneska vy podnikáte??
23. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Moni, u nás nic nového...budu vařit, pak asi k mamce a ještě bychom měli uklízet :confounded: To je dobře, že už mu je líp, ta školka je fakt děsná, ale když je tam rád... :wink:

Mona, z ekonomiky jsem maturovala a taky jsem ji moc nemusela, ono o není tak těžké...spíš nezáživné :pensive: :wink:
23. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Luci přesně, no mě ten předmět vůbec nebaví a učitelka mě docela drtí. No jsem zvědavá a to ještě řekla, že tahle bude nejtežší písemka tak snad to dám. U ní se nedá ani opisovat:grinning:..malý se dnes od rána pořád hýbe, tak snad mě nebude rozptylovat:slight_smile:
23. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky jsem zpátky z cukrovky a ted jen čekat na výsledky.

nevím jestli potom můžu normálně jíst ale asi jo že? já si dala banán a rohlík se šunkou ale na oběd už bych mohla třeba kuře a hranolky ne??? a co jinak?
23. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Mona, to zvládneš :wink: Škoda, že Ti nemůže maličký napovídat :grinning:
23. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
dočítám, mony je dobře že je na tom malej líp ale nechceš h nechat ještě doma? kdoví co tam zase chytne.

mabe hezky si zacvič.

Mony jakou budeš kupovat peřinku do postýlky,??
23. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj Suny :slight_smile: tak jak? Dalo se? Já myslím, že teď už můžeš normálně dlabat :wink: Kdy budeš mít výsledky?
23. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj Luci výsledky mezi 14 a 18 hodinou manža mi pro ně pojede.

no nic moc ale zvládnout se to dá. nejhorší pro mě byla čtvrt hodka po tom vypití a čtvrt hodka na konec. na první to se mi chtělo zvracet a tak druhá se mi už motala hlava ale dalo se to. není to nic hroznýho.ale sladký nechci vidět dneska určo ne.
23. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Luci no to teda škoda je:grinning:, ale musím to nějak zvládnout, je to poslední rok. :confounded:

suny a jak jsi to zvládla na té cukrovce??? normálně se najez, nemusíš se bát.
23. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Luci, a co vaříš dobrého? My máme oběd ze včerejška, tak mám dneska klídek. Uklízet? :grinning: Tak to přijd pak i k nám po malování :grinning: Vůbec se mi do toho úklidu pak nechce a to vybalování :confounded:
Suny, on už je v pohodě. Navíc jdeme zítra na plynárny,elektrárny a ták. Tak ho nechci tahat s sebou, chci si to v klidu vyřídit.
Tak už máš cukrovku za sebou jo? Se máš, mě to čeká 1.12 :grinning: Tak se těším až to budu mít za sebou.
Suny, ještě pořádně nevím, mám už vyhlídnuté jaké, ale barvu a vzor se rozhodnu až budem vědět co to bude :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
MOny to zvládneš. matura není těžká jen se ti asi budou plést ty otázky ale to dáš.
no dalo se to fakt nic tak hroznýho. čekala jsem horší věci. ani hlad sjem neměla jen strašilivou žízen. nějakým holkám tam brali krev po hodině a pak ještě a mě jen po těch dvou takže dvakrát a ted čekat na ty výsledky no.

Mony vy už jste v tom novým,????? ajo na to vyřizování to je fakt zbytečný ho tahat. tak snad ve školce už mu bude líp. manžu máš doma?
Mony neboj není to tak strašný, fakt se to dá. spíš vydržet tu žízen. :grinning:
23. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Holky jdu si lehnout je mi nějaký slabo. možná se tu dneska ještě ukážu tak papa
23. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Suny ne ne, on přijede dneska v noci, zítra vyřizování a nakupování ve středu malování a pak se uvidí jak to vše půjde. Jinak ještě jsme u mamky, stěhovat se budem po tom malování. Ještě se tam uklidí pak, nějak dá dohromady nábytek a tak do pátku bychom se tam mohli přešoupnout :slight_smile:
Tak se měj, papa
Já jdu do vany.
23. lis 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet. jsem dooost unavena. jaksi me vsechno boli. ale psychicky mam dobrej pocit. :slight_smile: asi se mnou cloumaji hormony, ale deda me posledni dobou ser.....jak porad neco vymysli a tak. nevim. nebo to bude tim, jak jsem doma, tak ho porad slysim, jak heka a tak. :confounded:
23. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim po dlouhý době :frowning2: . net nám šel ale na koníka jsem se vůbec nemohla dostat. tak vás ani nebudu dočítat :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Moni, já dneska dělám masíčko a bramborovou kaši :wink: Uklízet se mi nechce ani náhodou, ale manža mi pomůže, tak budu jen utírat prach :wink:

Ahoj Market, no už jsi tady fakt dlouho nebyla...Nějaké novinky? Máte se? :dizzy_face:
23. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Luci co naděláš, na koně jsem se dostala ale už jsem neotevřela žádnou diskuzi:(((((. Už je mě fajn, nevolnosti nejsou, záda nebolí a min týden jsem už objednala kočárek a pomalu objednávam věci abych měla do konce roku vše doma.

Jo kdo máte KIK tak od středy jsou tam prý slevy na kojenecký a dětský zboží tak tam taky nakouknu, spíš nějaký mikinky :wink:
23. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Market, to jsem ráda, že už tě netrápí ty hnusné nevolnosti :slight_smile:
Já nevím co je to KIK :sweat_smile: tak to asi nikde ve městě nemáme...možná to bude někde v Ostravě, to budou vědět holky :wink:
23. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
markét já vím no. Koukala jsem do letáku a hodně mě tam zaujali ty jejich věcičky, ale v letáku mají spíše na holčičky, ale úžasné .....
23. lis 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
marki, v kiku jsou slevy? my taky mame kiku, tak tam zkusim zkouknou. jinak ahoj, vitam te po dlouhe dobe :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.