• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
11. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
11. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
Aha tak to né, protože máme tu cestovní a jak by bylo mimčo větší, tak bych ho dala do té cestovní, tam si to taky odepne a vleze a vyleze sám a pak ho chci šoupnout do postele.
Malý už postýlku nepotřebuje. :slight_smile:
11. zář 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak dneska u nás vypadá, že sluníčko nevyleze. naši jeli sjíždet vodu tak hlídám pejsánka, takže za chvilku jedu autem k našim, neřídila jsem přes dva měsíce. tak snad to bude v pohodě.

Pak valím dom vařit a odpoledne jedu zase tam dát pesánkovi granulky na papu.
A to jsem chtěla jít dneska s kamoškou ven ale fakt tady prší. uaaa.

Jinak mony jen jsem ti chtěla říct, jaký já mám zkušenosti s cortinou (teda lidi co znám). ale pokud vám vyhovuje je to jen dobře. :slight_smile: designově je moc pěkná no.
12. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky,
My jedeme za chvíli k mamce a pak do shopinu a Ikei. :slight_smile:
Suny já se hádat nebudu, ale stojím si za svým, že Cortina je supér, nevím jaké máš zkušenosti ty sní, ale lidi co jí mají, nebo co znám a taky jsme byli jí zkouknout v chiccu, tak je pro nás naprosto ideální a není vůbec, ale vůbec malá :wink:
12. zář 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Malý mi byl vzhůru už v 6 :confounded: Tak jsem moc nevyspaná, protože jsem ještě v noci 2x vstávala jednou na záchod a podruhé na jídlo :grinning: To je už konec semnou :grinning: Jsem říkala miláčkovy, že jsem vstávala i v noci, že jsem měla hlad a nemohla jsem z hladu usnout a on se smál a říká o jéžiš, jsem zvědavý jak vypadáš :grinning: Ale dělal si samozřejmě srandu :grinning:
Jdu se nachystat at o pů 10 můžeme vyjet :slight_smile: Musím se škrášlit, protože moje čelo je horší jak čelo pubošky :confounded:
12. zář 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko devcata,
vy ste toho vcera teda probrali. a uz resite kocarky a tak. To ja zacinam mit paniku, kam vsechny ty veci pro mimiska dam. Musim udelat porad ve skrini a jak posune stolky atd. :unamused:
12. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Jinak dneska mame v planu delat bramboraky a vzhledem k pocasi budem doma. Takze se mozna podivat do te skrine. Dneska uz zacinam 13tt. :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
holky, tak si predstavte, ze jsem si vcera dala v hospode na zahradce chleba s tvaruzkem. Nesnasela jsem vzdycky tvaruzky a ted jsem si posmakla. :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mabe, s těma věcma to bude složité...já je momentálně taky nemám kam dát :sweat_smile: budu muset něco vymyslet. S těma tvarůžkama tě chápu :grinning: My jsme včera byli u kamaráda v řecké taverně a já si dala grilovaný kozí sýr :slight_smile: byla to dobrota :dizzy_face:
Dneska taky plánuju být doma, venku nic moc, tak trochu uklidím a budu se válet :slight_smile: Mňam...placky...bych si dala, jen není vnitřní síla je jít smažit :sweat_smile: :grinning:
12. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky Mabe, já už byla u našich poprvé za dva měsíce jsem řídila auto
paráda.

jen jsem musela dom prtože musím vařit a odpoledne jdu s kamoškou ven. tak chudinka pejsek jen dostal tvaroh z piškotkama byla jsem tam necelé půl hodky a zas jsem šla no.

Odpoledne se tam ještě stavím na chvilku za pusinkou.

Jinak dneska jakž takž akorát cítím že se mění počasí se mi nějak hůř dýchá.

Mabe s tou skříní to je super no, my to budeme příští týden vyhazovat půl věci co nenosíme at to tam zbytečně není, na mimiska mám zatím jen komodu. bude muset stačit no.
12. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojky Suny :slight_smile: asi budeme muset pořídit taky nějakou komodu...protože těch věcí na mimíska bude určitě víc, než si myslím :wink:
A co mají vaši za pejska? Ještě štěňátko? Náš hafan miluje tvaroh s piškotoma :dizzy_face:
12. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Nee ted v říjnu bude mít 5 let ale je to naše štěňátko no, ona vyžaduje pozornost, ale já prostě dneska musím vařit tak tam vždycky jen skáknu no.
Je to německý ovčák ten barevnej, je to naše láska a jmenuje se Sára. takový naše zatím miminko no.
Tvaroh snědla jak nic ještě jsem jí tam dala trochu cukru a piškotky ale je nic moc počas tak snad zaleze do boudičky a bude chrupčit no.
Trochu si to vyčítám, že tam s ní nemůžu být ale prostě to nejde no.
Jejda se nějak začínám potit, je vedro a pěkne dusno asi se snižuje tlak a mě začíná být slabo chjo :frowning2:
12. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Suny, ona to tam nějak zvládne :wink: ještě ji přece půjdeš navštívit :wink: Já si vždycky vyčítám, když jsem někde venku, manža v práci a hafan je delší dobu sám doma...už je zvyklí, že vždycky něco dostane za odměnu, že tady byl hodný a sám to vydržel :slight_smile: Taky ho bereme, jako naše první dítě :grinning:
12. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
JJ to naše Sárinka je hotová královna motáme se kolem ní všichni :grinning:
No měla bych jít vařit, se mi nechce počasí na spaní. :grinning:
Co budeš dneska vařiti???
12. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Suny, právě jsem se Tě na to samé chtěla zeptat :grinning: Já zatím vůbec nevím...asi upeču nějaké maso, k tomu bramborovou kaši a bude to :wink:
12. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Jééé tu už se chystám udělat taky dlouho.

Já dělám jen bramborový guláš a dám tam i nočky je to výborný, a zítra ještě nevímno ale tu kaši bych si mnam dala
12. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:,

tak já se bud dneska nebo zítra chystám chodit po nábytku, protože já mám tak plné skříně, že si sama nemám kam dát věci na tož pro mimiško. Takže bud jen přikoupím skřínku a nebo koupím celou šatní skřín, ale pokud to bude drahé radši si to nechám udělat na míru přes známého :confounded: . Musím to ještě promyslet.

Jinak já včera večer dělala ten bram. salát at je pěkně uležený a dneska jen udělám řízečky a oběd máme hotov i na zítra:slight_smile:
12. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Mony mnaaaaam, kaše ted salát paráda, no taky musím něco takovýho udělat. :grinning:
12. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
holky, tak nakonec jdeme ke tchanovcum na smazak. bramboraky udelam vecer. tedka si jdu na chvilku lehnout. :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Holky, já jsem utřela prach, manžel vysával a teď vytírá :slight_smile: Takže máme zase na pár dnů klid, i když vysávat musíme častěji kvůli pejska. Dávám si Lentilky, teď v těhu si kupuju to velké balení :sweat_smile:
Moni, ten bramborový salát bych si hned dala...je to mňamka :slight_smile: udělám ho během týdne :wink:
12. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Mabe dneska mě teda děláte chutě.

Já už mám skoro uvařeno, jen zapráším guláš a je to. mnam se na něho těším. to jsem taky drív moc nejedla.
12. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Suny, bramborový guláš taky dělávám :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
holky, tak ja si chtela jeste lehnout a nejak nemuzu spat. s prazdym zaludkem je to tezky. tak si tedka davam nutellu. a za 30 minut jedeme k tem tchanovcum na obed. vsadim se, ze jakmile budu po jidle, tak to spani na me prijde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: my dneska odpo udelame uklid. samozrejme az po spani. :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
ahooj holky,tak co je noveho??
12. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky Car, ráda Tě vidím :slight_smile: Máte se :wink:
12. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
luci,ahuuuuj..jojo mame se krasne,pisnu ti ip :grinning: :grinning: a co vy??
12. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byly na obede u tchanovcu a prvni hodka dobry a pak ta druha - vubec me to nebavilo. :unamused: Byla tam i manzova segra a ma takovy blby kecy. Nechci se nejak rozepisovat - ona je o rok starsi a jina - neda se s ni normalne bavit o normalnich vecech jako s kazdou babou. Nikdy nikam nechodila a tak. Ja prisla v outdoorovych gatich a tchyne rikala - nemela bych si do tech tater koupit takovyto gate a ona na to: vypadala bys jak blazen. No, a takovy dalsi kecy. proste porad neco. :unamused: Nebavilo me to a manzovi to rict nemuzu, protoze mam porad neco. :confounded: treba ze tchyne rekne: ze jeste nemuzu mit bricho. ona to vi nejlip, jestli ho mam nebo ne. Nebo ze je zbytecny si kupovat dvoje tehu gate atd....Ona ma vzdycky pravdu. Jako tchanovci jsou vyborni - kazdej ma muchy, ale me to nejak neba. tak sem se vypovedela. :slight_smile: ted jsme doma a budem cucet na tenis a delat bramboraky.
12. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
mabe..naprosto te chapu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: velmi dobre.....taky me tohle nebavi
ale tak si to prezila a ted si doma a zas tam chvilku nepujdes :wink:
12. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
presne tak, uz jsem doma.

tedka sem koukla na diskuzi potrat 31tt. nemuzu se na toto divat. pak mam strach. sakra.

a jak se mas?
12. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.