• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Luci je to hned vedle kauflandu v Zábřehu ten Kik :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
a myslím, že ještě vedle tesca- bývalý carefour v mariánkách.
A koukám na leták, že je jich tady více. Ještě na Dubině v Intersparu. V mariánkách v kauflandu. :wink:
Jinak si nechte chutnat. Prach máš utřený za chvíli :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
ja budu mit kuratko s ryzi, tedka to ohrivam. holky, ja su dneska protivna. vubec nemam naladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
my to máme u nás u Billy a tak nakouknu,

moni to se mě teda moc nelíbí, ale jinak tam mají ui na kluky tak mě spíš jde o nějaký komplety nebo mikiny. Bodíčka vikimu neseděla, byla dlouhá a úzká :unamused: . Kouknu tam ve středu a pak ve čtvrtek asi pojedu do HM v Olimpii. A 3.12 jdu na ko tak pak zpátky zajedu do tesca, i když u nás poslední dobou mají jen s kr rukávem :frowning2:
23. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Moni, děkujeme :dizzy_face: S tím prachem je to trochu horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: než utřu celý barák, tak to zabere hoódně času :rolling_eyes:
Jinak děkuji moc za info ohledně Kiku ;-

Mabe, já mám poslední dobou taky nějaké depkující stavy...vše mě štve a navíc se mi chce pořád prakticky bez důvodu brečet...no je to děs... :sweat_smile: :rolling_eyes:
23. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Mabe jo ale až od středy tak taky nakouknu. ale bodíčka nechci ale kdyby měli třeba mikinu a kalhoty tak ty bych vzala 100%.
23. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
luci, ja nemam depky na breceni, ale vsechno me nejak vic vytaci.
23. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
tak holky mě to učení nějak nejde, je mi nějak těžko od žaludku :frowning2:....Jinak s tím brečením je to poslední době u mě stejné, pořát mě něco trápí atd. přítel mi už nadává, že bych neměla tolik brečet a všechno si moc brát, jinak budeme mít uplakané dítě. Tak se snažím krotit, ale ovlivnit to moc nejde,
23. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak ja zatim ubrecena nejsu, ale hodne veci me dokaze nazvednout a nadavam casto
23. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
mabe tak to já docela taky jsem dost v poslení době vytočená, ani si to neuvědomuju a třeba někdy i křičím po příteli a uplně zbytečně:slight_smile:, ale já mu to už vysvětlovala at to bere s rezervou, že to nějak samo :grinning:
23. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky, tak já se zatím držím. Nemám po kom řvát, jen sem tam po malém, jak mě vytočí :grinning:
A pláč mě taky jeden den chytl, ale to bylo z toho, že je smutno :frowning2: :wink:
Jinak jsem si chtěla lehnout, ale prdím to. Využívám toho, že jsem tu sama a že můžu být na netu, ségra dneska dělá zkoušky z autoškoly, tak jsem nervozní i za ní :grinning:
Jinak si dnes dávám už 4tou mandarinku, nějak na nich ulitávám :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Holky, no já jsem někdy taky pěkně protivná, obzvlášť teď, když v noci začínám dost blbě spát...přes den nezaberu, takže to nemám kdy dohnat :pensive:
Teď jsme se naobědvali a za chviličku se pustím do toho úklidu...K mamce nakonec nejdeme, je tam ségra a ta je docela nachcíplá, tak to nebudu pokoušet...jsem ráda, že už jsem se rýmy téměř zbavila :wink:
23. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahojteeee
ako sa mi mate?
ja som vcera mala super den nic som nevarila a s Martinom sme len lezali v postely a lenosili cely den tak toto bol relax kupili sme si smazene kura doviezli nam ho a lenosili dalej holky to bol raaaaaaaaj :grinning:
23. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
tak alespon vidím, že s těma náladama nejsem sama:slight_smile:... Holky mě příjde v pátek nafotit od přítele kamarád a já se teda docela dost stydím, snad to nějak zvládnu:slight_smile:.

mona tak to jste měli luxusní vegas:slight_smile: taky jsme se včera tak trošku váleli, ale taky i uklízeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... poslala jsi mi prosím tu tabulku??
23. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
MOna, to máš super...já taky plánuju focení, někdy v lednu...Ale nedivím se Ti, já bych se taky styděla...ale aspoň budeš doma, ne? :wink: Ukážeš nám pak foto? :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
upřímě mě se nejvíc libi ty těhu akty, třeba jen v kalhotkách, ale na to asi neseberu odvahu, na to se jooo stydím, hlavně si nedovedu představit to pozovaní:grinning: a na povel se nějak tvářit, bože:grinning:....jojo budu doma, kamarád říkal, že to bude lepší doma. No pokud se ty fotky povedou tak je vám určo ukážu :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Moni to se Ti nedivím :grinning: Já bych se taky styděla, taky se mi líbí akty, ale do toho bych nešla. Možná s někým cizím, s nějakou fotografkou, ale jinak ne-é :grinning:
23. lis 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
Holky, nic...musím jít uklízet, protože se k tomu jinak nedostanu :sweat_smile: Pak se ukážu, zatím pááá :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
monako-no spravila som tu tabulku poslala holkam a pekne sme sa tu pobavili lebo len mne sa zobrazila a nie nim skusala som to cez novy program tak to musim spravit cez office
pekne sme sa tu pobavili vecer to spravim a poslem :grinning:
23. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Moni já se toho normálně bojím:grinning:, ale snad to nebude tak strašně:slight_smile:... Libor říkal, že se nemám bát, že nemám čeho, ale mu se to řekne :grinning:
23. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
jééé vy jste toho napsaly. manža mi ted jde pro smaženej sýr tak snad to se mnou po tom testu curkovky nic neudělá. jsem jakási uplně mmimo furt bych jen spala nic moc navíc hezký počasí takže mě je slabo jako dycyk.

mabe jak sis zacvičila, ? musím vás dočíst.
23. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
mona aháá tak to joo:grinning: tak to se budu těšit až to pošleš:slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Moni no snad to nebude taková hrůza a styd Tě hned přejde :slight_smile:
Mě se ted malý vzbudil, za chvíli jedeme pro mamku a na poštu si vyzvednout balíček a mamka poštu, tady jí zrušili tak musíme až na snp :angry:
Jinak jsem se dnes ve vaně holila :sweat_smile: A jaksik mi to už nejde :grinning: Až mě bolelo bříško jak jsem ho měla zatnuté :sweat_smile: No už to nebude lepší, pak nebudem schopné ničeho a obouvala jsem si ponožky ve stoje a myslela jsem, že umřu :confounded: Jsem se pěkně zadýchala, za chvíli budu potřebovat chlapa aby mě oblíkal :grinning:
23. lis 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni ani nemluv s tím holením, to už dělám v akutních připadech:grinning:....ještě že máme zrcadlo u vany:grinning:....A s obouvaním ani nemluv, já normálně nosím tenisky což je vklidu, ale na sobotu jsem si vzala kozačky, na oslavy at vypadám hezky :grinning: a obouvala jsem se takoých 10 minut. Vůbec mi to nešlo a funěla jsem u toho jak prase, jsem to potom rozdychavala a libor se mě ptá, to ti dá až tak zabrat??:grinning: říkám vidíš ne?:grinning:
23. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
jee, vy jste toho zas nakecaly! Takovouhle rychlosti nemam sanci vas docitat :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
majo tady je to jak kdy, někdy se nic neděje a pak je to smršt vzkazů:grinning:
23. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Moni :grinning:
Tak to je mazéc no. No nějak se to vydrží a jak budou prcci venku, tak to bude zase o něčem jiném i když to bříško bude chvíli chybět :grinning:
23. lis 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
Holky tak my fičíme. Nevím kdy se tady dostanu.... Tak se mějte hezky a opatrujte se , papapa :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
ahoooj holky,nedocitam...jakpak se mate?
23. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj car no dneska já nic moc :frowning2: co ty???
23. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.