• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj suny, tak jak ti je? dneska se to tady moc nehne.
23. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
sun..ahooj.jakpak to?no ja dnes byla u dr,ale pry utz az priste a to uz rikala minule :angry: :angry: jinak jsme byli na kurzu a kolem sesty jsme dorazili dom..a neni mi nejlip,ale jde to
a jinac je fajn..a vcera jsme byli na vylete v mariankach,tak bylo krasne :grinning:
23. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
AHoj Mabe no dneska nic moc ta cukrovka mi dala trochu zabrat. halvně to pitivo fuj a pak to brzský vstávání ale jo jinak to jde.

co ty??? co se týče toho dědy, bud v klidu mě štve babička ale hodně a taky si říkám že je chyba ve mě. ž ejsem nekdy nesnesitelná. :grinning:
23. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
carcu, me taky neudelala dr. UTZ ve ctvrtek.

suny, ja vim, ze jsem nejaka podrazdena, ale nemuzu si pomoct :confounded:
23. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Jéééé car tak výlet musel být paráda.,
mě teda dr zatím dělal utz pokaždý ale jen frk koukne na srdíčko a zas prd. no.
malej dneska kope málo asi mu dalo zabrat ta cukrovka.
23. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Mabe já si kolikrát řeknu, že mám napočítat do desíti že to co řeknu třeba ublíží ani to tak nemylsím a co myslíš?
stejně to řeknu. dneksa si připadám jak debil. manýža je dom az práce jel se mnou na ten test, pak dom, pak mi donesl jídlo umyl nádobí jel mi pro výsledky ted spravuje žaluzky, naložil mi maso na vyžehlil si připadnu totálně neschopná.
23. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
holky ja jsem taky naladova anebo obcas vyjedu

sun me driv delala taky pokazdy(chodim po trech tydnech)az minule a ted ne..pry priste..ale poslouchala ozvi

sun a jak dopadly vysledky?
23. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Car tak aspon že ozvy jsou v phodě tak to je fajn. hlavně že malá kope a cítíš ji.

Testy nevím, výsledky mám ale ty hodnoty nechápu. nic mi neřekli prý až dr za 3 týdny tak co já vím. ale nic moc příjemnýho to nebylo no.
23. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
suny, ty mas teda sikovnyho manzu.

carcu, me se dr. zeptala, jestli mam pohyby a dobry. mozna me UTZ udela priste. Tedka jsem dodelala seznam co mam a seznam co bych mela mit. ve stredu jdu k nasim, tak se mrknu do Kiku na dupacky. Mam 5ks bodycek ruzny velikosti, ale zadny dupacky.
23. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Mabe jsem kráva že jsem mu tak nadávala fakt sse snaží je to moje šikulka no.

Mabe mrkni já kupovala dupačky na www.kojenecke-oblečení.eu

josu tam nový hezkýá a za málo penízků.
23. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
no, ja se podivam, co bude po me a pak 6.12. jdeme k te sestrenici pro dalsi veci. takze chci opatrne, za chvilku z toho vyroste. jenom kdyby se me moooc neco libilo.

kdyz ma dite jenom body, tak co na nozicky? :confounded:
23. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
suny, odkaz nefunguje
23. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
mabe bud dupačky nebo polodupačky.
23. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
jéé tak ještě jednou jsem pako.

www.kojenecke-obleceni.eu

a ted??
23. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
jo funguje. a co kdyz mam body??? :confused:
23. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
No bodyčko a na to dáš dupačky nebo polodupačky. :grinning:
23. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
premyslim, ze si koupim ty latkove pleny. 10ks za 179Kc, to se hodi. na prebalovak a atd. atd.
23. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
mabe..latkovky urco potrebujes....jinak me dr ete zkontrolavala cipek prohmatem...

sun..jeee to jsou ty stranky jak jsem ti poslilala,vid...jo a tak zavolej dr a zeptej se :wink:
23. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
carcu, to me taky, cipek prohlidla a velikosti delohy venkem pres pupek. to je dobra cena, ze?
23. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Mabe, car já mám látkovky ještě po mě už vypraný tak je to ok.

Holky v pardubicích další těhulka rodila císařem kvůli chřipce chjoooo.

Car jo jo jsou jsem tam s níima moc spokojená. :wink: no asi tam zítra cinknu ale několik holek mi reklo že v poho.
23. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
sun..no tak kdyz ti rekli ze v poho,tak bych to nehrotila :grinning:
23. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Já to nehrotím ale řekli mi to holky,c o tu cukrovku mají tak asi ví co a jak no. tak uvidíme. :grinning:

Jdu se sprchnout a asi zalehnu dneska jsem grogy. tak papa
23. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
papa sun :wink:
23. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj sun
23. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
holky hodila jsem pár foteček věciček:slight_smile:....

Jinak já už neviděla máleho na UTZ od 22tt, což jsou 2 kontroly. Tak doufám, že už zítra malého uvidím:slight_smile:
23. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
monako, ahoj, taky ti ho neukazaly? No teda a poslouchal dr. ozvy nebo se zeptal na pohyby?
23. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
no paradni, nejvic se me libi snoopy. kde jsi to koupila vsechno?
23. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
mona...ahooj..kraaasny vecicky mate.-)
23. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
mabe ne neposlouchal, ale ptal se mě na pohyby. Vlastně jednou jsem byla na UTZ, ale na vnitřním tak jsem malého vůůbec neviděla, kontroloval mi a meřil čípek, když měl podezření, že je zkracený. Tak doufám, že zítra bude vše ok, jde i se mnou přítel, tak snad toho našeho zbuja uvidíme:slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
mabe něco jsem dostala, něco koupila. Ten snoopy je zrovna ze sekáče, stál 39kč:slight_smile:...všude možně jsem kupovala, ale většinu jsem dostala. kamaradčina mamka dělá v kojenáku víš?
23. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.