• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
car no ono se může klidně stát, že porodíš dříve:slight_smile: jsi jen dva tydny za mnou a co když budu třeba přenášet a ty porodíš dřív:grinning:, to si prostě nevybereš:grinning:....každopadně se modlím at nepřenáším a at radši porodím dříve....jaké vyročí slavíte s manžou?Svatby nebo seznamení??

suny bude to docela zahul ta škola ještě pro mě, která se nedonutí učit, ale strach mě potom donutí:grinning:
24. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
MOny to dáš akorát s miminkem to bude asi maličko složitější ale myslím že to zvládnete v pohodě. co ti nejde ekonomika???
24. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
sun..rok od svatby :grinning: a ve ctvrtek tri roky od seznameni :grinning: (termin svatby nemli na ten seznameni-jsme chteli puvodne)

mona..vidim ze na uceni jsi stejna jak ja :grinning: ale zvladnete to...ja taky nechci prenaset,chtela bych porodit 38tt nebo39(od 38uz je to uuuplne normalni a nepocita se jak predcasnej)
24. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Suny jojo z ekonomiky mám největší strach z té taky píšeme ve čtvrtek. Normálně za mnou nikdo nechodí a včera když jsem si lehla k ekonomice tak přišla kamoška a ted když jsem si chtěla poklidit a pak učit tak mi píše švagrová, že tu bude za chvili, to je jak naschvál :grinning: .
24. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
mona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon mas vymluvu-jako zes nemohla :grinning:
24. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Jé car tak to moc gratuluju snad se vám to dneska vydaří. :grinning: tak to máte dobrý.

Mony aspon máš odreagování, no učení počká třeba se na to vrhneš odpoledne.
24. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
sun..dekujem :sweat_smile: ...no a zitra mam zas veci na zarizovani,tak budu cely den litat..a co ty mas v planu?
24. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska jsem spala krasne. :slight_smile: od vcera mam pocit uplnyho stesti a moc, moc se tesim na Anicku. Nevim, co se to se mnou deje. :slight_smile: Tedka chci neco poklidit a chtela bych se projit na postu a manzovi pro tkanicky. Odpo budu zehlit. Jinak dneska mam na obed ty knedliky s uzenym a zelim. mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
mona, maturu zvladnes :slight_smile: s prckem se studuje mnohem snaz nez s batoletem :wink:
24. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
carcul přesně tak, taky bych chtěla nějak tak porodit. Jinak to moc gratuluji:slight_smile:, užijte si to dneska spolu:slight_smile:..

Suny no odpoledne nemůžu to se bude učit zase přítel, máme jenom jednu knížku, na co by nám byli dvě když sedíme v jedné lavici a sdílíme společnou domácnost:grinning:
ahoj mabe :wink:
moni, drzim palce na kontrolu

car, ahoj :slight_smile:
ahooj maji..taky si mezi nas zavitala jo :grinning:

mona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jooo tak spoluzaci :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
:grinning: Mony jo táááááák aha. tak to budeš muset nějak zvládnout. :grinning:

Car já dneska musím poklidit utřít prach a vytřít a taky koupelnu ale jak vysvitlo sluníčko je mi nějak slabo zase tak nevím. udělám si obídek a uvidíme. holky já jsem uplně závislaá na hranolkách já je peču v troubě na sucho tak snad to tak strašný není ne??

Ahoj maji a mabe.

Mabe tak to je fajtn že je ti líp a pozitivně myslet jsem se naučial je to lepší a malje je v klidu už jsem nevypěnila týden holky budu oslavovat.
24. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
carcul, no to vis, ze jo :grinning:
24. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
maja...a jak se mate?
24. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
holky, nejak se me nic nechce, ale musim. chci tedka vysat a mela bych jit ven.
24. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Mabe hlavně v klídku ty seš hrozně aktivní :grinning:

já se k tomu taky přemloovám ale zatím bez úspěchů :grinning:
24. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
mabe, tak sup sup :grinning: :grinning: :grinning: ja uz mam nakoupeno a vypranou prvni pracku...rano to vypadalo, ze bude tak hezky, tak jsem se vrhla na prani a ono se tam zatahlo a prsi :angry:
carcul, mame se fajn, akorat dnes se Tobik vzbudil s poradnou rymou a vybec si nenecha sahnout na nos, tak budou boje s odsavanim, ach jo ach jo... :confounded: a co ty? :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Jéééé další aktivní človíček holky vy mě dávate teda. :grinning:
24. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
suny, to vis, u nas co se neudela rano, tak uz se neudela vubec :sweat_smile:
24. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
No jo to je jasný no. :grinning: já mám na to klid ale o to víc se mi nechce. :grinning:

A jakou máte odsávačku, kamoš má na vysavač a prý super.
24. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
holky byla jsem se psem a vy jste se nějak teda rozjely:grinning:

carcul jojo spolužáci, je to sranda. Já se hlavně někdy směji příteli, vůbec dál na školu nechtěl chodit, prý na co, pak jsem ho nějak přemluvila že ve dvou se to lépe tahne a on ted tu školu žere víc jak já:grinning:. Dokonce přemýšlí, že by šel i dál, takže fakt někdy na něj čumím:grinning:

majo snad máš pravdu, musí se to nějak zvládnout, jinak to nevidím:slight_smile:

mabe děkuji :dizzy_face:
24. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
mona...tak treba pak on umluvi tebe:slight_smile:
24. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
maji, ty teda valis. ja mam teda od 8h taky pracku. :grinning: tedka vysaju a pujdu na postu pro nemocenskou a koupit nejaky pecivo. odpo umyju podlahy a musim dneska zehlit.
24. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Mony no třeba ukecá na další studium věční studenti :grinning:
24. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
suny, my mame takovou tu normalni, jeden konec do nosu, druhej do pusy..mame strasne hlucnej vysavac :rolling_eyes: ale premyslim nad tou na baterky, sice neni tak ucinna jak vysavacova, ale urcite furt lepsi nez ta nase :sweat_smile:
mona, to vis ze jo, kdyz jsem to zvladla ja, zvladne to kazda :grinning: :grinning: :grinning:
mabe, mame podobny plany, taky me cekaji podlahy az tobik usne, zehleni, na postu budu muset asi taky, mela bych tam mit snad nejaky balicky s darkama (mela bych se skocit mrknout do schranky jestli fakt)..vysato je od vcera, ale chci umyt koupelnu, nemam rada zapatlany umyvadlo a vanu a kluci si vecer usilovne cistili zuby, takze je pasta uplne vsude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Maji oni mu chudáčkovi pořád píchali uši ale jsou mu teda už 3 roky. a od té doby co mají tu odsávačku tak jej klid.

Holky tak já se dám taky do uklidu si pusítm zase vánoční písničky jsem na ně fakt ujetá.
24. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
holky jak jste na tom s vanocema? ja mam skoro hotovej velkej uklid, uz jsme sezrali dve varky pernicku :grinning: nejaky darky uz mam nakoupeny a zbytek jakztakz vymyslenej..jen to poobjednavat atd....ale stejne mam furt pocit, ze nestiham tak jak bych chtela :angry:
24. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
jee holky bych taky mela uklizet :sweat_smile:

maja..no my se mame fajn akorat uz jsem pekna velryba..jako vcera na kurzu v porodce holky dve co maji rodit v prosinci,brisko o minimalne vetsi nez ja,i manzilek se divil...a vite co cekate?nebo nechcete vedet?a tobik je hodnej? :grinning:
24. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.