• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Maji já dárky budu mít z avonu a ještě zbytek maličkostí přikoupíme a le už vím co. tak je to fajn.

my před měsícem a něco malovali sice jsme v podnájmu ale kvůli mimiskovi takže to mámtaky jen setřu prach a převleču postele tak týden před vánocema.

peču s mamkou a pak si to rozdělíme a vánoční stromek je to poslední takže u nás docela v klidu.
24. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
ja si holky tedka poustim country - to uplne zboznuju.
24. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
no ja mam jeden darek,pro manzilka nakoupim a zbytek nejak odbydem nakej den spolu s manzilkem..jinak upecu cukrovi-tak dva druhy nebo tri(poprvi sama) a vyzdobu nejakou udelam,okna jsem myla v zari,ted to resit nebudu..ale jako zatim jsem v totalnim skluzu,jelikoz mi neprijde ze jsou uz za chvilku a to ze jsou :grinning:
24. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
carcul, myslim, ze jsem tu nejvetsi hrosice ja, neboj :wink: co cekame nevime a ani nechceme.. Tobik je zlatej, ma svoje miminko a trenujeme :grinning:
24. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Mabe no to je normální jen já tu valím vánoční písničky. :grinning:
tak to vypadá že dneska všechny přesně měsíc před vánocema budem uklízet jo??

mabe co budeš mít na obídek a co anička kope???
24. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
carcul, tak ja uz vanocema ziju od pulky rijna :grinning: :grinning: :grinning:
nic, jdu se mrknout do te schranky...a pak hura veset dalsi varku :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
suny, ja posloucham koledy u uklidu uz mesic :wink:
24. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Maji fakt? tak to jsem ráda že nejsem jediná jsem si myslela že nejsem normální. ale mě to u toho prostě baví. milovala jsem rock hodně a tak ale jak sjem těhu tak jsem na samý sladáky hrůza už abych měla po tady tom období koukám jen na samý pohádky a komedie, milovala jsem horory a kriminálky ted to vypínám. :grinning:
24. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
sun..ja asi uklizet dnes nebudu,jen neco malo a asi teda kooupelnu:grinning: ..jinak uklidim jen normalni vetsi uklid pred vanocema,a letos dame vanoce v klidu...vsak pristi rok se vyradime :grinning: :grinning: :grinning:

majo..a kolik si pribrala?
24. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Car na příští rok se taky těším to už tu budeme tři tak to bude veselejší. :grinning:

no my spíme v obýváku na sedačce protože v ložnici já nějak nemůžu spát uspává mě televize ale už tam začneme spát tak se v tom obývaku tak prášit nebude.
už se těším až to tu dáme dokupy a bude tu stromeček a salátek a řízečky mnam mnam.
24. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
suny, fakt :grinning:
carcul, kila nevim, nemame doma vahu, ale 23cm :wink: taky chci letos pohodovy vanoce, ty lonsky se moc nepovedly a letos budou nase prvni samostatny, tak se je chystam udelat eno nuno :grinning:
24. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
jo a nechapu, ale prisly jen letaky :rolling_eyes: pritom vim, ze uz minimalne tri balicky by mely byt na ceste, ze by na poste prestavali stihat? :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Maji na poště u nás nestíhají už měsíce. :grinning:
24. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
maji..a u dr se nevazis?se taky vazim jen tam :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
suny,me vzdycky vsechno prislo hned na druhej den a ted cekam uz od patku a nic, tak nevim, su z toho nejaka nervozni :sweat_smile:
carcul, to jo, ale nebyla jsem tam uuuuuz....eeeeem...5 tydnu :sweat_smile:
Maji neboj to dojde, no česká pošta maj na všechno čas :grinning:
24. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
suny, jen aby to doslo jeste do vanoc :grinning: tedka premyslim, co vsechno vlastne jeste ma prijit...vanocni prani z unicefu, babasling od segry, tricko pro brachu, rifle pro martina, chrochtajici prasatko Tobikovi...a nevim jestli je to vse :sweat_smile: musim se jit mrknout na slozenky :grinning:
24. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
jo a pak vlastne jeste jedna plinka, ale tu musim dneska zaplatit :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Maji to toho máš teda hodně. snad to dojde, já čekám týden na kojící polštář.

babasling co to je???
24. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
sun a jaky jsi objednala?
24. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
suny neco jak baby vak, ale trochu vymakanejsi :grinning: na takovyto kratky poponaseni, mel by se do toho dat hodit aj Tobik na zada :grinning:
24. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Maji aha tak to slovo slyším poprvé. :grinning:

car no takovej obyčejnej s těma kuličkama a potahem za 400 vy padal hezky ale už je to týden. ted budu objednávat asi ty froté prostěradla. holky myslíte že unosíme polodupačky??
24. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
:grinning: majo..a pre temi peti tydny?
24. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
suny, myslim, ze jo :slight_smile: nez frote bych radsi objednala ty hladky (jersey), prijdou mi na spani prijemnejsi, frote casem trochu zhrubne :wink:
24. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
ajo tak to já budu objednávat to froté a na tom budu mít stejně plínku. tak to nějak dáme tak já asi objednám polodupačky ale jakouvelikost??? asi 62 bo já nevím.
24. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
maja..takze myslis ze frote,nee?a nemackaji se ty jersey,a jsou natahovaci?
24. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
zalezi kolikatery chces, ja bych vzala klidne aj 56 :wink: nam tahle velikost vydrzela dlouho, 62 jsme vyuzili az tak od ctvrt roku.. :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
jo maji,zkusena matko-jaka velikost vam jak dlouho vydrzela? :grinning:
24. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
carcul, nemackaji a natahovaci jsou, pekne to na tu matraci napnes a prijdou mi vazne prijemnejsi..ja osobne nemam ani jedno velky prosteradlo frote, nevyspim se na tom :sweat_smile: pro mimi dve frote mam, ale jako nouzovku :wink:
24. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.