• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car to asi záleží na každým dítku. ale já vemu asi 62 těch hadrů této velikosti mám stejně nejvíc mě příjde.
24. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
maji aha mě se na tom spí dobře asi věc názoru.

Maji a prosba, mám malýmu koupit lehátko nebo už ohrádku já totiž nevím kde mě bude spinkat když vyroste z košíku?? postýlku chci jen a jen na noc na spaní
24. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
carcul, tezko rict, Tobik byl docela drobek, takze vsechno dlouho :grinning: jeste v roce jsme nosili nektery bodycka 68 :grinning: ted jsme taky o velikost-dve pozadu, nosi v 19 mesicich velikost 9-12mesicu max. 12-18 :grinning:
24. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
holky tak v tom mam peknej bordel..v druhy diskuzi ty co uz jsou maminy tak ve trech mesicich uz maji 68 a i vetsi.a pak jsem zas slysela jak to vydrzi..a pak co ma clovek koupit :confounded:
24. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
suny ja nemam ani lehatko ani ohradku, kdyz byl miminko tak spal v postylce nebo uvazanej na me v satku a pak kdyz uz se zacal tocit, plazit, tak byl na zemi na dece..a kdyz tam usnul, tak jsem ho jen prenesla do postele :slight_smile: nakonec jsme aj tu postylku zrusili uplne, protoze spal s nama :grinning:
24. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
carcu, nekupuj od zadne velikosti nejaky extra zasoby a uvidis jak velky mimi bude a podle toho postupne dokoupis :wink: a ono taky kazdej vyrobce cisluje trosku jinak, neco se sepere, neco vytaha... :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Maji aha takt o budu muset promyslet. děkuju za názor. :grinning:

holky tady je hroznej vítr ale sluníčko je mi docela slabo zsae jak je hezý počasí tak já jsem kaput jsem tu zkysla na netu ani zameteno nemám. :grinning:
24. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
jeee, ja dnes snad sesroubuju postylku, jste me navnadily na pripravy na mimi :grinning:
24. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
maji tak mi ji budeme teprv natírat to si ještě počkáme než bude komplet.
24. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
tady ted taky slunicko vykouklo :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
suny, mate podedenou, ze ju budete natirat? :slight_smile: ta nase poslouzi uz na treti mimi a prvnim z nich byl muj bracha pred 12 lety :grinning:
24. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
sun,tak si odpocin,kdyz ti neni dobre :wink:

maji..a kolik mas pro prcka prosteradel?
24. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
No tady docela svítí ale ten vítr je drsnej, šla paní s čivavou a ta jí lítaala v e vzduchu pomalu
24. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Maji no máme po mě, já ji měla novou je hezká jen trochu křivý šprušle ale malinko jinak je pevná jak hrom tak ji ošmirglujeme a budeme natírat. asi v pátek.
ale bude hezká určo.
24. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
suny, dobra predstava :grinning: :grinning: :grinning:
carcul, mam 3 hladky a 2 frote :wink:
24. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
suny, urcite, pak musis vyfotit :slight_smile: ta nase by snesla natrit taky, ale prdim na to, beztak mimi zase skonci v nasi posteli :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
suny, koukam, ze mas vybranej Roan :dizzy_face: taky jsem ho chtela, ale pak nezbyly penizky kvuli bytu na novej kocarek :pensive:
24. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
carcul, vlastne 3 frote, ale jedno je ruzovy, tak je nekde uskladneny ani nevim kde :grinning:
24. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Maji no já mám roan protože mě dr straší že malej bude velkej, já měla 55cm a 4 kila a navíc tam budu muset dát fusak a mám ráda místo tak to malýmu taky dopřeju, chtěla jsem inglesinu ale tam platíš značku tak jsme se rozhodli pro tento akorát asi jinou barvu tohle je moc světlý.

maji miy ji natírat budeme je ode mě trochu okousaná byla jsem číslo, vyfotím jak bude hotová určo.

já plánuju koupit dvě prostěradla si myslím že bude stačit
24. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
tak jsem holky zpet. byla jsem na velke prochazce a zada boli jak cert. no jo, uz to bricho ma nejakou vahu. jsem rada, ze jsem dolezla domu. venku je teda vedro. nebo teda aspon me to tak pripadalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska uz nepujdu zadny kilometry. ale vim, ze je to potreba. to se me bude spinkat. :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Mabe jsem si říkala že jsi zmizela někde v dál. :grinning:

no já tu kecám s holkama tak nemám nic udělanýho, hrůza. ven bych šla tak uvidím asi půjdu bud odpol. nebo ztíra
24. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
suny, je tam fakt nadherne. ale sem tam jsem myslela, ze uz nedojdu.
24. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
holky budete kupovat stahovaci pas po porodu?
24. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
No tak to musíš pomalu a dýchat to znám já funím kdyýž jdu k našim a to je z kopečka a když jdu zpět tak jdu hodinu a to je to kousek. a jsem zpocená. vedro tam je mám otevřený všechny okna abych to tu vyluftovala a je krásně akorát u nás větr teda.
24. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
suny, je to uz teda drina. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Tka já jdu si dělat to jídlo konečně.

dneska mě zase bolí podbřišek tak nevím co to je jeslti zas třeba nemám zánět.

to je furt něco.
24. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Mabe a bude ještě hůř já mám břicho jak kráva nevím jeslt tam kuba nemá sourozence :grinning:
24. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj, mam na vás menší dotázek :wink: . nevíte jak je to v těhu s cytologií? příští středu jdu do poradny a jsem tak nějak rozhodnutá že pokud mě jí bude chtít dělat tak jí asi odmítnu :wink: . Vim že mě jí dělal v 10tt jak jsem trošku špinila a i těsně před těhu a prostě se bojim když budu v 27tt aby třeba se něco nepo a rodit v 27tt fakt nehodlam :unamused:. tak nevim jak to máte vy, dělal vám jí i ve vyššim stupni těhu nebo jen na začátku. přijde mě prostě blbost aby mě dělal vyšetření v 10tt, teď ve 27 a pak po šestinedělí :wink:
24. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
carcul, ja mam stahovak ze svatby, na te jsem ho nepouzila, tak aspon nebude lezet ve skrini, ono to bricho nevypada nic moc po porodu :grinning:
24. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
market, aj myslim, ze se dela normalne na konci tehu :wink:
24. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.