• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj markét mě to budou dělat asi po porodu páč mi to dělali v březnu.tak nevím na co je to dobrý??
24. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Myslíš? Já právě všude čtu že se má dělat do 16tt :wink: a pak až po porodu. právě že mě vyšetření bolí i v normálnim stavu, prý to tam mam nějaký zúžený :slight_smile: a v těhu to je ještě víc bolestivější tak mu to asi řeknu že teda ne :slight_smile:. Asi se mu to líbit nebude ale už jednou kdybych dala na rady lékařů tak jsem podstoupila zbytečně revizi a kdyby se pak ěnco stalo tak co si na kom vezmu. nevadí mě celkově to vyšetření ale přece jenom když se jde až k čípku tak aby se pak nezačal otvírat :unamused: . Vim že v 34-36 se bere stěr jen na špejli kvůli streptokokům ale to se ani nepoužívají zrcadla :wink:
24. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
sun..beztak prehanis..schvalne vyfot..jak si fotila predtim jsi rikala jak mas mega a mela jsi krasny :dizzy_face:
24. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
maji..a jaky mas?a jakou velikost..nebo podle ceho ji zvolit?prave ze planuju naky koupit

market..ahooj..bohuzel neporadim
24. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
car je to mega pupek se mi směje i manža. jsem jak vorvan ale zas vyfotíme neboj se. :grinning:
24. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
sun..tak jak jsem tu psala.jako vcera tam byly dve co meli bricho mesic pred porodem jak ja ted :sweat_smile: ..no tak sup vyfot a povime ti
24. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
market, ja mam pocit, ze mi minule v tehu delala aj na konci, ale mozna se pletu :sweat_smile: ale myslim, ze mas pravo cokoli z vysetreni odmitnout, takze pokud nechces, tak ji to proste rekni a hotovo :wink:
carcul tenhle, vel. 36, sice krajecky hned po porodu, ale je podsitej, takze by to neprijmny byt nemelo :slight_smile: http://www.lindex.com/se/Product/Product.aspx?id=3261439&styleid=3261433&path=3403475;3215210;3232575;3528388;875626
suny, ukaz pupika, ze me si vcera delala srandu segra, ze uz su pekna hrosice!!! se me to dotklo teda :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Car já jak byla na té cukrovce tak jsem měla největšího pivasa já. :grinning:
24. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Maji tak já si tedka dělám jídlo pak ho tam šoupnu. :grinning: se mit am nevleze to budu zmenšovat
24. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
sun..tak ukaz :grinning:

maji..dekuju :wink:
24. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky dělám si to naložený maso do toho jsem si dala cibuli a papriku se mi to tady pěkně dusí a hranolečky v troubičce máme už hlad jak blázen. :grinning: akorát já nidkdy nepoznám jeslti jsou hranolky už hotový nebo ne.

mnam se na to těším se zase nadlábneme až nám bude blbě
24. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
sun..mnam mnam..to bude dobrota :grinning:

jinak jsem pridala bricho..ale jako fotky nejak zmensujou,jelikoz uz ho jinak mam jak buben..a teda je fakt ze do odpoledne se zas zvetsi a vecer budu zas jak slon(jak budu cely den zrat)..a obleceny uz se fakt nezapreto uz mi precniva pred prsa,kdyz cely den bastim :grinning:
24. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
ja delam zemlovku (poprve v zivote), tak snad to bude k jidlu :grinning:
24. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
car, kam jsi ho pridala? :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
maji..viz ip :wink:
24. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
maji to zvládneš hlavně na žemlovku dávej bacha ráda se připíká. :grinning:

holky já jdu papat.
24. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
sun..dobrou chut :wink:
24. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
carcul, jeee, takovy malinkaty brisenko :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
takovy jsem mela asi tak ve 12tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sun, dobrou chut a diky za radu, pohlidam ju :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tak jo holky, kdyby my jí chtěl dělat tak žeknu že s tim nesouhlasim :slight_smile: . za ty nervy mě to nestojí a myslim že když jí dělal v 10tt tak teď v šestinedělí stačí bohatě :wink: . přece jenom mam rizikový těhu a jsem ráda že alespoň vrdnutí a předčasný otvírání nemam tak nechci zbytečně riskovat a tohle si mylsim že životně důležité vyšetření neni :wink:
24. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
maji..no ten fotak asi zmensuje..hlavne kinu vsude-prdel,boky,zada :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako fujtajbl :grinning: ale coo,se pak da dolu,ted si ete uziju ty kvanta jidla :grinning:
24. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky,jak jste se bavily o cytologii v těhotenství, tak přidám svojí zkušenost z minulého týdne.Byla jsem v poradně a na prohlídce,doktorka mě začla prohlížet (vevnitř) a já začla hrozně krvácet.Když mi to řekla,myslela jsem,že se zblázním strachy,že se něco děje...no dovedete si to představit.Řekla mi,abych se nebála,že se to stává a když se mi to stane doma,tak abych byla v klidu.Ale stejně tomu nevěřím,že to je ok.Kdyby se mi to stalo doma,tak panikařím a jedu okamžitě do nemocnice.Ještě pak dva dny jsem měla takový špinivý výtok,ale už je to v pořádku....snad měla dr.pravdu,že to nic není,když se to stane...ale další prohlídku už nedovolím!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
jee majo,tobik je uuuzasnej a tobe to moc slusi :wink: ..taky mam kabat jen s knoflikama pod prsa a brisko v nem teda pekne vynika :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
cipísku o tom to je, prostě si mylsim že to tam můžou jakkoliv poranit a když p sexu nekrvácim tak je to tim vyšeřenim. V min těhu radši do mě nikdo nehrabal celou dobu :grinning: a teď to budu řešit stejně, problémy nemam tak co a cytologii neřešim. Ono jim je to jedno, oni řeknou že to nic není ale že je pak člověk z toho mimo je jim jedno. kdybych poslechal doktory v nemocnici tak jsem šla na revizi a ukončila bych zdravé těhu a když jsem jim to pak řekla tak že se to stává takže si za svoje zdraví a zdraví svého dítěte zodpovídam sama a kdyby se ěnco stalo tak si na nikom nic nevezmu :unamused:
24. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
car, dekuju :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Market,přesně tak. Máme právo prohlídku odmítnout a to taky příště udělám po téhle zkušenosti. Prý mi tam praskla nějaká cévka,tak já nevím.No je to hrozný,když celé těhotenství je bez krvácení a pak najednou v 28.týdnu začnu krvácet při prohlídce.Byla jsem docela na tu dr.naštvaná.Zklamala mě!!!!
24. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
prostě je to tam citlivý a někdy se stane že se zakrvácí aproto já si mylsim že v těhu by se neměli dělat zbytečný vyšetření. protože jestli se ženská otvírá nebo jestli s ezkracuje čípek se dělá přes UTZ takže tohle mě přijde fakt zbytečný. A kdybych náhodou začla rodit tak jediný čeho se dočkam že se to prostě občas stane ale co si na kom pak vezmu ne. to a´t si o mě klidně myslí cokoliv ale fakt to odmítnu, prostě strach je větší no :slight_smile: a rodit kilový dítě se mě fakt nechce pro nic za nic :unamused:
24. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahoj cipis :wink:

maji..neni zac,je to fakt :wink:
24. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak jsme se nadlábli, akorát hranolky jsem trochu vysušila tak jsme křupali ale mnamka. ted si dám asi sladkou tečku a bude fajn. jsem si dala trochu kofoly. mnam..
24. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
24. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.