• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky mě taky doktor prohlíží každou kontrolu. to se nemá??? a čípek je možný prohlížet jinak než z křesla???
24. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
sun,me taky cipek prohmatava kazdou kontrolu..ale holky resi cytologii-to je se zrcadlama jak se berou stery
24. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
ajo táááák jsem si říkala tak to mi ještě nedělali a proč vám to holky dělají???

já jsem přežraná holky ale asi si dám ještě kávenky co myslíče??? je to asi dost ráno lázenský oplatek a ted kávenky.
24. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
sun..s dej :wink:
24. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
no jsem měla strach že to řekneš holky já začínám být nenažraná. ale ty kila to se fakt bojím no.
24. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak jsem zpět :wink: Kontrol adopadla na jedničku :dizzy_face: Vše je jak má být, na příští středu jsem objednaná na cukr a musím přinést ještě moč na nějaký celkový rozbor. Maličký odpovídá stáří těhu a pan doktor říkal, že krásně roste...
Teď vás budu muset dočíst, jste toho hodně napsaly :grinning:
24. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj luci tak to mám velkou radost. to je uplně super hned je člověku líp že??
24. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Sun kila neřeš :grinning: , te´d to fakt neovlivníš a pokud máš chu´t tak si dej :wink: . Já jsem zvědavá za týden kolik budu mít na váze ale prostě vim že se tohle ovlivnit nedá a jsem zvědavá kolik naberu o vánocích, i když v min těhu jsem nenabrala vůbec nic :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Suny, je...to máš pravdu :slight_smile: Ptala jsem se doktora na přibírání a říkal, že by se tím těhotná neměla až zatěžovat a srovnávat se, jak vypadla před těhu a jak vypadá teď. Říkal, že je to jiný stav a každá to má jinak, podstatné je, že roste mimi a že je žena zdravá :wink:
24. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak to je fajn, říkal kolik malej váží? Já mam poradnu příští středu a 10.12 jdu do rizikovky na UTZ tak jsem zvědavá kolik přibera za ten měsíc :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
luci..gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Markét no mě dr říkal že mám váhu trochu krotit no tak nevím.
24. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Holky tak mě už švagrová odešla a vyjste todho teda propsaly, že to ani snad nebudu číst:slight_smile: za hodinu jedu k dr. tak bych měla jít do vany, ale vůbec se mi nechce a mám i hlad, ale nemám si co dát :sweat_smile: .

Luci gratuluji ke keontrole :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
mony pošlu ti čínu s hranolkama
24. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
suny to by jsi byla hodná, protože já tu opravdu doma nic nemám, jsem normálně vyžraní a na nakup ani nevím kdy půjdeme. :unamused: .....
24. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
jééé mony teda a já zdlábla oběd a ještě kávenky. chudáku tak já ti něco pošlu. :grinning:
24. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Market, jen říkal, že odpovídá délce těhu a že pěkně roste...Já jsem od začátku těhu přibrala 5kg, 1kg mám navíc od minulé poradny a on na to řekl ,,výborně,, Akorát jsem mu říkala, že už se cítím, jako bych měla min. 20kg nahoře, tak se smál a prý bude hůř :sweat_smile:
Další poradnu mám 15.12. a to mi budou dělat ještě nějaké testy.
24. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
suny prostě váhu neovlivníš a pokud by ses začla omezovt v jídle tak tim hůř. jediný pokud hodně ujíždíš na sladkym tak to zkus omezit, třeba si dej místo sušenky ovoce ale jinak to neřeš.

Lucko tak to jo, mě právě malýho vždy přeměřujou a tak vim i váhu :slight_smile:. testy? To se asi dělá zase krev kontrolní ne- Aids, žloutenka a kapavka- myslim a nebo když má mamina faktor krve negativní tak to se taky nějak víc kontroluje :wink:
24. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Luci tak to máš 6 kilol to je super já mám 10 teda už možná víc a jsem uplně neohrabaná ase bojím kolik nakonec přiberu.
24. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
suny no ted jsem volala přiteli za jak dlouho pro mě přijede, jestli ještě někam nezajdem na jídlo, tak říkal, že se pokusí přijít co nejdřív. Tak budu na něj netrpělivě čekat. neříkám, že doma vůůůbec nic nemám, ale na nic nemám chut, od včerejška mi není moc dobře. Ráno jsem zas chytla brutálni křeče, budu se muset na všechno zeptat dr......Ale jinak děkuji si hodná, škoda, že neexistuje nějaky expres 5 minutovy a přišlo by mi to od tebe hned domů:grinning::grinning:
24. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
luci,jen 5kg ,ty se ale mas :grinning:
24. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Mony zeptej se prosím kdyžtak na bolení v podbřišku v 7 měsící na začátku a na bolení bicha nahoře pod prsama kdyby sis vzpomněla dík moc.

kdyby existova expres tak to tam máš a už dlabeš. :grinning:
24. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
car to se někdo má že? no já se bojím stoupat na váhu tak to radši ani nedělám.

já bych měla uklízet se mi nechce uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
24. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
mona,tak pak poreferuj co ti rekl..ja vcera byla u my dr asi minutu nebo dve a jako hned zas pak mela telefon,takze jsem se nemohla ani zeptat...
24. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
jj zeptát...pod těma prsama tě myslím bolí žebra a to je z toho jak je člověk ohnutej a celkově to dítě tlačí i na žebra, ale to je jen moje diagnoza:grinning:
24. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
sun..jojo no..tak hold my mame smulu :grinning:

mona..no me zajimaji hlavne ty krece,tak pak prosim rekni
24. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
car no to máme tak doufám že malej až se narodí bude mít apson tři a půl kila a bude zdravej.

mony pak poreferuj já si k doktorovi píšu dycky y seznam se mi směje a le poradí
24. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
pokud holky nezapomenu tak se určitě zeptám, ale ty křeče mě trápí taky, tak bych zapomenout neměla :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
a jak ty křeče mony máš????
24. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
no jako me ted prijde ze ma dr to fakt flaka..jako ze vubec neresi...ze zacatku se starala vic nez ted a jako ted je to jen rychlovka..míi prijde ze nejak nestiha,ze ma moc lidi
24. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.