• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car moje ani nevěděla v jakým jsem týdnu a jeslti mě poslala na testy nebo ještě ne takž ejsem ji opustila zavčas je fakt že u tohodle dr jsem taky chvíli ale věnuje se mi na plno a řeší se mnou oje otázky.
24. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Holky, moc vám děkuju :slight_smile:

Car, jj 5kg, ale obávám se, že se to rozjede...u nás v rodině se tradičně nejvíc přibírá poslední dva měsíce :pensive:

Market, asi jo...já mám negativní :angry:

Moni, budu na Vás myslet :slight_smile: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
sun,me se ani nezepta jak mi je,nebo jak velky mam ty otoky,ji rikam ze mam furt hroznej vytok,ona to vubec neresi rika ze to je tehu vytok(ale pri tom jsem minule byla kuli tomu krvaceni u dr-jiny jelikoz jsem se ke svoji nedovolala a ta mi dala naky prasky na zavadeni a ze to je z toho vytoku nejspis a ze pokud se to bude opakovat mam jit zas hned k dr) a ta moje se me ani nezepta jakej mm nebo tak neco..jako tu spravu od tamty dr si ani neprecetla...jako fakt mi to zacina stvat,jak jsem ji chvalila ze zacatku tak uz ne(to bylo kdyz jsem byla v poho),jako fakt mi nerekne vubec nic..a ani treba na zacatku co smim nebo ne,proste nic mi nerekla..
24. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
jako posl.tri kontroly,se fakt nevenuje vubec :angry:
24. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
suny nevím jsou to takové zvláštní křeče přes celé břicho, dneska ráno mě bolelo uplně celé, ale pak to zase přešlo, tak fakt nevím.

Luci děkuji :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Car tak to je blbý, já sjem ráda že jsem jinde, taky hroznej nervák s ní.

já ted mám výtok a když jdu kd r tak on že je to v poho tak nevím ale nesvědí mě nic tak to asi bude ok. je to normální ale ptá se mě na všechno otoky a tak takže jsem v klidu.
car zkus změnit dr.
24. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
mony já to tak měla že když jsem se otočila v posteli nebo vstávala tak sjem měla křeče ale pak to přešlo.
spíš přemýšlím jak vypadá tvrdnutí břicha
24. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
mona,ty krece mam taky,ale ty my jsem se ani nestihla zeptat( natoz aby se treba zeptala jak jsem na tom to uz vubec ne )a uz jsem byla venku..

sun,ja vim ze je normalni,taky jsem to neresila,mam ho cely tehu ,ale ted ho mam fakt nak hodne a uz jsem 3xmela krev takze jsem ji to jen rekla-ze by mi treba zas predepsala ty globule co minule ta dr-ale ona si tu zpravu ani neprecetla a natoz aby si to zapsala...no nic,zatim mi nic vaznyho neni a pokud neco a nebude to resit,prejdu...jinak ona byla vzdy super,ale az ted mi prijde ze to tam jede jak na bezicim pase..takze pokud se to nezlepsi,zmenim dr po tehu(pokud nebude problem,jinak driv)
24. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
holky tak ja fičím papa
24. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
sun..jo to by me taky zajimalo,jelikoz to co holky popisovali,mam dost casto,ale nevim...
24. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
mona..paa
24. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
a drzim palce :wink:
24. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
car tak to je docela síla ne :frowning2: . Výtok sice být může ale mělo by se zjistit důvod a určitě to řešit.mě se vždycky všude ptají jestli mam nějaký potíže nebo tak a já nemam žádný problémy tak tam moc nevysedávam ale jestli bude chtít dělat tu cytologii a já odmítnu tak asi taky tam budu dýl :wink:. Ale pokud jsi i krvácela tak je fakt zvláštní že to neřeší :unamused:
24. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
mony paaaa a drzím pěstičky.

holky já si jdu lehnout. papa
24. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
papa sun

no ja jako mela krve jen malinko(dva dni za sebou),a sla jsem s tim k jiny dr,jelikoz k moji jsem se nemohla dovolat a pak vlastne ete jednou a zas malinko a pak nic..a pry ze to bylo nejspis z mykozy ale ze mam vzdy radsi prijit a dala mi ty globule(rikala ta jina dr)..a vlastne moje si to pak ani nezapsala-kdyz jsem pak sla na kontrolu a nic..vubec to neresi,natoz aby se mi zeptala...otoky sem ji rekla ze jako mam ze uz to rikam ponekolikaty(chtela psat ze ne) a ze je mam cimdaltim vic a ze nekdy uz mi fakt i dost nohy a ruce pali...ty krece v brise mam ted celkem casto)a ne jen naky pichnuti ale docela fakt boli)-jsem se ani nemohla zeptat,nebyla prilezitost..jinak vytok vim ze je normalni,ale bily,ja ted mela i nehnedly ted..a pak takovy ty obyc.tehu problemy(zaha,unava,zada,obcas bodnuti v podbrisku,nebo bolesti briska-to neresim,beru to ze to k tomu patri)ale stve mi ze ona se ani nezepta jak se citim,jestli nakej problem a dalsi veci..proste vubec nic..jen me prohmata a jdu..prave ze i tamta dr se me zeptala(jak jsem tam byla misto ni) na zakladni veci,co ctu ze by se meli tehuli ptat...
24. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
jako spis mi stve jeji rpistup..protoze vim ze holek se dr aspon zepta tak jak vam je...a tak
24. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
to je fakt divný ne? mě se právě hlavně ptají na otoky, to může signalizovat dost problém a ten výtok asi taky nic moc. hele až to budeš zase mít tak klidně si zaje´d třeba odpoledne, to tě vezmou do fakultky na Lochotín, alespoň budeš znát víc názorů. Min s tim výtokem by se něco dělat mělo, aby se to třeba nezhoršovalo :frowning2: . tyhle problémy naštěstí neřešim ale na otoky se ptají pokaždý a to se prý musí dost hlídat. většinou právě v těhu by doktor měl na pacientku mít víc času :wink:
24. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
no market,prave..a ja jeste trpim na ledviny,tak se divim ze to neresi..a kdybych minule nemela tu krev tak nereknu ze treba rekne jen tehu vytok-ale takhle :angry: fakt uz mi stve..a myslis tam zajet s otokama nebo kdyby zas byla krev?
24. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
prostě až se tě nebude něco zdát no. Klidně kdybys měla krev nebo ten výtok byl nějaký divný. Sami mě vždycky říkají že kdyby cokoliv tak mam přiject kdykoliv a i o víkendu. prostě za ten klid to stojí, jednání tvojí doktorky mě přinejmenšim přijde zvláštní. Všude se píše že jakékoliv krvácení v těhu neni normální a pokud máš velký otoky tak klidně i s nima. Ale spíš bych tam zajela třeba odpoledne ž už tam tvoje doktorka neni a nejlepší pátek, to tě nemůžou říct že máš jít další den ke svojí :wink:
24. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Car, já jsem z té tvé doktorky docela vyvalená...Nechápu, co znamená...nemít na pacientku...navíc těhotnou čas?! Bych ji vyměnila! Vždyť tam tak často nenchodíš, tak by se snad mohla zeptat, jestli tě něco netrápí, jak se cítíš a jak se máš...Můj doktor mě vždycky vítá slovy jak se mám a pak mi povídá to, co mi potřebuje říct a na závěr ještě než odcházím se mě ptá, jestli mám ještě nějaký dotaz. Je fajn vědět, že o Tebe odborník pečuje. Takže mi je jasné, jak ti asi je...No, pokud máš možnost zajít si jinam, když ti nebude nejlíp, tak raději běž :wink:
24. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
market.dekuju..
24. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
luci,no ona se me nezepta fakt na nic,natoz aby mi rekla neco k tehu nebo tak..
24. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
holky,musim..jdu poklidit ten nejhorsi curbes :grinning: a pak jdem s manzilkem...tak papa holky a opatrujte ty drobecky :grinning:
24. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
Car, hezky si to užijte :slight_smile: Taky se opatrujte, pááá :dizzy_face:
24. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
carcul, vis co mi v tehotenstvi prijde moc dulezity? duverovat lekari... :dizzy_face: takze byt tebou menim dokud je cas :wink:
me se dnes povedlo neco co jsem povazovala za nemozne....vyprazdnila jsem pradelni kos! ted peru posledni varku, modrotiskovy ubrusy a chnapky, uz mi tam lezely na dne asi pul roku, protoze to nemuzu prat s nicim jinym :sweat_smile:
24. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Car užijte si to.

já jsem chtěla usnout a nedařilo se tak jsem tady.
uklid počká asi do zítřka dneska max. zametu a umyju nádobí. takse mi nechce.
24. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme po spinkani.

suny, me se taky nejak nechce. Pripada me, ze mam dneska nejak nafoukly bricho. na obed jsem snedla polovicni porci a tedka jednu mandarinku. :unamused:

car, co je to za dr. sakra??!!! :angry:
24. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Mabe já dneska zase jím jaksi hodně. ale od rána se snažím uklízet a nedostala jsem se k tomu tak jen umyju nádobí a zametu asi nevím.
a hlavně nevím co budu dělat tedka nechci uklizet když už je tma
24. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
suny, ja tedka vysala. vecer chci zehlit a to uz musim. zitra jdu na celej den k nasim, takze nebudu mit cas.
24. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Holky, tak já jsem taky ležela, ale nezaberu i kdybych se zbláznila :angry:

Suny, ty jsi objednávala něco z toho webu, kde prodávají dupačky? Nachávala jsi tady na něj odkaz :wink:
24. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.