• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, ahoj, tak ja teda usla spolehlve na tech svych 1,5h. Ja taky usla dopo nekolik km. :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
tak ja se dnes musim pochvalit :slight_smile: wc a koupelna se blyskaji a voni cistotou, nikde zadny spinavy pradlo ani nadobi...dobrej obed byl... :dizzy_face: Tobik vyspinkanej a spokojenej, ja taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky Mabe, tiše závidím...já bych chtěla přes den taky chrupkat, ale nejde to a nevím, jak si pomoct :sweat_smile:

Maji, ty jsi ale šikulka :dizzy_face: My jsme uklízeli včera a já ještě večer žehlila, tak mám na chvíli taky klid :wink: Akorát budu muset zase vyprat, ale to nehoří :wink: A copak jste měli dobrého? Já nevím, co mám zítra vařit :sweat_smile:
24. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
jojo luci dupačky a ted tam budu objednávat polodupačky a prostěradlo.

já poo taky neusnu málokdy ato už musí být.

Majitak takovej pocit budu mít třeba zítra. dneska už na to stejně nevidím
24. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
luci, delala jsem zemlovku, kdyz doma neni mm na obed, tak delam bezmasy jidla :slight_smile:
suny, premyslim, ze jeste umyju spodek balkonovyho okna v obyvaku at je to dokonaly, cely jsem je lestila pred 14 dnama, ale Tobik u neho rad sedi a kouka na ulici co se tam deje, tak podle toho vypada :sweat_smile:
24. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
maji, ty ses teda ciperka :slight_smile:

holky, tak jsem se prihlasila do DM klubu. Maji spoustu vyhod pro tehulky a potom i pro maminy.
24. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Maji to je fakt síla s tebou teda. já se snad zvednu a začnu něco dělat. :grinning:

Mabe a našla jsi to někde? mě kamoška říkiala že se tam mám kouknout ale nevím kde a na co.
24. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
jéé já tam nevyčetla co je výhodný
24. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
Suny, já tam chci objednat právě dupajdy a polodupajdy...za jak dlouho Ti to dorazilo? :wink:

Maji, žemlovka je super :dizzy_face:
24. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
v DM klubu su uz od tehu s Tobikem a je to fakt super, doporucuju :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
Luci asi za 5 dní zaplatila jsem to předem na účet a došlo mi to až domů ppl nemusela jsem na poštu a stálo poštovný 40 kč veliká spokojenost. já tam budu za chvíli objednávat polodupačky. a to prostěradlo. jen umyju nádobí.
24. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
maji já tam nevyčetla jaký to má výhody a tak nevím.
24. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
poslou ti slevovou knizku. je tam par vyrobku

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/_soubory/soubor.html?im=12574179243.pdf&

ono celkove je to tam pry levnejsi
24. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
maji a jiny vyhody? vzdycky "jen" ta slevova knizka? :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
ajo no mě to říklaa kamoška takže se zaregistrovat oni pošlou slevovou knížku a jsou tam dobrý věci koukám.
já nakupuju drogišku jen v dm mám ji ráda.
24. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
no vidis suny a par slev se hodi :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
jj, jen ty slevovy knizky, ale byvaji dobry, prvni je tehotenska, pak novorozenecka, od 7 mesicu, 1 roku a ted nam prisla od 19 mesicu...byvaji tam hodne slevy na vlhceny ubrousky, kase, prikrmy, plinky, ruzny kousatka pro mimi, v tehotenske knizce jsou nejaky olejicky, kremy, tehukalhotky....ted si nevzpomenu co vsechno...ale docela se to vyplati si myslim :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
maji, jojo, vyplati se urcite. par slev bodne. :wink:
24. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
tak holky, co bude s tema pupkam vyfocenyma? Vyfotime aktualni, kdo nema a hodime je sem? :grinning:
24. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Jéé mabe tak děkuju za tip. já dělám nádobí a asi teda udělám koupelnu a zametu a zítra jen prach holky mě se nic nechce jsem líná uplně hrozně. :grinning:
24. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
no mabe to bysme mohly že?
když já nemám ten kablík. furt ho má tchán a jelikož ho letos asi neuvidím tka envím
24. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
holky tak jsem tu jeste tak na pul hodky :grinning: ...

holky,jaky budete kupovat chuvicky?

mnam zemlovka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: miluju ji,bych mohla zas udelat :grinning:
24. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
carcul, chuvicku neplanuju :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
holky tď jsem koukala na vikínovo fotky když byl mimi :grinning: a teda asi koupim pár dupaček, ale jen ty malý velikosti. kolik jich tak vezmete? nevim jestli dupačky nebo i nějaký polodupky? budu hodně dávat overaly ale bodíčka taky tak aby mu pak nebyla zima když by měl jen bodíčko a ponožky :wink: . tak kolik kusů 5-6ks by mohlo stačit ne v 56 :wink:
24. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
:grinning: Markét já tam koupila 3 v 62 a jsou fakt krásný polodupačky asi taky nějaký vemu ale měla bych teda i overalky ty teda nemám skoro žádný.

car chůvičku mít asi nebudeme, máme malej byt.
24. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
no tak luci,vy mate barak..jaky chuvicky vemes?
24. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
holky, vy teda toho mate a uz mate plno rozmyslenyho. tedka jsem mluvila s mamkou a zitra pujdem do Tesca na vecicky a taky do te Kiky. Tak treba neco Anicce koupim. Mamka uz ma zase dalsi dudlik, tak uz mame dva a to staci. :grinning:
24. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Mabe tak to bude super ty nákupečky mám ráda. já už toho moc kupovat nebudu ale spíš jako na oblečení. ted peřinku a mantinel a tak no.
24. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
Car, ještě o nich uvažuju...možná ty Philips (nevím, jaký to je přesně typ) jsou takvé bílo-oranžové. Chtěla jsem koupit ten Nanny monitor dechu...budeš ho taky brát?

Market, já budu mít asi 5x v 56 a pak nějaké 62 :wink:
24. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.