• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Ahoj holky,

tak ted jsme přišli ze sconta, už tam máme vybranou superní skřín, ale přitel musí ještě ošefovat slevu, jeho zaměstnavatel zná ředitelku sconta, takže každa koruna dolu dobrá no ne?:slight_smile:

car ahoj jak se daří? nějaké novinky?? :slight_smile:
12. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Mabe, jj někdy je to těžké...já být Tebou tak jim nic nevykládám a je to :sweat_smile: Kalhot si můžeš koupit kolik uznáš za vhodné a nikomu do toho nic není :wink: Hmmm, ty bramboráky...hned bych si dala. Já jsem si teď jen tak na chuť vzala dva plátky vánočky s máslem a teď řeším, co k večeři :wink:
12. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu od našich, jízda autem super ted is dělám véču a pak se vám budu věnovat, teda jestli tady ješět někdo bude.
12. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj moni, to jo kazda sleva dobra. me jako obvykle se nic nechce. chtela jsem tedka vecer zehlit, ale... :slight_smile: manza prevlika postele a vysava a zaroven si vsiml, ze je postel rozbita, tak to spravuje. ja za chvilku jdu na ty bramboraky.
12. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
ahoj luci, suny :wink:
12. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
ahoj moni a sun :wink:

bramboraky-mnaaaaaaaaaaam

moni jakou skrin???popis sup :grinning:
12. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
jo, ale nekdo to musi nastrouhat. chtela jsem nejdriv, aby to udelal manza, ale tedka ma prace dost, tak na to musim jit sama.
12. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
mabe,to taky nemusim :grinning: ale minule mi kamaradka od vedle pujcila mixer a super :grinning: ti to nastrohalo hned a jak hruby si chtela
12. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
carcu, najemno. tak me bude trosku bolet ruka, no. stejne uz nic jinyho delat nebudu.
12. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Mabe, to vůbec nečti :angry: zbytečně se pak těma myšlenkama užíráš :fearful: Já už takové diskuse pecházím, fakt bych na to neměla nervy :cry:
Holky, jdu si dát spršku, pak se zase ukážu :wink:
12. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
mabe,taky delam najemno...ale ten mixer fakt super,tam sis to prave nastavila od hrubych az po uuuuplne jemny..
12. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
mabe..jinak normalne taky strouham rucne :wink:

luci .a jaky diskuze??nema mabe cist?
12. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
mabe no já dneska ležela celý den u telky s přítelem a byla jsem tak rozbita, že jsem nebyla schopná ničeh, ale hecla jsem se jen kvůli té skříně:grinning:

car no já potřebuju do ložnice větší skřín, protože už ted nám nejdou zavírat dvířka natož, že bych měla někde dát věci pro mimi. Mám totiž ještě staré skříně co mám od 15ti let:grinning: a to bylo jen pro jednoho a my jsme v tom natlačení dva:slight_smile: nevím jak ti ji mám popsat prostě velká šatní skřín:grinning:..sice žádný luxus, ale nechceme do toho moc investovat, protože tu stejně nechceme zůstávat dlouho, takže by to bylo zbytečné:slight_smile:
12. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
holky, ja jsem taky vcera zacla silet, kam ty veci pro mimiska dam. budu muset udelat ten porad ve skrini. kolik asi tak budu potrebovat mista na veci pro mimiska?

holky, ty diskuze cist nebudu!!!! :angry:

ja uz si zazila dost a bude to vsechno ok. :wink:
12. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Mabe ty diskuze fakt nečti prostě a hotovo zákaz ju? :grinning:
Holky vy mě s těma bramborákama dáváte fakt bych si je udělala taky ale mám po véči jsem si dala vaječnou omeletu mnamiky mnam

Já mám pro mimíska jen jednu komodu. :slight_smile:
12. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
moni..to je jasny..tak hlavne ze je za dobrou cenu :grinning:

mabe...jasny ze mimi bude v poradku :wink: jinak nevim nevim kolik mista
12. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
tak to me musi stacit komoda s prebalovacim pultem a dve suplatka. :slight_smile:

suny, nebudu cist. :wink:
12. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
mabe tak to je dobře. holky já mám od noci občas takový bublinky v břichu a nevím jeslti je to malý nebo střeva?
12. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
tuhle jsme si vybrali:slight_smile:

http://www.sconto.cz/cz/produkty/skrine/tornado-3-4129267-00

říkám sice obyč, ale k nábytku se mi to hodí mám totiž v takové barvě komodu, a když přitel ještě domluví 20% slevu tak to je vklidu ne? je dost velká a ještě dopasuju k tomu nějaké skřínky co už mám....
12. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Mony ta je moc pěkná, my máme něco podobnýho a máme v tom věci oba a atím bohatě stačí.
12. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
suny moc se mi líbí, že je praktická, na bocích jsou šatní na pověšení, takže jednu budu mít já a jednu přítel (+mimi možná:grinning:) a u prostřed jsou police a dole jsou ty šuplátka. No a jak říkám mám ještě komodu a jednu skřínku s těch starších si nechám, ale ještě nevím kterou aby se mi to tam všechno vešlo :wink:
12. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
my máme tu samou akorát se zdcadlama. je to super přesně jak říkáš.
my máme komodu zvlášt na spodní prádlo a pak ještě jednu na ručníky osušky a povlečení a pak ještě jednu na mimiska
12. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
no já mám na ručníky atd mám v chodbě komodu. Mám tam ještě jednu vestavěnou skřín a přemýšlím, že bych tu starou štaní skřín dala ještě do chodby na bundy a ještě boty, už se mi totiž začínají kupyt:grinning: a přítel říkal, že pokud si ještě koupím nějaké boty tak nechám udělat velké skříně v chodbě na míru:grinning:
12. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Aha tak to my máme v šatně obrovitou skřín a tam máme veškerý zimní věci ta boty a i vysavač prášky na praní a tak je to taková super šatna zavře se a nic není vidět a ulložnáku je tam hodně.
mám tady hafo nádobí ještě z oběda chjo, se mi do toho nehcce.jsem to nechala zaschnout. blbec
12. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
aha tak to máte super, taky bych takovou potřebovala, ale bohužel byt není nafukovací:grinning:

no já mám naštěstí myčku, takže to do ní nahazím a neřeším :slight_smile:
12. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
no my jsme v podnájmu takže jsme to tak prostě dostali ale je to super byt kdyby ho prodávali tak po něm hupsneme hnedka
12. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
mona..ta skrin je moc pekna..mam rada tyhle jednoduchy
12. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Suny, o bublání ve střevech vím dnes celý den své...jsem nebyla několik dnů na wecku a dnes to stálo za to...už mám porod natrénovaný :sweat_smile: :grinning:

Mabe, jak bramboráčky? Už máš těsto nebo už smažíte? :wink:
12. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
No dyž já nevím jeslti jsou to střeva, ale taky když jdu za vécko tak to je porod fakt,je to hrozný.
12. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
suny no to věřím...jinak to bublání mám do těd, většinou jsou to střeva, od mimiška už to poznám jak do mě žduchá:slight_smile: ale už by se to mimiško mohlo zvednout výš od močáku, má už strach vyjít ven :angry:
12. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.