• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, ja prave mam uz dost bodycek a tedka ty dupacky. ja teda koupim 58, ale hlavne 62. co kdyz bude anicka vetsi. :confounded:

nebo jakou velikost holky kupujete?
24. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
suny v 62 ani brát nebudu, malýmu i ta 56 byla větší a to měl dobrou váhu a 56 měl snad do 2 měsíce, pak přejdu na tepláčky a ponožky. Tak asi vezmu 4 dupačky a nějaký ty polodupky :wink:

Lucko tak monitor dechu budu brát na 100%, za ten klid mě to stojí :wink:
24. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Mabe já mám 56 jen málo a jinak mám hodně věcí 62.

ted koukám na na nějakou tu peřinku a deku.
24. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Markét tak jsou lepší tepláčky a tak? a ty polodupačky 62 to můžu vzít ne? to jej jak tepláčky
24. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak jsem zpět. Kontrola dopadla dobře, pry je vše jak má a prý máme zdravé miminko. Ale jsem naštvaná jak prase :angry: :angry: :angry: . Ne že jsme tam čekali 1h.45min., ale ještě k tomu, když jsem řekla sestře, že chci aby u toho byl přítel, tak ho zapomněla zavolat :angry: . Chudák tam se mnou zbytečně čekál!!! On má totiž už ten UTZ ve své ordninaci, chodili jsme na něj o patri níže. Měl tam ho dnes poprvé, takže to tam ještě měl takovou provizorku, takže jsem malého ani já neviděla :cry: :cry: :cry: . A to jsem se tak těšila, prostě mi ho neukazal hajzlík jeden. :frowning2: .....Jinak ptala jsem se na ty křeče v břiše a říkal, že je to normální, že to se stahuje děloha a bude to ted už jenom častější, prostě se to připravuje na porod. Maly už je hlavou dolů, takže paráda, snad mu to vydrží. jetšě jsem se ptala jestli zmizí po porodu pálení žáhy, protože už je to opravdu nesnesitelné a pokud by mi to mělo zůstat tak se asi zblázním a pry ano, že mě malý tlačí na žaludek proto to nějak vylučuje štavy či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
24. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
monako, tak parada, gratulujuuu. a to jsi byla na normalni kontrole? skoda, ze jste malyho nevidely. :confounded:
24. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
Mony tak gratuluju to je dobře, ale sakriš už vám ho teda mohl ukázat. :frowning2: to je síla. ty sestřičky na co myslí???

chjo teda to je síla, no hlavně že je všechno v pořádku.
24. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
mabe děkuji, ano na normalní kontrole, ale poslal mě na odběry, musím tam zajít příští týden...jsem samozřejmě ráda, že je vše jak má, ale strašně mě mrzí, že jsem ho neviděla. od 22tt jsem malého neviděla a už jsem byla zvědavá jak je velký. Přítel je samozřejmě naštvaný, že jsme tam čekali takovou dobu a zapomněli ho zavolat a že místo toho se mohl doma učit, kdyby to věděl. :unamused:
24. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
moni, to je jasnacka, ze te to mrzi. vzdyt jsou to proboha dva mesice, co jste ho nevidely. a kdy jdes na dalsi zase za mesic? chudak pritel, co ta holky mela v hlave?? :unamused:
24. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Moni, jsem ráda, že máte vše v pořádku, to je nejdůležitější :dizzy_face: Ale naštvaná bych byla taky :angry:

Holky, myslíte, že ty polodupky můžu objednat i 56ky? Nebo jen 62ky?
24. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
mabe no objednal mě na 15. prosince, takže 3 týdny. Jinak nevím na co myslela, doktor mi začal dělat ten UTZ a sestra ne mě jééé vy jste chtěla toho partnera že?? A já hmm ted už je to jedno no. :pensive:
24. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
luci, ja uz se v tom nevyznam, jakou velikost mam koupit. :unamused: mam z toho hlavu jako jelen.

holky, budete kupovat fusak na spani? jak to vypada jako dupacky, ale nema to nohy.
24. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
suny to je jako tepláčky ale Viki nesnes pak už dupačky, radši měl ponožky tak teď nechci riskovat :slight_smile: , takže vezmu jen v 56 a pak rovnou přejdeme na tepláčky, ve výsledku je to jiný, já akorát budu zase všude hledat ponožku, protože Viki vždycky dal dolů levou ponožku a pak byl spokojenej.

monako gratuluju ke kontrole a taky bych byla naštvaná :unamused: , amnžel šel hned se mnou a taky z toho moc neměl :unamused: . To už ho asi hned tak neuvidíš vi´d. když nejsi rizikovka tak to už počkáš až na porod ne :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Moni, tak to jdeme zase ve stejný den :wink:
mona..tak to je mi lito,by me to taky vytocilo...

luci...no monitor nam pujci zadara,jak jsme objednali kocarek...uz to mame domluveny..ale jinak bych ho kupovala..jinak chuvicky premyslim ty avent 510nebo520
moni, tak si vzpomela holka jedna :grinning: .ja jdu holky 17.12. pekne pred vanocema, doufam, ze me malou ukaze.
24. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Car, mrknu na to :wink: To máte super s tím monitorem...My ho budeme muset koupit...

Mabe, ty myslíš asi spací pytel, že? :grinning:
24. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Já jdu na kontrolu 11.prosince.

Markét tak já mám dupačky tak uvidím co mi malej bude nosit no.

mabe já spací pytel mám od kamošky ale uvidím já bych ho takhle sama asi nekupovala.

Mony to by mě vytočilo ale hlavně že je všechno v pořádku.

Já jsem aspon zametla a jsem ufuněná. holky já strašně špatně dýchám máte to taky. i když jsem třeba v klidu tak se mi blbě dýchá.
24. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Market no přitel už asi se mnou nepůjde to tak vidím, stejně malý už bude velký tak, že nerozezná co je co, škoda no, ale co už. Co na řvu!

luci máme to asi osudný:grinning:
manza uz je doma, jdu. mrknu vecer :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
mabe papa
24. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
suny taky se mi špatně dychá a při každé aktivitě hned funím. :sweat_smile:

mabe já to kupovat zatím nebudu, mám zavinovačku. A pak se uvidí, když tak pak bych vzala už větší.

Holky já nakonec budu mít monitor dechu pujčené od známe, řikala sice, že je po zaruce, ale že by to snad nemělo vadit. Co myslíte?
Mabe, mrkni tady...pro inspiraci :wink: Mají jich hodně, já odtud budu brát i povlečení :wink:

http://www.ebutik.cz/index.php?men0=25
holky,letim..paa :wink:
24. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Moni, já se v tom moc nevyznám, ale pokud dobře funguje, tak by to snad mělo být ok :wink:
24. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
luci už si odnich něco brala :wink: . Já objednávala v neděli povlečení a podložku na přebalovák a do dneška mě ani nepřišlo potvrzení na mail. :frowning2:
Mony já monitor dechu budu mít půjčenej z půjčovny. novej nee

No já i sedím a mám pocit že se pořádně nenadechnu. :frowning2:

ted sedím na balonu jinak asi umřu ty záda bolí jak čert.

Luci už jsi tam teda něco objednávala jak jsem dávala ten odkaz??? já se tam ted dívám a nevím co ještě abych měla všechno.
Market, zatím ne, ale Car ano, tak se jí pak můžeš zeptat, jen vím, že jí to přišlo a byla spokojená :wink: Tento týden se tam chystám objednat povlečení s mantinelama a prostěradla. Tak jim zkus zavolat, v kontaktech mají telefon :wink:

Suny, zatím ne, mám to otevřené a házím do koše věcičky :wink: Vezmu polodupajdy, dupajdy a líbí se mi tam ty zimní čepičky, mám jen samé tenké bavlněné, tak ať mám i nějakou hrubší :wink:
24. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
suny o jak strance se to bavíte? že bych taky jukla:slight_smile:
24. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.