• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Lucko teď jsem zjistila že jsem tam dala blbě mail :frowning2: takže to asi necham být, stejně to jde přes PPL takže se mě pak ozvou :wink: . než jsem zjistila tu chybu tak jsem jim psala mail aby mě napsali jestli jim objednávka přišla :wink:
24. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Luci já na to taky koukám.

Jinak mony je to www.kojenecke-obleceni.eu

parádní věcičky jdu tam mrknout a objednat něco.

Markét tak to bude asi tím. a jak jinak se máte? co malej? a chodíte ven na procházky??
24. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
jsem blbá no, zjistila jsem že jsem si nad jménem udělala čárku a tu v mailu nemam :slight_smile: . počkam jestli mě odpoví na můj mail a jinak budu vyčkávat co a jak. ven ani moc nechodíme, je tady hnusně, dneska celý den prší :unamused: a nechci abych teď něco chytla takže jdeme jen třeba nakoupit a zase hezky do tepla :slight_smile:
24. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Suny, a co teda nakonec objednáváš ty? :wink:
24. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
suny díky moc....
24. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Market, to se stane, určo to přijde :wink: Já už se na to povlečení těším :sweat_smile: Tam mají moc pěkné :wink:
24. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Markét já jsem se naučila chodit víc ven ale dneska jsem nebyla taky.

Luci objednala jsem dvakrát to froté prostěradlo, dvoje polodupačky a jedny rukavičky zimní.

už jsem poslala objednávku tak uvidíme kdy to zpracují.
24. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Suny, tak to jo :wink: Já pořád uvažuju jestli prostěradlo froté nebo bavlněné....

Budete někdo kupovat punčocháčky? :wink:
24. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Luci nad punčocháčkama uvažuju ale asi později.

no já mám froté mi to sedí tak nevím stejně na tom budu mít plínu.

Jdu to zaplatit.
24. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Suny, hmm...to je fakt. Asi koupím jedno takové a druhé bavlněné :wink: Já ještě koukám, ale už to za chvíli taky pošlu :wink:
24. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Ted koukám že do manžové výplaty 14 dní a nic moc penízku už zase nemáme. a to jsme malýmu nic moc nekupovali. teda teda. a ještě musím zaplatit dárky na vánoce hrůza já fakt nic neušetřím
24. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Tak mam objednáno, už mě přišlo potvrzení :wink: . uvidíme kdy balíček dorazí :wink:
24. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Tak punčocháčky mam po Vikínovi 4 tak to nám stačí a prostěradla vezmu 2 froté, měla jsem i minule a byli fajn :wink: , ale ty vezmu zase od jinud :slight_smile: . docela mě to štve že jsem tam dala špatně mail:((((, sice to přijde PPL, ale právě něco bylo na objednání takže tam mají že dodání do 3-21dní :unamused: , tak snad do půlky prosince to přijde. uvidim jestli mě odpoví naten můj dotaz, tam jsem teda mail zadala správnej :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
market ty jsi říkala, že jsi hodně použivala overalky že??? když jsi šla s malym ven davala jsi pod ten overal body a nebo punčochače??? Body si myslím, že ano, ale nevím co na nožky, jestli něco pod ten overal nebo na ten overal, já jen at mu není zimuška:slight_smile: nemusí být samozřejmě jen overal, ale třeba i pod dupačky....
24. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Mony tak v tomhle taky plavu je to hrůza docela, vůbec nevím jak tu moji berušku budu oblíkat.
24. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
no viki byl lednovej a většinou měl bodíčko a punčocháčky nebo ten overálek a když byla velká zima tak nějakou mikču a pak měl zimní kombinézu, ale to bylo na prd byl furt zpocenej :unamused: . takže teď jsem vzala slaboučkou kombinézu, spíš jarní a je bez tapek a oblíknu malýho pod to. Jak chceš, punčocháčky pod overal fakt ne, možná ponožky ale oni když melou nohama tak stejně bude bez ponožek. tentokrát jsem koupila i capáčky tak ty mu dap pak na overálek ale jestli máš zimní kombinézu tak bych to víc neřešila :wink:
24. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
market takže punčocháče se pod overál nedavají, ale body můžu dat ne?? Pak na to teda nějaky svetřík a pak do kombinezky?? Mám i capačky, ale jinak nic víc na nožky?? Možná se ptám hloupě, ale fakt nevím :sweat_smile: .....Já mám dvě kombinezy, jednu malinkou a druhou trošku větší, ale to jsem všechno dostala.
24. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
punčocháčky bych nedávala :wink: , to už je fakt moc. Já dávala většinou bodíčko a punčocháčky, pak mikinu atřeba nějaký tepláčky a do kombinézy, jenže jak se furt potil tak jsme brzo přešly z kombinézy jen do teplý mikiny- podšitá, stejně byl ve fusaku takže mu bylo teplíčko. capáčky dát můžeš ale jestli máš kombinézu i s tapkama tak je to blbost, max dej ponožky přes overálek ale ani to jsem nedělala. pak akorát mimčou brečí protože je jim moc horko a když budou velký mrazy tak s nim stejně ven nepůjdeš :wink:
24. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
holky máte nějakej tip na deku do kočárku já mám malou se jménem ale chci i větší aby pořádně zakryla ale neívm jakou asi jednobarevnou.
24. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
hmm dobře, děkuji ti moc market, už jsem zase o něco chytřejší:grinning:

suny já zatím o dece namám ani páru, zatím nemám ani jednu. Teda jednu malinkou, ale to je tak do autosedačky.
24. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Já se ted koukám na kočárek starší abych homohla mít u babičky protože se ten náš i s podvozkem nevleze do auta. tak aby měl malej kde být ale nic se mi nelíbí.
24. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
holky, ja v tom plavu uplne. ale snad budu mit vse co bude anicka potrebovat. trosku z toho chytam paniku, abych vedela, co ji mam koupit a potom oblict.

chtela jsem se zeptat. posledni dobou se me delaji cerny fleky na zubech. zuby si cistim porad stejne. dneska jsem to drhla tak 5 minut a trosku to polevilo, ale pak me teda teklo krve z dasni....musim k tomu zubari na kontrolu, ale mam z toho strach. :confounded:
24. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Mabe já musím k zubařce taky, už sem tam měla být dávno jdsem to dvakrát odložila jsem se bála. ale hodně mě z dásní krev teče ale fleky čeče nemám já mám dobrý zuby dva kazy ale ted to bude asi drastický. mám pocit že mám kazů plnou pusu.
24. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Jo a chtěla jsem se zeptat hodně lidem se dělá uprostřed pupíku taková tmavá čára a mě nic.
24. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
suny mě taky ne :slight_smile: , je to individuální ale oproti minulému těhu mě pupík jakoby vylejzá :grinning:
24. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
holky já jsem tak nasraná tedka mě nejede icq kamoška mi měla na něj napsat důležitou informaci a prý mám blbý heslo halvně e sjem tam ráno byla mě sere
24. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

já to nenastartuju.
24. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
holky tak já jsem tu zůstala sama??
24. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
suny, ja mam tu caru, ale ne v prostred, ale trosku sikmo. rikala jsem manzovi,ze se rozpuluju :grinning:

tak jsem hodinu zehlila a koncim, uz me dost boli zada.
24. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Ajo ty jsi žehlila, já se snažím rozjet icq a nechápu proč mi to nejede.

já tu čáru tam nemámvůbec nevím proč to tam někdo má a někdo ne.
24. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.