• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ja mam chut na krupicovou kasi, tedka jsem mela rohlik s cabajkou a jablicko. muzu jeste??? ja fakt mam chut na sladky a nic jinyho tady nemam. :confounded: uz tak mam nejak naply bricho.

mate taky tak bricho naply? asi musi byt, kdyz se porad zvetsuje, ze? nemuze to byt jako na zacatku, ze tak kuze stacila.
24. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
suny, to asi zavisi na pigmentu, nevim. :confounded: bud rada, ze se nepulis :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Mabe klidně si dej, jsi vyžehlila kalorií. :grinning:

já měla chleba a půl s pomaz. máslem a ted is dám jablíčko a bude to. mám tak ještě čokoládku ale dneksak jsem už mtoho měla hodně

naplý břihco mám neboj to je normální a zas nemůžu dýchat ty záda mě zabijou
24. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
tak ja si to udelam za chvilku. :slight_smile: vis, ja jsem byla zvykla na brisko, kde byla rezerva kuze. ono to uz asi tak nebude. budu ho mit porad nafoukly a naply. :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
tééda, to je síla koukala jsem do zrcadla a po večeři to je hrozný to je jak kdyby byl už březen a já měsíc přenášela. to břicho je obrovský. fakt ale hodně se nedivím že mě v něm všechno bolí
24. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
suny, to jo, po jidle je to sileny. ja kdyz se tedka zvazim, tak uz bych mela +7kg nejmin. stejne uz jsem zase neco pribrala. uz to neni 5,5kg. :confounded:

prihlasila jsi se do DM?
24. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Holky, tak já jsem si dala spršku a jsem po véči...Dala jsem si dva rohlíky se šunkou, tvrdým sýrem, kys. okurkem a kečupem :grinning: K tomu mandarinku a Lentilky :sweat_smile: :grinning:
A napnuté břicho mám teda parádně :grinning:
24. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Mabe dneska mám hrozně pomalej net takže to zkusím zítra ale určo přihlásím.

no já mám navrch 10 a možná už víc no.

Luci tomu říkám večeře. mě sprcha čeká ale až než dojde manža. mu budu zahřívat koupelnu.
24. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
luci, pekne si papala :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak uz si delam krupicovou kasi a jdu se mrknout na ordinaci :slight_smile: , pa holky
24. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Nějak mě nejede koník.

mabe dobrou chut a papa
24. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Holky, no jo...ale já mám pořád hlad :sweat_smile: :grinning:
24. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ten kůň zase stávkuje :angry:
24. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
no luci stávkuje.

luci nevíš kde bolí slepák nebo jak to poznáš??
24. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
tak holky, já jsem okupkaná a ted se koukám na ordinačku a dávám si mílu :grinning: .
24. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Suny, slepák někde dole v pravém podbříšku...Ale pokuď Tě tam bolí nebo píchá, tak je to v rámci těhu :wink: Mě to jednou trápilo několik dnů, pamatuješ? Jsem si taky myslela, že mám slepák a byly to vazy a roztahování dělohy :wink:

Moni, jen si dej :dizzy_face: Já jsem si koupila perníčky s čertem a Mikulášem, tak si asi taky dám...já je mám moc ráda :grinning:
24. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
luci mě bolí nalevo tak nevím co to je. nemůže to být ono??
24. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Suny, si myslím, že ne...slepák bolí na pravé straně. To bude miminko :slight_smile: Ti tam šťourá nožičkou :wink: Bolí Tě to moc? To určo přejde :wink:
24. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
no moc ne je to nepříjemný takže určo to bolí na pravo???
24. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jo, neboj...Mě takle dneska píchalo taky a přešlo to asi za dvě hodiny...Byla jsem po kontrole, tak jsem si říkala, že to nic není, když bylo dopoledne vše ok. Budeme si na to muset zvyknout, víš jak to dneska psala Monča, že je to normál a bude to horší, všechno se nám to tam začíbá připravovat :wink:
24. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
luci no já ted chodím po bytě a hledám co bych do té držky ještě narvala, prořát mám na něco chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
24. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
holky tak poprvé s emě povedlo vydražit na MMB n+ěco za jen vyvolávací cenu :grinning: a chytře jsem vydražila 2 aukce od 1 prodávající :slight_smile: . Mikina lonsdale a k tomu asi obyč tepláčky za 59kč a tričko a džíny next za 79 :grinning: . To jde ne :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Moni, já jsem poslední dobou tak nenažraná, že se bojím toho, kam to povede :grinning:
no já se právě bojím aprý ještě když je slepák tak si někde zmáčkneš a píchne te to na druhý straně
mony tak si tam něco narvi, už jste byli nakupovat?
24. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Suny, tak to jsem neslyšela :confused: Ale fakt neboj, to by jsi musela mít více příznaků...zvýšenou teplotu, průjem a měla by jsi velké křeče.

Market, tý jo...super!!!! Jsi šikulka :dizzy_face: Já tam teď taky brouzdám :wink:
24. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
no já nevím, teplotu nemám je mi blbě od žaludku ale to je večer normální.

tak já doufám že to bude v phodě, mozná asi prdíky.
24. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Suny, to spíš :wink: ty dovedou pěkně potrápit :wink: Už sis koupila ten krém na nohy a záda? Já si asi budu muset koupit něco na celulitidu, už ji mám nejen na zadku, ale i pod ním :rolling_eyes:
24. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
luci už ho mám ale ještě jsem nenatírala. tak snad to bude jen tím.

celulitidu už neřeším
24. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Tak pak musíš napsat, jaký je :wink: Ty jsi dostala výsledky cukrovky hned ten den, že?
24. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.