• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci písnu :grinning:

jojo výsledky jsem dostala hned ten den ale nevím jaký jsou. :grinning:
24. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Lucko to je fakt náhoda :slight_smile: , většinou se to ani nevyplatí ale já právě teď shánim mikiny a za tu cenu je to super a paní od který beru next mě pslala že dost věcí už ani nebude tak ty džíny se budou hodit :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Suny, mě řekli, že si mám pro ně přijet až na druhý den...A krev Ti brali 3x?

Market, to je fakt paráda, pak musíš nafotit :wink:
24. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Luci brali dvakrát ale to prý záleží na dr kolikrát to chce. :grinning:

a ty jsi byla kdy???

ty jo já mám křeče v celým břichu :frowning2:
24. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
pak nafotim to co už mam nakoupený :grinning: . psali mě že kolotoč a další věci jsou už na cestě :slight_smile: , pak jsem objednávala z jednoho sekáče a to je asi taky na cestě a docela super ceny. A myslim že do vel 68 to nai neni zničený, horší je jak děti začnou s příkrmama :slight_smile: . někdy se to povede a to asi ani žádnou mikču už kupovatnebudu i když z mých zkušeností je Lonsdale vždy větší :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Markét to je krásný.
24. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Suny, vydrž...lehni si a odpočívej :frowning2: Já jdu až příští středu, musela jsem se tam objednat a krev mi budou brát 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Market, a kde jsi kupovala kolotoč? Já sháním nějaký pěkný kolotoč nad postýlku a všechno se mi zdá hodně drahé :confounded:
24. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4426899 a tohle, kvůli mikině, nekup to. my s manželem na týhleznačce ujíždíme taky :grinning:
24. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Luci to je v poho to zvládneš. ty jo všude se objednává u nás ne.

Mě kamoška říkala že malej po kolotoči začal šilhat že ho brát nemám.

Luci ty křeče jsou ale trochu mám prdíky tak snad to bude ok douáfám.
24. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Market, super věcičky...fakt parádní kup :wink:

Suny, fakt jo? Tak to jsem neslyšela... :confused:
24. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
no já nevím no každej asi má svůj systém a svoje zážitky my ho mít nebudeme spíš nějaký plyšový zvířatko mu tam dáme broučkovi.

holky ty křeče to je mazec ale fakt mě připadne že je to z prdů jak se poznají křeče kterýž by mohly uškodit miminku??
24. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Suny, to já netuším...Ale hodněkrát se mi stalo, že jsem měla křeče a bylo to z prdíků, to máš těžké...střeva jsou čím dál lenivější a nějak se to musí projevit.

Market, nevíš náhodou do kdy bude prcek nosit 56ku, 62ku a 68ku? Možná se blbě ptám... :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Luci projevuje se to postupně ale já nevím z čeho to mám nechápu to no. :frowning2:
24. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Lucko záleží za kolik chceš no. Já chtěla od fisher price ten prales a všude 1300 a sehnala jsem ho asi za 1150 http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/pro-nejmensi/na-kocar-postylku/kolotoc-nad-postylku-rainforest tam kde jsem ho koupila tak to nemůžu najít. občas inzerujou i tady jak je na pravý straně ty odkazy. Až dojde balík tak tě napíšu od kud to je :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
Tak velikosti jsou dost různé, každé dítě to má jinak. my tu 56 jak co nosili i do 6tt a 62 do 3 měsíců a 68 do půl roku. ale ptřeba z tesca a nextu jsou větší věci takže to máš na dýl. Já nakupuju v 56 a 62 a něco málo v 68 s tim že to beru spíš na teplejší období, radši pak dokoupim. viki byl velikej ale měl jen 48cm tim že byl dřív a tak teď to bude asi taky tak nějak :wink:
24. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Market, díky za info...já jen tak pro představu, protože bych chtěla koupit něco i v té 68, tak abych věděla na jak dlouho to zhruba bude bobek mít :wink:
24. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Luci já si myslím že 68 nic nezkazíš on ti malej do toho doroste.

tak trochu vyprdíkovaná jsem stála na balkoně a je to lepší ale ty křeče jsou pořád.
24. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Já jsem koupila v 68 zatim 3 bodíčka ale už s kr rukávem a až pojedu do hypernovy tak tam mají 2 pack bodíček se snoopym a to vezmu taky na léto :slight_smile: . Tohle je fakt strašně individuální, jsou mimina že na začátku strašně rychle přibývají takže pak 68 nosí ve 4 měsících a naopak. proto toho moc nekupuj a uvidíš jak malej poroste :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Suny, tak snad bude líp a vyspíš se z toho :wink:

Market, no právě, podle mojeho synovce jsem to brát nemohla...ten rostl hrozně rychle a ségra mi zase říká, že nemám kupovat moc maličkých věcí, ale to přece nemůžu tušit, že...jak to bude. Jinak ten kolotoč je krásnýýý :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
no luci už jsem to jednou měla a nespala jsem celou noc. ale to bylo ze zelí to vím, no už je to malinko lepší. chodím na balkon. fakt nevím z čeho to mám. kdybych aspon věděla že je to stopro ono že.
24. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Suny, no já luštěniny a zelí teď nemůžů vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych bouchla....
24. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
no to já taky nejím ale já dneska nic takovýho neměla tak nevím. chjo ale jej to si mylsím trochu lepší.

malej kope sice mín ale kope tak je to snad dobrý no.
24. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
holky já se jdu vysprchovat a jdu spát.

papa
24. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
lucko tom to je no. Já neberu třeba 50 ale uvidíš že 56 bude ještě trošku větší, jenže 50 by byla fakt na pár dní au bodíček ohrneš rukávky a je to ok. ten kolotoč se mě strašně líbil a dost si ho chválí, prý neni tak hlučnej a tentokrát budeme dost věcí ladit do zelena tak se to bude hodit :grinning: . minule jsme měli nějakej obyč levnej a podle toho to vypadalo. Hudba mě rvala uši amalej jak se zved v postýlce tak ho zlomil na 1 pokus :grinning: a ještě jsem se zamilovala do zavinovačky od Lodgeru a taky jdu do ní i když stojí 1000 :unamused:
24. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Já už půjdu taky...dobrou :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Market, já budu brát ten fusak do autosedačky a nosítko v jednom taky od Lodgeru, oni mají úžasné věci...tak papá a ještě jednou dobrou :wink:
24. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky,

tak za chvilku musim na mestskou cast a pak hura na nakupy. Tedka volal deda, ze mu nejede televize, uplne vysiloval, ze musime s tatkou okamzite dojet. Tak se musim domluvit s tatkou a nekdy tam pojedem. On je sam, tak chudak nic jinyho nema, kdyz dojde domu. :unamused:
25. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj mabe, mě včera nejel internet a byla jsem jak bez ruky a chudák děda když má jen telku a je tam sám je to určo hrozný.

já dneksa musím uklidit uvařit protože jsem to včera nezvládla tak se chystám dneska.

ty si užij nákupy a malé něco hezkýho kup :grinning:
25. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
suny, urcite to bude nejaka prkotina, ale musime mu to opravit :confounded: . diky, tak pa
25. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.