• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe to asi bude něco jen malinká závada ale nejede to tak mu zkuste pomoct. tak si to dneska moc užij. papa :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
Vyspinkané? Já teda vůbec :angry: 2x jsem vstávala na wecko a jednou se psem, chtěl ve 4 hod. taky čůrat, tak jsem ho pustila na zahradu a čekala, ža se vrátí...no, a pak už jsem pořádně nezabrala.

Dneska budu doma (takže tady budu oxidovat celý den , mu :grinning: ) musím si něco uvařit, vyprat a měla bych nalouskat ořechy na pečení (máme na zahradě velký ořech, takže jich je každý rok kolem 20kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).

Suny, co bříško? Lepší? :wink:

Mabe, užij si hezky den a něco pěkného nakup :dizzy_face:
25. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
AHoj Luci já ted uklízela, ted posbírám prádlo a čeká mě koupelna ale až zítra.

ještě uvařím koprovku a budu mít dneska klídek ale od rána jsem na nohách.

Bříško lepší ale od večera se kubík neozval tak mám strach.

jéééé já tu mám taky ořechy na loupání. tak to musím taky pomalu začít.
25. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj Suny :dizzy_face: to je výborný nápad ,,koprovka,, taky si ji udělám :slight_smile: Na ty ořechy se moc netěším, ale musím to udělat. Mě z toho vždycky pekelně bolí prsty...hlavně potřebuju celé ůlky ořechů, tak musím opatrně, se mi to láme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě se prcek taky od večera neozval, ale určo spinkají :wink:
25. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Luci tak ji je pošli já to dělám moc ráda. loupání fakt můžu.

No on malej vždycky večer nebo ráno kope a dneska nic po těch křečích ale asi to bylo prdíkama. dneksa je mi celkem fajn až na záda. mám zametený utřenej prach, trochu poklizeno.

za chvíli jdu na tu koprovku ale napřed si udělám salát a rýži k tomu včerejšímu masu.
Kubíček mě napíná a mám trochu strach. nic mě nebaví, když nevím co se děje. :frowning2:
25. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Suny, hned bych ti ten kyblík, co tu mám nachystaný poslala :grinning: Ale budu si muset poradit :wink:

Víš, co dělám když necítím kopanečky? Sednu si na sedačku a mírně po ní sjedu do takového polosedu, pololehu :wink: A čekám, většinou pak kopne nebo se tam aspoň trošku zavrtí :wink: Zkus to...Teď jsem to zkoušela a už se ozval :wink:
25. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Luci mě takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, sice slabounko ale už jo on ív že o něj mám strach.

je to miláček. sice je to takový fakt nic moc kopnutí protože je asi unavenej poslední dva dny kopal pořád ale víčš co po tom včerejšku jsem se trochu bála, teda hodně. tak snad to dneska bude lepší a bude kopat víc at vím že je v pořádku.

klidně mě je pošli já fakt loupání mám ráda. ještě musím posbírat prádlo uklidit žehličku a uvařit ale ted jsem si dáchla chvílu přes hodkujsem uklízela tak nás to unavilo.

A co máš v plánu dneska dělat????
25. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Jééé, no vidíš :wink:
Měla bych uvařit, vyprat a nalouskat ty ořechy. Jinka nemám v plánu nic, budu doma :wink: Jsem strašně unavená z toho, jak v noci pořádně nespím, tak se budu válet :grinning:
25. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Luci tak to je nás víc, já dnešní noc teda spala jak zabitá. :grinning:

já ted sbírám to prádlo, psalal mi kamoška že po 3 týdnech jde z porodky konečně s malou domů ji závidím takový krásný počasí.
25. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Suny, to má super...moje kámoškaa šla s maličkým z porodky minulý týden a psala mi, že je to šílená úleva...Ona měla rizikovku a ten strach ji pronásledoval celé těhu, poslední dva měsíce proležela. Tak je ráda, že to má za sebou a už má zdravého prcka doma :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Luci tak tato kamoška ona si furt na něco stěžuje víš tak prostě si musela vyžrat aspon něco :grinning: ona měla pohodový těhu a porod v pohodě akorát mimi mělo málo tak přibírali jinak v klidu obě zdravý no ale někdo si bude stěžovat pořád.

Já mám uklizený prádlo sem zjistila že musím a si žehlit jediný gatě co mám. a ted vařím rýži. pak asi ještě tu koprovku a mámpadla ale v klidu já se nepředřu.
25. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

musím vám říct dnešní kup:grinning:...švagrová mi ráno volá, že mají ty pamprsky co jsem minule kupovala za 169,- a ted 119,- za balík, ale musíte koupit 2 balíky. Tak jsem ji řekla at mi veme dva a ona, že by chtěla jeden pro sebe tak jestli by mi nevadili tři a já, že teda néé....no a ona ten blázen mi jich donesla 5 balíků:grinning:. Jsem jí říkala co blbne a ona, že taková cena bývá málo kdy a že mám od dní 2 gratis :grinning: :grinning: :grinning: ..tak jsem zasobovana plenama. Ale je to fakt super cena, vychází to přes 1kč za plínu a kupovala je v albertu. Tak já jen informativně:slight_smile:....
25. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj Moníí :dizzy_face: tý jo...tak to je fakt super cena :slight_smile: A kilově jsou to jaké Pampersky?

Suny, tak já jsem se doteďka vykecávala se ségrou a ještě nemám navařeno vůbec nic, ale už se do toho půjdu pustit :wink:
25. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj mony tak to je super cena. to je bezvadnej kup.

Luci já sjem tedka snědla naložený maso co jsem měla včera tak jsem to dneska dodlábla. pak jsem měla půlku ledovýho salátu. koprovku dělat nebudu jsem přejezená manža si zítra něco veme, a v pátek se taky nějak odbydem.jinak po tom jídle malej začal brutálně kopat tak jsem moc ráda. :grinning:
25. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
2 MINI 3-6kg, 70ks, sleep and play. Luci mají tu akci v shoping parku jak je tam ted místo hypernovy albert a švagrová říkala, že to tam dost vykupujou. Prý tam mají různé slevy, protože to některý den budou prý zavírat nebo co, prdlačky tomu rozumím. Tak nevím jestli ta akce je ve všech obchodech albert nebo jenom tam.
25. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Mony téda to jsou informace bych si je vzala taky nejradši. mě je blbě holky jsem se přejedla
25. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Suny tak pokud máš někde poblíž alber tak se tam skoč juknout. Ptala jsem se švagrové kolik tak spotřebuješ plen za měsíc a ona říkala, že tak 2 balíky bych měla spotřebovat. Takže jsem tak na 3 a půl měsíce zasobovaná. Jen nevím jestli ještě nemám koupit uplně ty maličké, jestli mi z toho bobek nevypadne, vůbec netuším:slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
mony já nemám zatím žádný. alberta tu máme asi dvacet minut pěšky ale určo tam tohl emít nebudou je malinkej. ale tam kde pracuje manža tak tam je jenže on nemá sebou penízky a radši bych si je koupila sama.

jinak koprovku dělat neb udu fuj jsme hafo najezení je mi zle. tak jen umyju nádobí a možná ještě vyžehlím
25. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Moni, to je super, díky za tip :wink:
A jak se dneska máš? :wink:

Suny, já jsem si zatím dala jen rohlík s Pribinou a hodila jsem si do tlakáče uzené žebra, udělám polívku a masíčko si pěkně sním :grinning:
25. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
luci dobrej nápad taky bych něco takovýho mohla udělat. ale ted na to nemám ani pomyšlení
jdu max umýt nádobí a sejřím dneska na to se musím ještě vysprchovat a umýt hlavu.
25. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Luci není za co:slight_smile:...mám se docela fajn až na to, že se musím jít konečně učit tu ekonomiku, včera mi to zase nějak nevyšlo a zítra píšeme, to nemám šanci napsat :angry: . když tak půjdu na opravné no. :angry:
25. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
mony to dáš kolik se toho máš učit??
25. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
suny všechny daně, jsou tam takové vyrazy, které si snad nikdy nezapamatuju:frowning2:
25. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
Moni :sweat_smile: učení, mučení..no :rolling_eyes: Je to nuda, zvlášť ta ekonomika, ale ty to dáš :wink: Tak ať Ti to leze rychle do hlavičky :wink:
25. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahojte tehulinky :slight_smile:
ja jsem v pondeli v Albertu kupovala Pampersky sleep and play za 169..nemam je moc rada, ale nic jinyho nemeli a nam uz plinky krute dochazely :rolling_eyes:
dneska se chystam na vanocni prochazku po obchodech...potrebuju jeste hromadu veci od balicich papiru, pres adventni venec az po nejaky darecky, ktery by v okoli snad meli mit...a taaak se mi nechce kdyz sebou musim brat Tobika, radsi bych ho ted do obchodu vubec netahala at nekde neco nechyti, ale jinak se tam nedostanu :rolling_eyes:
a co vy? :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Luci no jo no, nějak se to musí zvládnout. Jdu na to blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
25. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj Maji :dizzy_face: A už máš vymyšlené dárky? :wink:
25. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ekonomika mě teda taky nikdy nebavila a nevím jak jsem z ní odmaturovala. :wink:

Maji neboj nic nechytne, je odolnej, bude to super uvidíš.

Já ted utírám nádobí a ještě žehlení a konec padlá dneska jsem si toho navalila teda hodně.
25. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
luci, vicemene jo, chybi nam vymyslet uz jen pro jednu babicku :slight_smile: ale nakoupeny je nemam...dneska prisly rifle pro manzu a hned je zabavil, ze prej si je za mesic pod ten stromecek zabali :grinning: :grinning: :grinning:
mona, at ti to leze rychle do hlavy :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Nic já si jdu na chvíli lehnou. papa
25. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.