• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Maji, my už to máme taky tak nějak vymyšlené a něco už i nakoupeno...akorát pro tchýni ještě musíme něco vymyslet :wink: Adventní věnec jsem si dělala loni sama, takže na něj koupíme jen nové svíčky a bude to :wink:Já mám adventní věnce strašně ráda :slight_smile:

Já jsem se teď pustila do utírání kuchyně, takže všechny šuplíčky a kořenky atd..utírám, jsem blázen...už se mi nechce. Ještě si naškrábu brambory do polívky a po jídle se pustím do louskání ořechů :rolling_eyes:

Suny, hezky si odpočiň :wink:
25. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj, holky furt přemýšlím co a jak s tou objednávkou u ebutiku :frowning2: . myslíte že můžou objednávku stornovat když jsem zadala blbě mail nebo to na to nemá žádný vliv :wink: . Furt nevim jestli to mam nějak řešit nebo počkat jestli to dojde :wink:
25. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
AHoj holky jsem tu zpět jsem si dneska poo schrupla tak hodku a půl super. ted jsem si uvařila čaj, a řekla jsem si že už nic dělat nebudu tak snad jen ta sprcha a pomazánku jinak nic.

luckakoukám že louská oříšky. lucíííí nech toho a pod za nama.

Ahoj marktétko, myslím ž ena to nemůže mít nic vliv jen si ju nech ppl se určo ozve já bych počkala do konce týdne nebo tam zavolej nemají tam kontakt??
25. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Suny :grinning: já jsem ještě nezačla :sweat_smile: Chytla jsem se té kuchyně a skončila jsem až teď...otrava...ale mám to a jsem spokojená :slight_smile:

Market, pokud si nejsi jistá, tak tam zavolej....je tam číslo přímo na objednávky, takže tam ty tvé údaje budou mít a řeknou ti co jak :wink:
Já tam právě teď dělám objednávku a přemýšlím nad tím spacím pytlem, jestli jo nebo ne :confused:

Jdu s košem a hned jsem zpět :wink:
25. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Luci tak se na to už dneska vyprdni už je tma :grinning:
25. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Suny, nechtělo se mi, ale musela jsem, jak jsem dělala pořádek, tak jsem něco i vyhazovala, takže jsem šla na 2x :sweat_smile:
Máme popelnici za plotem a šel se mnou pes, tak jsem se nebála :grinning:
25. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Luci já jsem myslela že neuvidíš na ty ořechy.

já mám pořád tolik odpadu že snad chodí manžel s nima denně. ty jo se mi nechce ani do té sprchy.
se mi vlastně nechce nic. co máš v plánu tedka? já brouzdám po netu ale nic mě tak jako neba.
25. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Ořechy už mám doma v kyblíčku :wink: Já jsem si teď konečně lehla...ale slyším, že mi doprala pračka, sakra!!! No, teď nevstávám...to tam ještě chvíli vydrží :grinning: Až si odpočinu, tak asi nalouskám pár těch oříšků...musím, o tom jen mluvím a nic z toho :sweat_smile:
Jakou budeš dělat pomazánku? Já přemýšlím, co na večeři :confused:
25. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Luci moji oblíbenou můžu ji jíst furt. budapest.

ale ted nevím jeslti si nedám něco málo na zub protože mám hlad a chci jíst až na ulici tak asi něco zakousnu jen nevím co asi banána.
25. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
Já už dneska banán měla, tak si dám mandarinku...nebo jogurt, ale to bych si musela dát i rohlík. Já totiž jogurt bez rohlíku nesním :sweat_smile: Taky vždycky dlabu u Ulice :grinning:
25. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
No já právě taky tak jsem si dala banán. dneksa jsem měla půl tabulky čokolády 5 oplatků luci já jsem prase fakt.

tak toho musím zavčas nechat ale manža mi donese ještě nutelu tak to je hotová věc. ta už zítra nebude. a to sem na sladký nidky nebyla.
já budu jak prasnice fakt ani se nebudu vážit.
25. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Suny, já nejsem o nic lepší...sladké bych mohla celý den...a nugetu (třeba tu arašídovou) dokážu sníst celou a i když mě z ní štípe v krku, tak žeru, žeru, dkud není prázdná :pensive: no děs. Ale já to sladké potřebuju a když to třeba chci nahradit ovocem, tak to prostě není ono :pensive: :grinning:
25. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Já se snažím jíst ovoce a zeleninu to je pravda ale prostě to sladký když vidím tak se neudržím :grinning:

ty sníš celou tu velkou nugetu???
25. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Hm...dokážu to :sweat_smile:
25. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
ty jo tak to seš dobrá ale neboj já tě doženu já miluju arašídovou.
tak ted přemýšlím mám se jít sprhnout ted nebo po ulici?? asi udělám v klidečku tu pomazánku a pak se napapám. a pak asi kolem 8 půjdu do sprchy a to jsem tam chtěla jít už ráno. ty vlasy ráno budu mít jak čarodejnice.
25. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Já se půjdu taky sprchnout po Ulici :wink: Na véču si dám asi rohlík se sýrem nebo tak něco. Uvařila jsem tu uzenou polívku, tak zítra nemusím tak moc kuchtit :wink:
Včera mi mamka udělala 2 linecké těsta a jedno ořechové, takže budu asi zítra péct :wink: Se těším, jak to tady bude vonět :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
tak jsem jim napsala mail co a jak a necham je do konce týdne :wink: . kdyžtak jim pak v pondělí zavolam. Měla jsem tam i něco na objednávku a to je min za 10 dní a dodání je 3-21 dní tak uvidim. Ale taky si mylsim že na objednávku tohle vliv mít nemůže. Když jsem udělala objednávku a napsali že objednávka byla odeslána ke zpracování, jen prostě to že mají objednávku poslali jinam a až napíšou že je zásilka expedována to taky nezjistim :unamused: , naštěstí to jde PPL takže mě stejně budou pak volat. Tak to zatim necham být.

Byla jsem dneska v KIK a teda opět vše v růžovym ale sehnala jsem hezký 2 bodíčka s dl rukávem, 1ks za 89 což je dobrý. A zbytek bodíček vezmu asi v tescu :wink:
25. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
No to už bude vůně teda. tak at to dojde až sem at se pokochám my budeme péct za 14 dní.

Zítra kuchtit nebudu budu mít špagety kašlu na to. a měla bych taky asi loupat ty ořechy.tak nevím kdy.
v pátek budeme dělat tu postýlku to se taky moc těším.
25. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Suny, my už pomaličku začneme teď...navíc tím mamce pomůžu, má toho hodně a nikdo jiný v naší rodině nepeče :angry:

Jéé, postýlku? Tu máš po sobě, že? To máte super...Tchán od mé ségry dělá krásné věci ze dřeva, ale kdybych si u něj nechala udělat postýlku, tak bych na ni čekala min. rok, do porodu by to nestihl ani za nic...Mu všechno strašně trvá :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Market, tak snad se ozvou...já myslím, že to bude ok. Já jsem si tam vybrala povlečení, které není skladem, ale na objednávku, takže budu asi dlouho čekat, než to dojde...
25. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
ahojte baby no konecne som tu co je nove ako sa mate?
ja som dnes skoro odpadla v metre chceli mi zavolat sanitku ale nechcela som tak som to rozdychala asi som mala nizky tlak
25. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Luci my pečeme s mamkou i s tatkem. tatka válí já vykrajuju a mamka peče. :grinning: se u toho vždycky vyblbneme.

No tak to jste tchánovi měli říct loni :grinning: můj dědeček dělá taky ze dřeva jsem si říkala že bych mu řekla o kolíbku ale už má špatný ruce.
máš dobrý že vycházíš s rodičama mladýho to já ne a ani to nevidím po porodu. ted sjem vyzunkla čaj ty jo mě už 14 dní škrabe občas v krku a neívm co to je. ale nebolí to a teplotu taky nemám tak nevím. čeče.
25. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj Mona, si děláš srandu :confused: A už jsi v pořádku? Musíš na Vás dávat pozor...Suny by ti mohla povídat o těchto stavech, taky ji to jednu dobu dost trápilo...viď, Suny :wink:
25. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
AHoj mony jak to ?? a už je ti líp???
25. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
No luci kvůli tomu nikde nechodím sama. vždycky s někým. je to hrůza ale je to tak no.
25. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
luci-hej som v poriadku najprv mi doslo zle od zaludka potom viacej ako keby som mala hodit sablu tak som len cakala co sa otvoria dvere od metra a v tom sa mi tak zacala tocit hlava ze som poriadne ani nemohla vystupit tak mi pomohli no hruza to sa mi este nestalo
suny-jo uz mi je dobre :slight_smile:
Mony zkus chodit jen s někým a když ti takto bude tak nos u sebe flašku s vodou já to mám tak pořád u sebe.
25. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
tu som mala ja bez nej ani na krok ale jak mi doslo zle tak som ledva dostala niaku tu vodu do seba
25. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Moni,no teda.... hlavně, že jsi se v pořádku dostala domů...

Suny, to nic nebude, mě taky sem tam z ničeho nic začne škrábat v krku nebo mám rýmu, ale pak to třeba hned odezní :confused:
No, oni jsou oba hodní...akorát už pár měsíců žijou od sebe. Tchýně v Praze a tchán kousek od nás, s ní se vidíme tak 3x do roka, takže na nějaké neshody ani není čas :wink:
25. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.