• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony jejda chudáku malej. zkus si na to dávat bacha a švihla jsi sebou uplně??? se divím že ti tu sanitku nezavolali. a jak jsi se dostala dom??
25. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
No je, my se vidíme taky tak a dycky to stojí za prd takže na vánoce tam letos nejdu. :frowning2:

a bude to.
25. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
suny-nesvihla uplne pomohli mi inak by som asi svihla uplna slabost na mna a skoro nic som nevydela uplne zahmlenie mamke som volala ona je totiz tiez somnou v londyne tak prijela pre mna holky co hovorite na tento kocik
http://www.gumtree.com/london/33/49473933.html
25. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Mony tak to fakt bud na sebe opatrná brouku at se ti nic nestane.

Nevypadá špatně ale asi jiná barva že??
25. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
praveze sa mi paci cervena moze byt aj pre chlapca nemyslite?ja som na cervenu farbu :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Mony vůbec to nevadí. to není podmínkou. my budeme mít modrej protože modrou barvu miluju tak kdyby jsme čekali holku tak bude mít stejně modrej kočárek.
25. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
ale rada si necham poradit
25. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
no mony je hezkej já preferuju kočárky se 4 nafukovacíma kolama takže podle mě značka ideal :grinning:
25. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
suny-aj ja mne sa nepacia teras tie kociare trojnozky :grinning:
25. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Moni, je jedno jakou barvu :wink: Já jsem malému taky koupila třeba červenou mikinu :grinning:

Suny, joó si vzpomínám, jak jsi o tom tady psala...no, být Tebou, tak se na ně vyprdnu...ale co tvůj manža, jak ten se na to tváří, že tam nechceš?
25. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
No hlavně kamošce se ten kočárek třínožka převrátil tak nevím. ale je to na každým no.

Luci on mě tam nenutí já nebudu poslouchat jak se mají špatně přitom mají auto každej rok jezdí do turecka za 50 tis na dovču mají nový zděný jádro a všechny prachy co zdědili a byli manžovi a jeho sestře tak jsou fuč takže on se ani nediví že prostě tam nechci.

navíc se mě třeba nezeptali jak mě je, celý těhotenství.
25. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
suny-no prave tie trojkolecka sa mi vobec nepacia klasika je naj :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Mony no někomu se to líbí mě ne takže já valím na klasiku no. :grinning:

a hlavně mě přijde že ten kočárek co budu mít já tak má větší korbu, mě se ty nový a moderní zdají hrozně malý korby
25. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
suny-niekde najdem ake sa tu zacinaju predavat a su najdrahsie tu v angliia ale je to strasneeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak hotová pomazánka a ted si dáchnu zase.

tak to pošli to jsem zvědavá, já některý kočáryk fakt nechápu a nidky bych to dítěti nekoupila ale záleží fakt na vkusu no. já jsem v tomhle na klasiku.

mám pocit že mám teplotu začíná mě bolet v krku to je síla teda fakt, snad nebudu nemocná.
25. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Suny, tak to se Ti nedivím, jednala bych stejně...To je ,,radost,, mít takové tchánovce :angry:

Já jsem teď konečně pověsila prádlo, nachystala véču hafanovi a za chvíli se najím já s prcekm :wink:
25. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
25. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Luci tak to má být napřed zvířátka a pak my. naše Sarinka taky jí první. :grinning:

No to je radost uplně na houby a víš co je nejhorší? znáš ty moje stavy akolikrát manža jel pryč a já neměla ani rohlík nic a nebyla jsem schopná si ho jít koupit tak mi ho dovezla mamka, přitom tchýně bydlí o čtyři vchody vedle, kráva blbá.
25. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Joó holky, my taky kupujeme kočík na čtyřech kolečkách :wink: Je fakt, že ta stabilita je úplně o něčem jiném, než u tříkolky...Ségra má 4kol. a je naprosto spokjená a její kámošky se kterýma chodí na procházky měly třeba loni na sněhu s 3kolkou co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
mony tak to je bomba kočárek to je hrůůůůůůůůůůůůůůza se mi nelíbí ale já jsem asi fakt mimo realitu :sweat_smile:

luci a co chcete za kočárek?
25. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Suny, nechci být hnusná, ale měla by se stydět, baba jedna!!! Otřesné, fakt! No, asi si na to budeš muset zvyknout, oni se určo nezmění...no, možná, až se vám narodí prcek, ale to bude třeba jen přechodné...zřejmě budou pořád stejní :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
suny-tchyni ser my sme si mali brat pozicku na biznis co sme chceli rozbehnuy a ona sa do toho zacala miesat ze sa zadlzime a tak a bolo mi divneze nam beha do banky na slovensku ale zamietli to nakolko tam este potrebuju niake papiere a teras mato nemoze letiet dom tak musime pockat a ta krava chcela od mata 1000 euro ze aby si vyplatili nieco co maju pozicky ako ona mna ma rada ale nech sa nehneva ja na nich robit nebudem len mato je strasny dobrak
25. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
esteze som od nich 1700 km :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
:grinning: Luci klidně bud hnusná je to koza no. budou oni valí jen pro sebe ani pro děcka ani pro rodiče já budu stejná. už vidím že malej bude milovat moji mamku. to bude babička.

no jo je to blbý mony vůči drahé polovině no, ale u nás je to jiný mladej to chápe ale někdy to fakt je síla. proto tam nejdu.
25. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
mony to máš výhodu ale já je nevidím i dkyž z balkonu bysme se asi viděli ale oni jsou jak sysli zalezlí. hrůza fakt
25. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
suny-jo to jo ale mi cakame rodinu tak by to mohla pochopit
25. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
no to mohla mony nějaký rodiče hold nepředěláš ale já sse s nima zbytečně stresuju tak nebudu. a hotovo. nám řekli že jsme blbí že jsme se vzali apk že čekame malý prostě hrůza no. ale před svabou jsem s nima vycházela v phodě
25. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
suny-kolke to maju este horsie ze s nimi byvaju a my sme na tom apon takto :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Ježiš tak to bych asi skočila z mostu to bych nepřežila. to je fakt máme to docela fajn že jsem sami to máš pravdu teda.

už je ti teda fakt dobře???
25. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
suny-jo uz mi je dobre to bola len taka zalezitost na polhodiny a potom mi bolo uz dobre ale sama uz nikam nejdem uz si netrufnem
25. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.