• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony no to nechod zkus si to nqjak dycky s někým domluvit. já sama třeba taky nechodím a hlavně ne ven se bojím že sebou seknu na břicho navíc.
25. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
suny- no prave ked si pomyslim co by sa mohlo stat keby som sebou svihla a na brucho jaj ani nechcem pomyslet
25. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
no tak na to nemysli. co máš zítra v plánu??
25. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
suny-musim k lekarovy mamine pre marodku potom este niake papiere vybavit uffffffffffff
25. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
tak to máš taky teda náročný.
25. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
a ty??????
25. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
No já zítra vyžehlím, pak si udělám obídek a když mě bude dobře tak kolem 4 valím na první těhu cvičení tak uvidíme jak mi bude no.
25. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
suny-tak to mas tiez co robit
je viete ako som sa bala ze maleho skoro vobec necitim ze len vecer ked si lahnem tak dneska cely den vystraja azmi skace brusko a aj v noci mna zobudil huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak kedy zacinate krpcom prat a zehlit
25. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
No udělala jsem si plán abych každej den něco dělala.
ted jsem si dala rohlík a půl s pomazánkou a je mi blbě. :wink:

No vidíš, tak to je super no jo kluk asi fotbalista, malej se od včera neozval a dneska kolem mylsím půl 11 začal a to je fakt bomba že víš že je v pořádku.

Mony mamka mi říkala že to asi začneme dělat koncem prosince takže asi za měsíc. ale zimní fusak a plínky už mám vypraný.
25. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
suny-no ja sa nemozem uz dockat ale chcem aby to mal cerstvo vyprane a ozehlene :grinning:
25. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
idem do sprchy tak potom sa ozvem :wink:
25. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Jasný utíkej já jdu asi za hodku
25. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
jo a este jedna vec je to trochu osobne ale sme zeny holky ja uz mam take brucho ze si nevidim uz dole a nemozem sa oholit rozmyslala som ze to spravy za mna Mato ale niako sa bojim zverit do jeho ruk :grinning: ale strasne mi to vadi ze som ako tarzan :grinning:
25. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Mony tak tohle řeším už třetí holení a nevím no. už si to břicho nadzvednout nemůžu tak asi se zrcátkem já nevím ale dneska to budu asi řešit poslepu páč já nevím no. :grinning:
25. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
no jo ale minule ako som sa skusala holit nechtiac stahujes brusko ja ked nechces pomooooc a co budem robit za mesiac to bude sranda
25. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Mony no to teda bude sranda ale manžovi to nesvěřím já si to prostě musím nějak vymyslet až na něco dojdu tak ti dám vědět. :grinning:
25. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
ok ja idem skusit stastie zatiiim :grinning:
25. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Tak držím pěstičky. :grinning:
25. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
ahojky holky,nedocitam..jakpak se mate?
25. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vzhůru. noc docela v pohodě usla jsem o půl jedné a šla asi jen 3krát na záchod. :grinning:
malej ráno už zase kopal avečer taky už je to zase on je to moje zlati.
dneska je hnusně chtěla jsem vyžehlit ale manža ráno vstával dřív tak vyžehlil to je moje druhý zlato. takže si dneska udělám jen špagety s kečupem na oběd a je to. možná uklidiím koupelnu n evím. zatím se mi motá hlava, ale chtěla bych jít dneska na to cvičení pro těhule je to od 5 do 6 tak mi snad bude líp.

vy ještě všechny chrupkáte koukám. :grinning:
26. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojte holky,

tak vcera jsem mela plno prace. Byly jsme s mamkou po obchodech - kouknete do alba, co jsem koupila - nadhera. :slight_smile: Pak jsme byly s tatkou odpo u dedy. Dosla jsem domu az pred 20h a dneska jsem uplne unavena. Anicka se rozhodla me v noci kopat do mocaku, takze se me spalo spatne. Holky jedna zlobiva. :slight_smile: Jinak dneska dopo nic nedelam, odpo jdu plavat pro tehu. To budu uplne vyrizena. :grinning:

Jo a po me, mam par veci - cepicky a kabatky pleteny pekny. Takze vrsku mam dost, musim doplnit nejaky dupacky, ponozky a tak. To doplnim od tatkove sestrenice. Myslim, ze uz z obleceni toho nebudu moc kupovat.

Jak se mate vy?
26. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj mabe, ty věcičky jsou uplně krásný. to jsi koupila v kiku nebo ještě někde jinde???

ten kabátek je taky užasnej prostě všechno. a bříško máš teda malinký a krásný teda mě příjde oproti mě.
já si dala na snídani kousek šunky, česnekový bok dva plátky, pak trochu tvarohové pomazánky. mnam.
26. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
dobre ranko, dneska jedem na kontrolu, tak drzte palecky at me vezme, jo? :grinning:
musim vas jit docist a omrknout novy fotecky :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj maji proč by tě nevzal??? pěstičky samo budu držet. :grinning:
26. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
mabe moc pekny vecicky i brisko :dizzy_face:
me prijde, ze su fakt jak hrosice oproti ostatnim :frowning2:
suny, nejsu objednana, mela jsem jit minulej tyden, ale nemohla jsem a nedovolala se na preobjednani :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Jéééé to mě připomnělo že musím zavolat zubařce. už jsem tam měla být taky dva měsíce zpátky.
26. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
suny, fuj o zubarce mi ani nemluv, ja jsem jeste nebyla a pritom vim, ze mam kaz :sweat_smile: ja se ji proste bojim a navic nikdy predem nevim, kdy pojedu do Olomouce a budu mit cas :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
suny, to jsem koupila v Kiku, maji tam tedka slevy. ten kabatek stal 150Kc. Vim, ze ruzova, ale je to uzasnej material jemnuckej.

maji, drzim palce na kontrolu.

ja taky musim k zubarce, ale nechce se me. mam strach z kazu.
26. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Maji tak jsem tam objednaná na příští čtv, jenže se mi to kryje s cvičením tak půjdu dneska poprvé a pak zas za 14 dní chjo teda.

a k tomu dr jsi nevolala že dneska dojdeš??
26. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Mabe co já se koukám po obchodech tak všude mají víc věcí na holčičky jak na chlapečky a říkalo mi to i víc lidí. tak to je super cena neva že je růžovej je fakt krásnej.
26. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.