• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, tak ja teda taky zavolam k te zubarce. jsem zvedava, jaky bude tvoje tehu cviceni. a kam jdes cvicit? a citis se dobre?
26. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
suny, ne, dneska uz tam proste dojdu, zkousela jsem se tam dovolat do uterka kazdej den asi tisickrat a vzdycky obsazeno a kdyz to zvonilo, tak to nikdo nevzal (asi poledni prestavka) :angry: ale tak vi, ze jezdim z Ovy, tak snad me dom nesposlou :grinning:
26. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
maji, tak drzim palce, at te vezme
26. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak koukám, že tady už se povídá o 106 :grinning: Já jsem měla zase tak debilní sny, že by jste nevěřily :sweat_smile:
Udělala jsem si vaječinku a budu muset povysávat, ale jen tak v rychlosti :grinning:

Maji, tak držím palce ať Tě vezme a ať je vše ok :dizzy_face:

Ahoj Suny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem včera záhadně vytuhla, tak už jsem se neukázala :sweat_smile:

Mabe, jdu mrknout do albika :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Holky, ja jsem tedka uplne mrtva. Budu si muset kolem obeda poradne zdrimnout, jinak se asi utopim. :grinning:
26. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
ahojky holky :grinning:

mabe..krasny vecicky a krasny maly brisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky jdu vás jen pozdravit:slight_smile:,

musím se jít ještě učit tu ekonomiku a odpo jedeme do školy a tak držte palce at to napíšu alespon na 4:grinning:....
Holky začal mě pěkně praskat bok, vůbec nevím co mám s tím dělat a to se mažu 1-2denně:frowning2:....Nevím jak zabranit tomu, aby se to nerozšiřovalo dále, ach jo. Bych neměla tolik přibirat nebo to bude jenom horší, měla bych se těd dost zkrotit, ještě než budou ty Vánoce. :frowning2:
Maji určo tě veme když už tam budeš možná budeš chvíli čekat si myslím.

Mabe je mě dneska nic moc motá se mi hlava. cvíčo mám na úvoze chodila tam kamoška a moc spokojená tak uvidím.

Luci já jsem to taky včera zabalila ale nespala jsem viděla jsem žet u nidko není tak jsem to vypla.

Mabe a ty jdeš na to plavání v kolik???
Ahoj car a mony.

Mony určo to uděláš neboj ale radši se na to fakt mrkni my ti neutečeme.
26. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Mabe, moc pěkné :dizzy_face:

Moni, budu na Tebe myslet :wink: :slight_smile:

Ahojky Car :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
carcu, maly brisko?? :confused: :confused:

suny, ja chodim plavat na 15:30h, takze po o si poradne schrupnu. Energii nemam vubec.

luci, diky. :slight_smile:

moni, budu drzet palecky. A jak moc ti to praska? Kolik jsi pribrala, ze rikas, ze nemuzes tak pribirat?

Ja mam holky tedka +6,5kg.
26. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
mabe docela už mi to dost praska, zadek mi začal tak před měsícem a ted už pomalu boky :frowning2: ....No všichni říkají, že přibírám do zadku, tak proto se ta kůže natahuje a praská, tak proto bych nechtěla dále přibirat, jinak budu popraskaná celá:frowning2: Mám navrchu už 10kg
26. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Holky, z toho praskání mám taky hrůzu, ale prý je to hodně i genetické...Já se taky mažu a moje máma a ségra jsou po těhu hodně popraskané :pensive: tak uvidím,no...
moni urco to zvladnete :wink: a s tim bokem nic nenedelas asi,ale dal maz..nekdo ikdyz pribere malo popraska a jini pres dvacet a ani jednu strii nemaj...

sun..jee na cvico urco bez,je to supr..ja byla vcera a jdu zitra zas :sweat_smile: ...jinak ja mam 9,mabe

luci...a co jak se mate vy?
autor
Luci no bude to asi i tou genetikou, moje mamka má strie pořádně na břichu:frowning2:..hlavně at mi nezačně praskat břicho, to bych už byla hodně naštvaná....
26. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Mabe to je fakt směšná váhá :grinning: ,

mony mě to začíná praskat naboku na zadku a na prsách. a mažu tka jednou denně asi budu muset zvýšit dávky.

No car já se dneska budu snažit abych tam šla je mi šoufl tak snad se to zlepší. uvidíme no. snad to ještě má cenu když jsem v 7 metru.
26. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
moni..v tvych tydnech budu mit vic nez deset.. a jako prdel kine hrozne..kinu hlavne -pdel,boky a bucky na zadech :angry:
26. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
suny, smesna vaha? :grinning:

moni, tak ja teda budu muset mazat vic, ja tak jednou za dva dny. :confused:
26. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
car tak mě ani nevadí, že kinu, ale štvou mě strašně ty strie. Vím, že toho se prostě už nikdy nezbavím, ale váhy ano. :pensive:
26. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
mona...chapu to..jsem si taky rikala at priberu klidne vic nez ostatni,ale bez strii.presne co ty-kila shodim..ale to se nepodari..
26. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Mabe no jo směšná, oproti mě velrybě je to fakt směšný. :grinning:

Mony ty strie to je fakt že se toho nezbavím, já už nekynu už mě to jde do břicha.naštěstí.

Holky já se každej den mažu niveou po sprchování a pak do toho tím elastiQ ale nevím jeslti to můžu kombinovat asi jo
26. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Car, máme se fajn :wink: Jen jsem čím dál unavěnější...vstávám ráno a jako bych ani nespala...kam to půjde dál, netuším :confounded: A ráno jsem se vytočila se psem :angry: Pustila jsem ho na zahradu čůrat a slyším jak za rohem něco olizuje...žral tam hovno od kočky, které smrdělo žrádlo z konzervy...no, po ránu parádní chuťovka!!! Na zavolání nereagoval a to poslouchá na slovo, tak jsem šla ven...ten zbytek hovna vyhodila a s ním s nebavím!!! :angry: :grinning:
A Vy? Máte se? Já jsem včera objednala to povlečení s mantinelama :wink:
26. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
luci, tak vidim, ze ta unava bude cim dal tim vic.
26. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Luci fůůůůůůůůůůůůůůůůůj od rána mám zvedlej žaludek a to mě tedka dostalo. ale to je asi u některejch psů normální ale hcájpu že teě to vytočilo
26. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
sun,myslim ze to urco nevadi :wink: ...a kolik uz mas nahore?

luci.. :grinning: :grinning: :grinning: tak at si s nim spokojena :grinning: jinak vyroci jsme oslavili v utery krasne,ja vyzrala celou restauracku(zacla jsem u predkrmu a skoncila u zakusku :grinning: )a taak..jinak vcera tehu cvico-ale udelalo se mi tam blbe nejak..a prijela jsem vecer a ete varila..no a manzilek bude dnes malovat ten pokojik...no o psovi mi ani nemluv-ten nas uz mi sere pernamentne posl.dobou-na stary kolena asi zblbnul :angry: :angry: :angry: :angry: ..jinak dnes mi ma prijit dekorace do pokojicku-ty zviratka..jooo a vcera jsem nakoupila kosmetiku pro mimi...jinak unava bude jen horsi..jako to citim taky(se rika ze unava je nej v prvnim a tretim trim.-takze jen druhy je relativne v poho)..uz taky vydrzim velky prd
26. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
luci, paradni po ranu :slight_smile: . to nase holky, jak uz je stara a blboucka, tak slape do hoven. :grinning:
26. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Mabe, asi jo...já to mám horší ještě v tom, že přes den neusnu...a zkouším to skoro každý den :rolling_eyes: V prvním trimestru jsem si přes den v pohodně zdřímla a teď mi to prostě nejde, i když jsem sebevíc unavená :frowning2:
26. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
luci a za chvili nebudem moct spat ani v noci-jako uz ted je to cimdal tim horsi,ikdyz naproti min.tydnu mi i necha mala spat :grinning:
26. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak jsem objednávala ty dupačky tak už mě je přivezli domů. to je docela rychlostí blesku :grinning: . Kolotoč opět nepřišel takže je jasný že tam bude lístek že jsme nebyli doma. když jsou líný jak vši tak si to doručí sami

Dneska mě psali z Ebutiku že objednávka je vyexpedovaná takže možná zítra dorazí :slight_smile: . Docela rychlost co, když podložka na přebalovák byla na objednávku. Sice nevim jaký mam přihlašovací údaje ale jinak je to super a stejně tam asi ani nic brát už nebudu když do postýlky budu mít vše komplet :grinning: ,

Asi pojedem do tý olimpie a pak někdy musim kouknout u nás, mají kočárky a i kojenecký textil a před 4 lety super výběr. Koupim nějaký trička s dl rukávem, pod dupačky lepší jak bodíčko :wink:
26. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
luci, ja vcera odpo taky spatne spala. Anicka se rozhodla, ze me bude kopat do mocaku. Sla jsem curat a jenom co jsem si lehla, tak se me chtelo zase. No a odpo vubec nic a az sem si sla vecer lehnout, tak zase do mocaku. Takze jsem po 5 minutach lezeni sla na zachod a pak me tak moc kopla, ze to aji zabolelo. Potom uz jsem unavou padla. A jeste vcera jsem musela vystoupit z autobusu cestou na magistrat a jit se vycurat do kauflandu. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.