• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, já jsem se na to ptala doktora a on mi chtěl napsat nějaké čípky...Já jsem ale slyšela, že si na ně střeva rychle zvyknou a zleniví ještě víc :confounded: tak jsem je nechtěla a snažím se to přežívat bez nich...i když někdy je to hodně nepříjemné :rolling_eyes:

Nemáte s těma čípkama na zácpu některá zkušenosti?
12. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Mony to je fakt tak strašný?
ty jo to abys všude hledala záchod co?
no co bysme pro ty naše bublinky neudělaly. holky manža dneska dojde až v noci, se tady budu bát. uaa
12. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Já mám zas zánět a dr mi předepsala KLION D 100 je tam že se nesmí použávat do konce 3 měsíce, jsem v 16tt tak nevím jeslti to můžu brát. no.
12. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
suny no někdy je to fakt děs...než jsme odjížděli do sconta tak jsem na záchodě byla, přišli jsme do sconta a já jako první hledala záchod. ještě jsme jeli do hornbachu na dveře a už se mi zase začlo chtít, takže to už jsme jeli radši domů.no fakt děs. Ale někdy skoro nic nevyčurám a mám pocit jako bych měla tak plný močák, že praskne a ono skoro nic, to potom zuřím :angry:
12. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Moni, ta skříňn je super řešení :slight_smile: já se musím spokojit s komodou, nemáme ještě hotové první patro, takže toho do baráku už moc nedám :unamused: S tím čůráním je to děs! Já to mám jak kdy...ale v noci už chodím pravidelně
:angry:
12. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
mona..s tim curanim v noci litam furt a pres den jsem taky nemozna minule jsem sla do kopirky ve meste tak me pustili k nim na wc :grinning:

sun....dyt uz si 4.mesic,tak proc ne :wink:
12. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Holky já jsem byla v 6 letech na operaci močákutakže tyhle problémy mám už od mala tak mě to v těhu nepříjde. hledám záchod už od mala to je první co chci dycky vědět no. asi se toho nezbavím.

A v noci chodím teda taky no, bud se vzbudím záchodem nebo křečema v zádech
autor
Luci baraček je fajn, my bydlíme ve 2+1 nějak jsme nepočitali ještě s rodinou a tak jsme vzali byt na hypotéku a nějak nás ani nenapadlo vzít větší, nevím proč. Takže proto moc nechci už investovat do toho bytu (už tak je tu vražených peněz), protože bud chceme vyměnit byt za větší a nebo kdyby se nám dařilo, tak postavit malinký baráček, máme hodně známých v oboru stavebnictví, takže by nás to nevyšlo na moc, jen ted nemáme za co koupit pozemek a v Ove toho taky moc není a když je tak předražené. nevadí mi se stěhovat za Ove, ale nevíme kam :unamused:
Moni, my to teď taky máme jako 2+1, tak se co nevidět začne dodělávat vrch a na to se vůbec netěším. Nestihli jsme to, dokud jsem nebyla těhu, protože šly peníze pořád na něco jiného...střecha, fasáda, atd.Nebudu mít sílu ani chuť na uklízení, takže to bude muset manžel zvládnout sám.

A kdepak máme M.o.n.i.k.u? A Market? :wink:
12. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Luci neboj, manža to určo zvládne i sám:slight_smile: a navíc miminko stejně budete mít v ložnici takže můžete na to jít pomaličku:slight_smile:nebo ne?:slight_smile:

nevím kdepak jsou....Já se chystám taky vypadnout ven, půjdeme si sednout s mým strejdou, ale ještě se nějak neozval takže asi to zase vypadá na čučení na bednu :grinning:
12. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Mony my taky chceme barácek ale na hypotéku ted nemám šanci, to neutáhneme hrůza děs, jen bych si ju vzala na tehle byt, ale ten prodávat nebudou.

je totiž spravenej a super tak bych koupila max sporák a skřínku do koupelny jinak tady jen vymalujeme ajeto redy.
12. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
No já se taky budu koukat na telku ale na co to teda nevím, nic mě z toho programku nebere.
12. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
holky, tak jsem usmazila zatim 2 a vypada to, ze budu smazit jeste tak 2h. me to nejdriv pripadalo malo a tedka je toho nejak moc. :slight_smile: kdyztak se to da do lednicky a zitra se to ohreje. celej barak tim voni a jak my mame jenom ty dva pokoje, tak v tom budem i spat. :slight_smile: i kdyz mam pustenej vetrak
12. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
ja budu cucet na bednu :slight_smile:
12. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
nasi jely dneska na chaloupku do Jeseniku a delaji si spekacky, mnam. my za nima jedeme ve stredu do nedele. uz se moc tesim. :slight_smile: tatka me rikal, ze bych nemela ty pripaleny spekacky, ale to me prece ublizit nemuze. :slight_smile: tesim se na prirodu, i kdyz tam je tak 15-17C.
12. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Moni, mimčo bude u nás :slight_smile: to je jasné :wink: Jen se děsím toho nepořádku, bude se tam dělat koupelna, podlaha, zateplovat střecha, prostě všechny hrubé práce atd...Navíc jsem astmatik a prach by mě vyřídil, v těhu se musím vyvarovat záchvatu...bez dýchátka nevylezu nikam ven :cry: No, budeme to muset nějak zvládnout.

Holky, já taky ležím u telky...vůbec netuším, na co budu koukat :confused: nic moc tam není :unamused:
12. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
luci, ja na barandov, pelisky slavnych a pak koncert ceskych zpevacek na karlstejne a potom rambo 5 - spuchlej stalon :grinning:
12. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
manza ma stejne od 21h zase tenis
12. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
luci oujeje tak to jsem nevěděla, ale určo to nějak zvládnete :wink:

Jinak tak změná plánu nejdeme nikam ven, ale k strejdovi na barák, tak alespon nebudu v zahulené a na chvilku vypadnem:slight_smile: takže se půjdu pomalu obléct :wink:
12. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Mabe, já jsem během těhu jedla špekáčky 3x a v pohodě, sice jsem si je tak nepřipalovala, ale i tak byly výborné :slight_smile:
Holky, kolik asi vypijete denně Coly? Já na ni dostávám poslední dobou čím dál větší chuť :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak jednu sklenicku, ale ja mam porad ten problem s pitim - nic me nechutna - caj, dzus kyselej, sirup nema chut. :unamused:
12. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Luci vypiju tak deci denně ale ne každej den tak jednou za 4 nebo 5 dní někdy i týden ne. moc mě nebere.
Jinak já vůbec netuším na co budu koukat fakt tam nic není až prcičky a to je pozdě chjo tak nevím. asi na nic.
12. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Luci přes týden si dávám k obědu v práci pokaždé čepovanou kofolu, takže sklenku denně, ale taky bych to ted mohla pít furt:grinning: :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Mabe asi tak nějak s tím pitím, ted´piju magnesku no.

KOupoila jsem si Mami drink brusinka nic moc no
12. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Já jsem včera byla s kámoškou a ta je v 7měsíci a pije Colu v docela velkém množství, sice k ní má celou skleničku ledu, ale i tak jsem koukala...Já vypiju jednu skleničku a už mám předsudky :rolling_eyes:

Moni, tak se pěkně bavte :wink:
12. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Luci já ji piju hodně málo ale ted mě teda nechutná tak nevím.takže je to bomba, koupila jsme si rajec s příchutí šípku, šípek se může v těhu asi že jo???
12. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Suny, já na ten Mami drink koukala v drogerce, ale chtěla jsem si koupit broskev a ten nebyl. Takže říkáš nic moc, jo? Suny, já si právě dávám rozpustné magnesium :wink:
Já mám právě na Colu docela dost chuť...Začala jsem si deně vařit i čaj...ten jsem vždycky pila jen v zimě k snídani,ale teď mi taky všechno chutná jen chvíli, tak je to složité...
Mám puštěný ten film na Nově, tak uvidím :confused:
12. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
já hodinu pravdy na jedničce ale stejně to moc nesleduju.

No broskev jsem taky chtěla a neměli a brusinka nic moc ale nezvyk no.

Rozpustný magnesium sis koupila sama nebo ti ho dala dr kvůli nějakýmu důvodu??
12. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Suny, já už to taky přepla na hodinu pravdy...
Doky mi ho předepsal sám, bez důvodu...říkal, že ho mám pít jednou denně a užívat až do 34tt :wink:
Jak jsi to pořešila s tou doktorkou? Už máš nějakou vybranou?
12. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
No mám ale trochu se bojím aby mě sedla no. já mám občas křeče a na to mi nic neřekla, a jaký magnezko bereš???
12. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.