• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci..no hruza a jak penize litaj :confounded:
26. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
sun..ale nemam zas hafo jinych veci s kteryma cekam na nemecko..a to se asi odklada na zacatek ledna az-ten prvni tyden..takze chci spon neco mit..jinak jsem to cetla i holky to rikali,ze ten treti uz je zahul s panderem...jako nekdo ma naprd cely tehu...nekdo i bleje cely tehu..a nekdo tehu ani nepociti..ja vim ze u me byl prvni na prd a furt jsem spala..druhy uz ve srovnani s tim relativne dobry ikdyz obcas nic moc ale furt ve srovnani parada..a ted zacinam byt zas vyrizena a je mi cimdl tim castejc nic moc a unava se zhorsuje atd
26. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
No car to naštěstí nemám ale už to začíná být fakt náročný budu ráda když budu mít co nejvíc tedka a ještě tu postýlku a pak jen vanička kočárek. ale dá se to. ale takový ty serepetičky už mám hlavně to oblečení už funím tedka no.
je to na prd, a navíc nechci lítat po obchodákách až před vánocema protože to bych se zbláznila nemám ráda davy lidí. a ted ta chřipka do toho, takže fakt asi zajedem dneska pro tu podložku a možná kartáček na vlásky a njakou tu manikuru to je jedno jakou ne??? a bude ještě kamošce koupím něco na malou a je to. kašlu na to.
26. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
sun..no kocarek my uz mame i autosedacku-ale v obchode :sweat_smile: az do porodu..jen autosedajdu vyzvednem :grinning:

holky tak paaaa :wink: jdu do sprchy a mizim
26. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Holky tak mi ta ekonomika neleze a neleze do hlavy sakra, mám už v těch daní chaos, napsala jsem si malý taháček, snad mi pomůže a budu ho moct použít :sweat_smile: . Holky kéž bych to dala alespon na 4, abych už tam nemusela na tento předmět :frowning2: . jdu ještě na to mrknout, i když nevím jestli mi to pomůže....
26. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Car utíkej papa

Mony taháček jo???? neboj to dás a kdy jdeš???
Já jsem pořád v posteli a prostě se nedokopu vstát.
26. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
suny no taháček :sweat_smile: ...jedeme tam na 14hodinu. Ale za chvili přijede přitel a bude si to chtít taky zopaknout, jenže jemu to jde lépe než mě, snad mi poradí. :grinning: Ale bohužel sedíme ve přední lavici :angry:
26. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Mony třeba to nějak půjde neboj tak se na to ještě mrkni at ti to manža trochu vysvětlí.

Já si jdu žehlit vlasy a něco začít dělat jsem dneska neshcopná každopádně budu držet pěstičky.
26. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky, tak jsem povysávala...a už 2x jsem restartovala počítač...dneska se mu nějak nechce :angry:
26. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Luci teda tak mu domluv. jsou líný to je hrozný. já teda taky ted jsem vylezla z postele. :grinning:
26. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Suny, ty se máš :grinning: Já si teď ohřeju polívečku a pk se pustím do toho lineckého :wink:
26. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jééé ty budeš péct tady to bude vonět :grinning:

je mi teda docela záhada z brněnskýho rádia hlásí že je tam slunko a taky což je ais 3 km za brnem tak je mlha no tak to mě teda řekni.

já bych si měla udělat ty špagety ale jako nic moc hlad teda nemám s tou mou nevolností. tak si dám asi jen trochu ale ne ted.
26. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

doufám, že se tu máte všechny krásně a mimísci rostou :wink: jak to tak pročítám, tak jooooo :wink:

Mně právě odešla 2. mrcha po revizi, už jsem dobrala 3-měsíční HA a pojedu teď načisto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak uvidíme, co si na náš příroda vymyslí :dizzy_face:

Psychika už je o moc lepší, dá se říct, že snad už dobré .... ikdyž občas mám slabou chvilku ... ale opravdu jen výjimečně ... vypadá to, že budem na jaře stavět (spíše tedy přestavovat), takže jsme si s T. řekli, že si budem dávat pozor, a až bude vše vyřízeno (hypo, povolení atd), tak se ještě poradíme, jak dál .... přes léto to bude největší zápřah, tak abych mohla taky trochu pomoct a nebo se nenervovala ..... no uvidíme, necháme to a nějak to bude :dizzy_face: a včera to bylo vtipné, po tom, co jsme spolu "byli" :sunglasses: říkám, že jééé, já vlastně ale neberu HA a nedali jsme si pozor - tak jsme se smáli, že to tak většinou bývá, jednou si to neohlídáš, jsi naprosto uvolněná, žádný to blbý snažení a BM :grinning: ... ale mám po MS, takže by nemělo, každopádně bych byla šťastná a v létě bych se prostě jen válela mezi betonem a tvárnicemi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Uvidíme, jak to osud vymyslel, každopádně jsem po tom všem, co jsme si prožili už vyléčená z nějakého stresování a hlídání si "plodných dnů" ... tentokrát to bude jinak !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mějte se tu nádherně a všem přeji hlavně zdraví :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
BM mělo být BUM :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Suny, u nás je krásně :dizzy_face: Se na to pečení docela těším :wink:
Sakra, teď jsem byla cikat, sedla jsem si a už abych se zvedala a šla zase :angry: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jéé, Verunka :dizzy_face: Tak držím palce, aby vše vycházelo, jak si přejete :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj Veru, tak to bylo i u nás já jsem na to myslela pořád plodný dny hrůza tak to bylo dva měsíce pak buch jeden večer to byla spíš sranda a le nakonec jsem se tak smáli že jsem si řekli že to asi nedáme a bylo to. a bylo to těsně po ms v neplodný dny. :grinning:
každopádně držím pěstičky a třeba už je mímo na cestě.

Tak to mě luci řekni proč tady je hnusně teda. jo to já mám normálně, já piju a mohla bych sedět na hajzlu pořád jsem jak průtokáč. :grinning:
26. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak já Vás zase zdravím po dlouhé době. Vůbec nestiháme, ráno začnem a večer zkončíme. Je to dost náročné, večer jsem už mrtvá a ted miláček vaří, pojíme a pak jedeme zase na byt. Nedočítám, to bych nezvládla, nějaké novinky? :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moníí :dizzy_face: tak hlavně opatrně :wink: To budete mít super, konečně ve svém :wink: A co už všechno máte?
26. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile:
No my byli v tom polsku a kupovali tam tapety-mají tam strašně krásné a levné, tak malému do pokoje na jednu stranu stěny, kde bude hajat, koberec do pokojíku a tak jinak nic. Nic moc levně tam neměli a ani nábytek se nám nelíbil. Linku jsme si obj. v Globusu a přivezou jí do měsíce :confounded:
Jinak se tam ted maluje, pokoj je skoro hotový, jen ty tapety na tu zed nalepit, to dá drahé půlce zabrat. A jak se jinak máš? :slight_smile: Co prcek? :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
Moni, to tam budete mít krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem si dala uzenou polívku a ještě jsem mu poslala krupičku, tak snad je spokojený :wink:
Dneska peču linécké, tak snad mi u toho neodejdou záda :confounded: :grinning:
A Ty se cítíš dobře a Lukášek už je v pořádku?
26. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj Mony zdravím tě tady. jejda tak hlavně opatrně at nemáš nějaký problémy ale chápu že když vidíš to hnízdečko tak už bys to chtěla mít hotový, tak at vám to jde co nejlíp.

Luci už jsi začla péct? já si teda dala trochu špagety a nic moc teda mě nechutnaly ale pak sjem si dala 4 oplatky a mnam. tak nevím
26. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jo, malý je v pohodě, od úterka je ve školce a pohoda, tak snad mu to vydrží ještě př. týden, mají tam čerta s mikulášem :slight_smile:
Jinak já se cítím fajn. Až na záda, které mě taky bolí.
Jooooo a včera jsme byli na 3D utz :grinning: :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
Jéééééééééééééé mony gratuluju k holčičceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

ted jsem si toho všimla, jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí další princezna :grinning:
26. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj Suny.
Jo a Luci, stím pečením Ti závidím, taky bych už chtěla péct, ale nevím vůbec kdy začnu, protože bych chtěla už na té nové lince. Ta tam je strašně stará, ani nádobí do ní nevykládám.
26. lis 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
Suny, to je dobře, že Ti aspoň něco chutná :slight_smile: Ještě jsem nezačala, jsem si na chvíli lehla...musím se psychicky připravit :grinning:
Jdeš dneska někam ven?
26. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Suny děkujíííííííííííí :dizzy_face:
a jak jinak? Už je Ti lépe?
26. lis 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
Luci nejdu jen ke kamošce ji donést váhu na malou jak jsem psala, pak na poštu a do chicca pro tu podložku a nějaký serepetičky jako manikura a tak. ale žaludek je jakejsi divnej tak nevím
26. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
MOny to je paráda, čeče tak dlouho se malá schovávala, jste štastní, že? budete mít páreček. :grinning:

Jinak se mnou jak na houpačce chvíli dobrý a chvíli ne no. ale dneska začínám 7 metr a to je už začátek myslím 3 trimestru tak jsem zase asi v háji.
26. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Moníí, taky moc gratuluji :dizzy_face: Co jste na tu novinku říkali? A Lukášek už to ví? Jaký byl Utz?
26. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.