• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny jsme moc štastní, Luky dokonce měl včera slzy v očích a jak jsme vyšli mi říká, že už ted má o ní strach. Že bude nejspíš přísný :grinning:
Luci, Lukáš -jako drahá půlka byl překvapený, protože počítal stím klukem, ale samozřejmě je štastný i za tu holku. Jen říkal, že holka-tak bude mít o ní strach víc jak o malého, že ten se ubrání a ták, chápeš jak to myslím né?
Jinak já jsem tam málem taky zčla fnukat, protože jsem si přála tu holčičku a prostě jak to řekl, tak jsem prý zářila štěstím. A utz byl supér, ještě, že jsem na něj šla, fakt paráda, vše šlo krásně vidět, a malá je v takové poloze, že moje dr. na obyč. utz by to neviděla, tak ještě, že jsme šli. Zívala, dávala si ručičky přes pusinku, nožky má křížem jako ty spodní-paty. Ručičky do pusinky, hemžila se. Dr. říkal, že vidí pipinu a že si je jistý, že je to holka :dizzy_face: A Luky venku říká o jéé to začne růžová mánie :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
MOny tak to je parádní takovej zážitek, my na tom 3D byli hned hotový chtěli jsme jen fotku. ale všude mě říkali dr že budeme mít kluka už od začátku no. tkaže my to máme taky skoro 100%.

taky je teda hnusně. fuj zatažteno mlha blééé. a mě je teda taky blbě od toho žaludku cucám tu lízátko a nevím z čeho to je teda.
26. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Moni :grinning: :grinning: :grinning: to se krásně čte :dizzy_face: Moc vám to přeju...Růžová mánie :grinning: :grinning: to je dobré :grinning:
26. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Růžová mánie jo?? no tak však uvidíte. a jakej bude teda nakonec kočárek???
chápu manžu, že bude mít o malou větší strach.
26. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Luci děkuji. Tak nějak tu holčičku prožívám více, nevm čím to je, asi tím, že jsem si jí tedka moc přála :slight_smile:
Noo, já jsem fakt na růžovou ojetá, takže se budu muset krotit :grinning:
Suny, kočárek ještě vůbec nevím. Ted jsme se o tom nebavili a vůbec nevím jaký, ale jak bude čas se podívám zase. Ale růžový určitě né, to se mě nelíbí mít růžový kočár. :grinning:
26. lis 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
ujetá to mělo být :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
Néééé já myslela jako typ víš mony? ne barvu. ty seš ujetá na růžovou???

já na modrou a kdybysme měli holku tak stejně hodně věcí budu mít modrých.
26. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
moni, gratuluju k holcicce. ja si rikala, nebudu to prehanet s ruzovou a uz par veci mam. :slight_smile:

ted holky papam jeste obidek a za pul hodky vyrazim na plavco. vubec se me nechce, jsem jakasi prastena do palice, ale voda me probere. :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Suny já chci sladit růžovou s bílou, béžovou a ták. Ale pro holčičky ty věcičky se mi líbí strašně, tak se vyřádím :sweat_smile: :grinning:
Mabe děkuji :dizzy_face: Určitě Tě plavčo probere :wink:
26. lis 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
moni, nemas zac. ja jsem rada, ze se mnou a teda s carcu bude mit jeste nekdo princeznicku. :wink: je pravda, ze pro holcicky jsou nadherny oblecky. ja nemohla odolat s tim kabatkem, co mam v albumu. :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Mabe brou chut, hlavně se neutop. :grinning:

Mony mě příjde že je pro holčičky víc věcí než pro chlapečky všude vidím růžovou.
26. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
suny, budu se snazit. :grinning: tak pa holky
26. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
mabe papa

já se chystám na tu poštu a ke kamošce uvidím poprvé tu malou její. a pak do toho chicca se mi nechce ale musíme radši to chci mít vyřízený.
26. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Mabe no neke :grinning: Já se na něj chystám do Kikku :grinning: Je nááááádhernýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak snad nevadí, že ho budem mít taky :sweat_smile: :grinning:
Suny jo no, to já mám takový pocit pořád, když nakupuji pro malého, že pro ty slečny mají víc věcí jak pro kluky :grinning:
26. lis 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
že jo? tak to nemám pocit jen já, už teda všechno snad mám jako z oblečení, ale ještě potřebuju pár věcí.

jojo ten kabátek je krásnej. to neva si myslím že to bude mít víc lidí. :grinning:
26. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Suny jo no. A hlavně jak jsme jezdívali do teska, tam mají dost věcí pro princezny a pro kluky málo, jsem se rozplývala a vždycky jsem říkala, tohle bych koupila Nelince a to taky, škoda, že se nedaří a kooonečně jsme se dočkali. :slight_smile:
Musím jít, tak se mějte hezky holky a opatrujte ty svoje poklady v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face:
Brzy se ukážu :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
Mony měj se krásně a opatrně. papa
26. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
tak jsem zpatky. jsem zmrzla jak svina. voda byla studena, venku neni moc teplo. :confounded: takze si jdu udelat caj a rohlik s maslem a sunkou. :slight_smile:

moni klidne si to kup. je to krasny a heboucky, holky budou jako v bavlnce. :grinning:
26. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
tak jsem tu, vzala me v pohode, ani jsem nemusela cekat :slight_smile: akorat ji nejel utz, tak jsem mimouska nevidela, ze teda az priste :cry:
26. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Maji, to je smůla :rolling_eyes: A jinak máte vše ok? :wink:

Mabe, já taky čajíkuju :wink: Pekla jsem dneska jednu dávku lineckého a zítra budu pokračovat :wink: Teď si dám véču a budu koukat na Ulici...

Mona, už má písemku za sebou...snad se brzy ukáže a popovídá nám :wink:

A kdepak se toulá Suny? :sweat_smile:
26. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
ahopj je tady některí která místo vaničky bude mít na koupání kyblík :wink:
26. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Market, já mám vaničku i kyblík :grinning: Vaničku od ségry po jednom synovečkovi a kyblík od švagrovky po druhém synovečkovi :wink:
26. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
no mě spíš zajímá jak se v tom to dítě koupe:slight_smile:))). my minule měli vaničku a prostě to tahání plný vaničky je šílený a když budu doma sama tak jí neodnesu. z koupelny do kuchyně je zatáčka :grinning: tak jsem se rozhodla pro kyblík ale furt nevim jak tam to dítě držet a ještě umýt :slight_smile:
26. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
luci, jinak jo, ptala se me jestli si davam ten magnosolv, tak jsem rekla, ze jo, ze me obcas boli bricho, myslela jsem buhvi co a ona se jen usmala a rika, ze vedela proc mi ho pise :grinning:
26. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Market, švagrovka mi říkala, že držíš miminko za dupku a máš ho opřené o paži... :wink:

Maji, no vidíš...a ty jsi měla strach, to bolení mám hodně těhulek :wink: Mě v úterý v poradně říkal doky, že mi ho doporučuje užívat nejméně do 34tt :wink:
26. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
luci, vidis, na to jsem se nezeptala do kdy...ale to neva, stejnak jdu jeste pred vanocema zas a chci s ni probrat aj porod, tak se zeptam aj na magnezko :slight_smile:
26. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
hehe, a tentokrat prej o tyden pozdej fakt chodit nemam (su objednana na 17.12.) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Maji, ona Ti určo řekne co a jak :wink: A kde budeš rodit? Já jsem se s dokym bavila o porodu a on se smál a říkal, že si mám zatím užívat těhu a že porod budeme řešit tak ve 36tt :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
ahoj holky zdravím z Floridy dnes je den díkuvzdání tak je tu nuda všechny obchody a shopingy zavřené na pláži ani noha.....
carcul dej mi vědět co čekáš??? :wink:
26. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj Míšo :slight_smile: teda tiše vám závidím :sweat_smile: A jak se máte? A kolik tam vlastně máte stupňů? Opatrujte se :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.