• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj Luci máme se dobře kolik stupnů ani ti nevím ale je dost teplo tak 30 je tady o šest hodin méně takže posun než si Sofi zvykla tak to bylo tak tři dny.
Jinak nakupuju utrácím ale tady je to o něčem jiném ceny za značkové věci směšné oproti těm našim.....
Sofi je tady spokojená řádí ve vlnách v písku, je tady jiný život takový pohodový nic není problém. Už se těším až porodím a usadím se tady :sunglasses:
26. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Miško, to máte super :dizzy_face: Jen si užívejte, když můžete :wink: U nás řádí chřipky, tak je to o ničem...A na léto si budeme muset hodně dlouho počkat :confounded:
Já jsem Tě možná tak dva týdny zpět zahlídla v Havru...je to možné? Parkovala jsi zeleným Peugeotkem u hl. pošty a máte takový růžový kočík? Jen jsem projížděla, ale podle fotek, co máš v albu jsem to tipovala na Tebe :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahojky holky..tak copak noveho?nedocitam :sweat_smile: tak me informujte

miso ahooooooooj,jeeee vy se ale mate :grinning: florida je supr,jsem tam kdysi byla na dovce,tise zavidim(v dobrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )..a vy se tam chcete pak usadit natrvalo?a co sofinka jak se tesi na brasku?jinak my cekame holcicku :grinning: ...si tam uzivas nakupy vid :slight_smile: a co jinak,vse v poradku?
26. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
hehe Luci tak to jsem byla určo já, letěli jsme 15. a jinak popis sedí tak to jsi měla něco říct ráda bych tě poznla

carcul tak to zase závidím já tu holčičku, ale co už no.....
jinak vše v poho ani nevím že jsem těhotná, chtěli bychom tady jezdit jen na zimu natrvalo zase ne
26. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj Car :slight_smile: Nového nic moc, ale ukázala se tady dneska Monča, byli na 3D a čekají taky holčičku :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
miso,tak ty uz jednu krasnou princeznu mas :wink: a nezapomen ze ti rekla pani ze klucik bude tvuj milacek :wink:
26. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Mišo, fakt? :grinning: Tý jo, škoda, jsme se mohly seznámit :wink: Já jsem právě projižděla kolem a hledala místo na parkování :grinning:
26. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
luci,tyjo tu si moc prala :grinning: a co ty jak je?

moni gratuuuuuluuujuuuu :grinning:
26. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
miso,mas naky ohrivac lahvi a prikrmu?jaky je dobry?a co chuvicky?jaky?
26. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
ten ohrivac naky bud na doma a jinej do auta a nebo s nastavcem do auta...
26. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Car, já jsem dneska pekla linecké a jsem z toho nějaká unavená...No, zítra musím pokračovat :wink: Ale krásně to tu vonělo :dizzy_face: A co jsi dělala celý den Ty?
26. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
ja mela naky behani,pak jsem byla za tatkou a u tety pak taky..pak jsem prijela domu a sla k sousedce na kavicku :grinning:
26. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Teda :slight_smile: samé návštěvy :slight_smile: Já mám ohřívač na lahve, přivezl mi ho taťka ze Španělska, je to značka Tex Bebe, tak uvidím, jaký bude...
26. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a zitra mam zas kafco,pak praci a pak tehu cvico :grinning: ...tak to je tatka hodnej...no ja bych potrebovala naky doporucit at nekoupim nakej k nicemu
26. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Car, já bych courala taky, ale bojím se chřipky...mám z ní šílený respekt a bojím se chodit už i nakupovat :frowning2: Musím ten strach nějak překonat, věčně nemůžu sedět doma, navíc budou Vánoce a já musím ještě nakupovat, ach jo :pensive:
26. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
luci,no ja jsem takova couraci :grinning: ale jak se tady rozjede ete vic chripka taky to trosku omezim :sweat_smile: trosku :grinning: ..ale vsak uz to mame za par,pak sestinedeli a pak zas budem courat a i s brouckem :grinning:
26. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Luci tak jak se vrátím tak si můžeme po vánocích dát rande......¨
no jo carcul ale když já si ji tak přála ale věřím že bude třetí
co se týká výbavičky jako ohřívače a tak to bych počkala až se to narodí já jsem to všechno měla a zbytečně protože jsem malou plně kojila do 7 měsíců to samé odsavačka tu jsem nepoužila ani jednou....takže tak všechno se dá koupit pak
26. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Car, už se na to těším :dizzy_face: U nás se to rozjelo brutálně, zavřené školy, atd...Kdyby aspoň začalo pořádně mrznout a bacilyto trochu zničilo :pensive: Ale s tím asi zatím počítat nemůžu :rolling_eyes:
26. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
miso a pak na ty prikrmy treba,bys doporucila jakej?urco nakej na cesty uzijem pak..a chuvicky jaky?a treti bude urco zas holcicka :wink:
26. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
luci..tak to mas za par,to uz vydrzis a pak jaro a to uz bude po epidemii :wink:
26. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
chůvičky jsou dobré všechny ale doporučila bych třeba takovou co se sepne když je na druhé straně to je u mimi nějaký pohyb nebo hluk tím ušetříš hodně baterku když jsi venku a nemáš to ve zdroji je taková malinká jen ji zapneš na kočár nebo tak ale nevím už co to je za značku podívám se jak budu doma
a ohřívač jsem využila až později a malinko všude jsou mikrovlnky a tak
26. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
miso tak se mi pak jukni a pisni do ip,ju :wink: dekuju...

a coooo ,copak uz jsi koupila malymu?
26. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
hehe tak to je dlouhý seznam víš ci když tommy hilfiger bodyko vyjde na 150 kč a v nike věci po 80 kč tak to je hned plná taška i malé hodně v Gapu , Armani a ten nike je levný málý už má čtvery botky :grinning:

napíšu hned jak dojedu
26. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak ekonomika je napsana, ale ještě nevím jestli uspěšně. Snad ano, to by mě jinak mrzelo.

Moni gratuluji k holčičce je fajn, že se ti to vyplnilo:slight_smile:

Mišo, tak koukám, že si to pěkně na floridě užíváte, tak to je supr, hned bych letěla taky:slight_smile:...Ty tam budeš až do porodu? nebo pojedeš porodit domů?? :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Monako jj užíváme ne jedu na vánoce domů takže porodím tady a hned jak to půjde odletíme zase tady vzhledem k předchozím koplikacím nebudu riskovat
27. lis 2009 v 00:40  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak jak se mate. ja zase byla 3x curat v noci, ale celkem jsem dobre spala. Za chvilku jdu nakoupit a neco malo podelam. musim si neco uvarit, ale nevim, co. :unamused: asi koupim slanininu a udelam fazole s chlebem. vecer jdu s manzou na zapas a pak na narozky 30.tiny. mam trosku rymecku z toho vcerejska. voda v bazenu byla ledova a venku taky nic moc pocasi. tak si budu davat cajiky a vitaminky. :slight_smile:

tedka sem se dozvedela, ze zitra je vanocni vecirek pracovni a me nikdo nedal vedet. :unamused: je videt, ze sef uz na me sere. mrzi me to, protoze si myslim, ze jsem mu dost pomohla pred dvema lety, kdyz jsem vzala dalsi oddeleni, kdyz mu utekla jedna mistrova. kdybych ho nevzala, tak by se to cely pos....to je vdek. :unamused: ale co sem cekala, ze?
27. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
monako, urco uspesne :wink:

ahoj misi, ty se teda mas. :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já už jsem od pul 8 vzhuru a uklizela jsem. Vysavala, vytírala, utirala prach atd. Ještě jsem se stihla okoupat. Za pul hodky mi přijde ten kamarád a bude mě fotit, já se tak strašně stydím, že to asi nedám:grinning:.. Držte mi palce at to zvládnu a nezhroutim se mu tu studem:grinning:.

mabe já v to doufám, znovu se mi to psát opravdu nechce :unamused: .
27. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
monako, ty ses teda pilna vcelicka. :slight_smile: to zvladnes. budou to krasny fotky. :wink:
27. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak u mě noc docela v pohodě, akorát se dost budím a pak nemůžu zabrat :angry: Dneska budu pokračovat v pečení a musím s něco ukuchtit, ale ještě nevím co :confused: Možná dušenou mrkvičku :wink:

Moni, písemku jsi určo dala :dizzy_face: A už se těším na fotky :dizzy_face: Jsi šikulka, takhle po ránu uklízet...já bych to nedala :grinning:

Ahoj Mabe, nic si z toho nedělej...lidé už jsou prstě takoví...sejde z očí, sejde z mysli, tak se tím netrap a vyprdni se na šéfa!!!

A kdepak máme Suny, se vůbec neukázala :confused:
27. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.