• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, ahoj, ty ses teda aktivka. ja byla tedka v obchode. zase sem koupila toho vic nez jsem chtela. bylo to dost tezky, ale tak snad se pro jednu tasku nic nestane.
27. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Mabe, já taky vždycky něco tahám a pak si uvědomím, že bych neměla :sweat_smile: Se nic nestane :wink:
27. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
ja taky doufam, netaham porad neco. ale nejak jsem toho koupila vic. :unamused: tedka si udelam leco. zitra bude kureci vyvar a peceny kridla kureci s bramborovou kasou. v nedeli gulas s bramborackama. :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Mabe, děláš mi chutě :grinning: Já dneska budu mít pečené brambory v troubě a mlíčko...mám na to šílenou chuť :sweat_smile: Teď budu koukat na film a po obědě se pustím do toho cukroví :wink:
Jsem dneska zase četla, že by se těhotné měly očkovat proti chřipce a doporučoval mi to i doktor, ale já jsem řekla, že nechci...teď nevím, jestli jsem udělala dobře :pensive: Ale ješt jsem neslyšela, že se nějaká těhulka očkovala...
27. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
luci, ja se toho ockovani bojim. davas si do tela vlastne vir. vim, ze tady je ta moznost, ze tu chripku chytnem, ale jak velka? nevim, bojim se toho.

jinak porad mam v hlave ten vecirek a tu nespravedlnost nebo jak to nazvat. delala jsem vsechno mozny a nikdo to neoceni. ale tak to v zivote chodi. :unamused:
27. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Mabe, přesně...kdyby aspoň člověk 100% věděl, že mu nebo miminku ta vakcína a její následné účinky nijak neublíží...je to děs!!!!!
A odkud jsi se dověděla, že máte večírek?
27. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
no, jedna kolegyne, ktera je na materske, ma u me na oddeleni manzela. takze od ni dneska. nikdo jiny me nedal vedet. stve me to. fakt. kdyz pred dvouma rokama jsem vzala druhy oddeleni, protoze se sefovi vykaslala na to jina mistrova - ja to zachranila, protoze v te firme o tom vubec nikdo jiny nic nevedel. a on se mi takhle odvdeci. delala jsem jeste bonusy mesicni na PN dva mesice a pak me nebyl schopnej zavolat nebo napsat, ze uz to bude delat ten muj nastupce. :angry:
27. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Mabe, tak to bych byla taky vytočená...ale co naděláš...kašli na ně :wink:
27. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
jasne, anicka je prednejsi :wink:
27. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Tak jsem to holky nějak zvládla, ale musím to ještě jednou absolvovat odpoledne, to nás přijde vyfotit i s přítelem:slight_smile:...Já jsem tak zvědavá jak to bude vypadat v domacím prostředí:grinning:...bude to trošku něco jiného než v těch atelierech:slight_smile:....fakt jsem zvědavá :grinning:
27. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky, tak kde jste????

moni, no vidis to. :wink: a hodis nam potom semka nejakou fotecku na ukazku? samozrejme slusnou :grinning:
27. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
ja uz se tesim na vecer. Za hodku se zacnu snorit. :slight_smile: V pul sedme vyrazime na zapas a pak na ty narozky. Tesim se jak vypadnu. Trosicku jsu nachlazena. tedka si davam pomeranc a pak si udelam cajik pro tehu s medem a citronem. To mam z toho vcerejska, jak me byla zima.
27. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
http://www.nej-kocarky.cz/lodger-zavinovacka-wrapper-cotton/showdetail.php?prev=2783&p=untitled.bmp holky jakou barvu by jste vzaly? Oblečení bude asi v 90% modré a nevim jestli vzít modrou nebo tu fialovou. asi i ta zelená bude hezká ale aby se to už moc netlouklo :unamused: . Do zelena bude 1 stěna v pokojíku i povlečení, kolotoč nad postýlkou a podložka na přebalováku :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj Market, mě se líbí ta fialková...je moc pěkná :dizzy_face:
27. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
pěkná je ale asi vezmu tu modrou, viděla jsem jí naživou a vypadá líp než na fotce a u tý fialový mam strach aby se to netlouklo s dalšíma věcma:((((. a u nás jí nidke na živo neuvidim :unamused:
27. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jsem tady na skok. Jak se máte? já byla dnes v tom kikku a tu bundičku už tam neměli, tak jsem hned zase odešla, spěchali jsme, ale jak bude čas tak se někam kouknu a musím něco naší princezně koupit :slight_smile: dnes jsem byla na ko a musím ted zase víc odpočívat, malá je víc dole a tak musím být opatrná a víc ležet s nečím pod zadkem. tak snad to bude ok.
27. lis 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky :grinning: jakpak se mate?

moni,ete jednou gratulace k holcicce :wink:
27. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
car ahuuj, děkujííííííí :grinning: jinak my se máme fajn, ale dost utahaně, co vy
27. lis 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, včerejší noc děs nespala jsem vůbec až k ránu 2 hodky od 9, strašně mě bolí ty záda do ted fakt hrůza. navíc jsme všera zase měli trochu hádku s manžou takže luxus fakt. snažím se být v klidu.

tak vás jdu jen pozdravit. nevím kdy tu zas budu . papa
27. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahoj sun..manza zas prudil?

moni,no jsem naka hotova jsem prijela domu az kolem osmy..a odjizdela rano..tak asi dnes pujdu brzy do hajan..ale jinak je fajn :grinning:
27. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak my do tedka fotili, tak snad z toho běco bude:slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
car nechce se mi o tom mluvit je mi hrozně. tak snad se tu ukážu brzy. papa
27. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
suny to mě mrzí :unamused: , snad se to brzo vyřeší :wink: .
27. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Suny, držím palce, aby bylo líp :wink:

Moni, a kdy budou fotečky? Už se těším :grinning:
27. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
sun.pa

mona..jeeee,moc se tesim na fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahoj market,luci
27. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj, už jsme se dloho neviděli vi´d :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Holky sama nevím kdy budou, kámoš říkal, že to bude postupně opravovat a posílat mi to, nafotili jsme takových 500 fotek:grinning:...Jsem zvědavá jestli z toho bude něco použitelné:grinning:
27. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
AHOJTE HOLKY KONECNE SOM SA SEM DOSTALA NEMAM VOBEC CAS TERAS
27. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak jsem zpět :grinning:
Volala jsem s milánkem. Říkal, že pokojík a obyvák je hotov. Dělal na bytě celý den, tak je hotový, za chvíli pro něj jedu tak jsem zvědavá, prý je na sebe pyšný jak se mu to povedlo :slight_smile: Ještě koupelna, předsín a můžem se přestěhovat, to ostatní bude dělat pak, ted už to nestihne, v neděli odjíždí a ještě musíme dělat pořádek.
27. lis 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.