• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
market..vid :grinning:
27. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
moni,to urco budete mit krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mona..fakt jsem moc zvedava :wink:
27. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak ja jsem jakasi nachlazena. neboli me nikde,ale citim se tak. dneska jsem doma, mozna vecer tchanovci. takze budu cajickovat. nic moc uklizet, jenom nadobi a varit.
28. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj, tak já dovařuju oběd :slight_smile: a víc nedělam. normálně dneska přivezla balík česká pošta :astonished: , takže asi fakt nestíhají.
28. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Já taky vařím...dušenou mrkvičku :slight_smile: Dala jsem prát prádlo, zapnu myčku a po o se chystám na vanilkové rohlíčky :wink:

Mabe, a jak bylo včera? :wink:

Market, už Ti dorazilo to povlečení?
28. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojki chtěla jsem se přidat mezi vás.Tedy jestli můžu.Jsem z Ostravy,jmenuji se Peťka,je mi 31 let a příští rok v létě čekáme první miminko .Už se nemůžeme dočkat až se z nás stane rodina. :slight_smile:
28. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj Kasi, vítej mezi náma :dizzy_face: A jak zvládáš těhotenství? Trápí Tě nevolnosti? Já když si vzpomenu na 10tt, tak je mi z těch nevolností ještě teď špatně :grinning:
28. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak my byli ráno se projít do řezníka a nakoupili jsme masa hafo:slight_smile:...Ted krají přítel hovězí a budeme dělat asi gulášek, dlouho jsme ho neměli. Hlavně, že jsem řekla, že od ted dietní režim :sweat_smile: ....

Jinak mimochodem z ekonomiky jsem prošla:grinning:
28. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Lucko povlečení přijde asi v pondělí PPL, přišlo oblečení ze sekáče a fakt super. dokonce mě překvapilo že overálky jsou světlá abez fleků a ani žmolečky :grinning:

Moni gratuluju k výsledkům.

holky kolik máte bodíček v 56 a pak v 62 a kolik overálků? Už mam dva pytle oblečení:slight_smile:))) a nevim jestli keště kupovat overálky a bodíčka? Asi ybch to nechala až na slevy. ještě uvažuju koupit nějaký čepičky ale spíš slabší na jaro a nevim jestli vzít ještě polodupačky? mam 2 v 56. jinak se seznam ztenčuje a teda taky finanční fond na výbavičku:slight_smile:)))
28. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Moni, gratulace k písemce :dizzy_face:

Market, budu to muset spočítat, dostala jsem dost věcí od ségry, hodně toho mám už koupeno, takže se v tom sama už pomalu začínám orientovat :sweat_smile: Ale čepičky-takové ty klasické bavlněné mám 4ks (0-3 měsíce). Akorát jsem ještě chtěla koupit nějakou maličkou zimní čepičku :wink:
28. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojki tak mě zatím nevolnosti míjejí,akorát mi vadí veškeré výpary,ať už přepálený tuk,kouř z cigaret,benzín a podobně.A trošku mám občas motáky,protože trpím na hodně nízký tlak a teď mi ještě o něco klesl,takže je občas na bodě mrazu. :grinning: ,ale jsem doma na nemocenské tak se to dá zvládat,a pa se mi chce stále spát. :grinning: :grinning: .
Jsem doma,protože jsem dělala v lázních v Klimkovicích vedoucí zahrady,a to znamenalo celoročně více méně práce venku,a dost těžká práce,navíc celou zimu odhazujeme třeba 8 hod v kuse sníh a to je zahul i bez těhu stavu. :grinning: :grinning: .Takže jsem ráda,že jsem doma,navíc teď v době téch chřipek se snažím vyvarovat většímu množství lidí,a hlavně MHD.A to do práce jsem dojížděla každý den 2 hod v MHD.
A teď kdy mi cestování MHD taky nedělá dobře tak ,jsem cestovala i déle,protože k nám do práce jezdí spoje jednou za 1,5hod. :grinning: :grinning: Takže vystoupit z autobusu,znamenalo jedině jít pěšky.
Jsem ráda,že se mezi vámi dovím co všechno mě čeká,a co vše je třeba mít připravené pro mimíska.
Tím ,že čekáme teprve první mimi ,tak jsem občas za všeho vylekaná. :slight_smile:
28. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Holky tak já mám hafo bodyček troufám si říct i 50ks:grinning:...po neteři toho hodně zbylo a něco jsem si sama koupila ještě předtím, mám různé velkosti. Jinak u blečení mám asi všechno. Jen mi babička ještě uplete kamašky a svetříček. Já u oblečení stopla, protože bez tak toho dostanu ještě hafo na Vánoce, i když jsem říkala, že už všechno mám a at nic nekupujou a když tak at se mě radši zeptají. Ale to je stejně jako bych mluvila do větru:slight_smile:
28. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Luci tak až budeš počítat tak dej vědět, jen a´t vim kolik je tak akorát.)))). já mam 2 čepičky, z toho 1 právě zimní tak že bych koupila ještě nějakou a spíš barevnou.)))

Kasi vítám tě tu a za chvíli tě čeká 1 screening vi´d :wink: . na ten jsem čekala a pak jsem se už byla v klidu, přece jenom už je to trošku jistota že je vše ok. tentokrát mě pachy taky dobře nedělají a jediný co fakt nesni je cokoliv rybího, jen ta představa :confounded:, mě bylo zle až do 22tt. Sice už jedno dítě mam ale teď když je net tak je fajn že se to dá vše probrat navzájem.)))) a kolikrát se přijde na něco co je zbytečný a naopak :wink:
28. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Kasi, tak to je teda mazec práce :sweat_smile: Si udělala nejlíp, že jsi se na to vybodla a jsi na nemocenské :wink: My teď máme babičku v Klimkovicích, jezdí tam každý rok..je jí 85 let a vždy si to tam těžce užívá :grinning:
Jsi šťastný člověk, že se Ti ty nevolnosti docela vyhýbají...jen tak dál :wink:
My čekáme taky první miminko :wink: Ale je tady pár holek, které už čekají druhé mimčo a k těm chodíme pro rady... :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Já zatím moc nenakupuji,ještě se mi to zdá brzy,chci to nechat až po novém roce.A pak mi hodně věcí doveze i ségra ze Skotska,je to tak všechno strašně levné.A ten výběr je tam na mimíska opravdu veliký.A taky čekám až budu vědět jestli čekáme holčičku a nebo chlapečka. :slight_smile:
28. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jo jako lázně jsou Klimkovice super,ale jsem ráda,že jsem teď doma. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Luci a kde bydlíš v Ostravě? :slight_smile:
28. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahojte, koukam, Ostrava se nam tu rozmaha :slight_smile: Kasi, ja su z Poruby a ty? :wink:
byli jsme v Shopping parku, nechutny...tech lidi tam, su rada, ze zas dlouho nikam nemusim :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky a co nějaký ten sraz po novém roce třeba před porodem co vy na to? :wink:
28. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Je sraz to by bylo fajn vás všechny poznat osobně.Já jsem z Hrabůvky. :slight_smile:
28. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Já jsem pro sraz, i když já už to budu mít za pár:grinning:
28. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahojte kocenky mojetak konecne mam zasa chvilku cas uz mna ide klepnut
kasa-vitam ta tu medzi nasa gratulace k tehu
28. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Ahoj mona a copak stále děláš, že jsi v jedom kole?:slight_smile:
28. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Kasi, já bydlím mezi Šenovem a Havířovem :wink:

Holky, sraz by byl super...už jsme si ho plánovaly a nějak to zatím neklaplo, že? :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
monci-stale niekam lietam bud nakupovat do ladnicky vcera som strazila jednej deti prevcerom to same po uradoch a dnes je sobota tak na vsetko seruuuuu :grinning: hm len este musim nieco navarit nez dojde Martin domu :grinning: a ty ako ?
vcera som sa vystrasila necitila som maleho cely den a uraceny sa nam zobudil az o 11 vecer :grinning:
ako citih ho aj cez den ale vzdy kazdy den po tej 11 vecer mi skace cele brusko to bude nocne dieta heheheh
28. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
holky vy mna seriete s tim srazem ja nemozzeeeeeeeeeeeeem budem plakaaaaaaaat :frowning2:
28. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
jo a holky tak nakoniec sme ten kocarek kupili a uz ho maaaaaaaaaaam doma :grinning:
28. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Luci jojo už se o srazu mluvilo v létě a stále nic:grinning:

Mona aháá takže ty pořát někde běháš jo? Já právě slyšela, že když má těhulka pohyb tak to je akorát dobře, protože vlastně protahuješ svaly a bude se ti lépe rodit a dokonce jsem četla, že je dobré i na to orgasmus:grinning:...protože se stahujou vnitřní stěny a je to prý jak při porodu kontrakce:grinning:...No jooo já zase četla knižku tak dělám chytrou:grinning::grinning::grinning:

A mona neplač, plno holek není z Ostravy a okolí, takže všechny nebudem:slight_smile:
28. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
moni-hahahahahaha no neva ja vas tu mam aspon tady babule moje
no a s tim porodem no poviem ti az to zazijem hehe jeeee vies aky to bol nadherny pocit si viez ten kocarek jeli sme prenho az na druhy konec Londyna takze vyse 2 hodin cesty a metrom no Martin sa vyzival jak si ho viezol tak ziaril s usmevom no mne bolo skoro dobreku od dojatia a to si neviem predstvait ked tam bude maly ja sa taaaakkkk strasne tesim
heheheheh a uz niesom posledna tu co bude rodit ked prisla medzi nas kasa normalne je to uleva heheh
28. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jsem ráda,že můžu být mezi vámi a tak ráda převezmu roli benjamínka co se týče porodu.Musím toho ještě hodně načerpat,těch informací.9.12 jdu na screening.Taky jsem přesně ještě nezjistila co tím vše zjistí,jen pan doktor říkal,že jestli bude vše v pořádku budu moci přejít už ke své gyndařce.Nic budu se loučit jdeme ke tchánovcům. :slight_smile:
28. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.