• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jee, srazik, taky bych vas rada poznala osobne :dizzy_face:
28. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska odpocivam. vcera super, ale do 1h je toho na me moc. nachlazeni lepsi, trosicku jsem, tak nechci nikam litat a byt doma. zitra me nasi dovezou od te sestrenice vecicky. tak jsem zvedava. :slight_smile:
28. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
28. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Majíííí :confused: :grinning: :grinning: to je teda krásný pupík :dizzy_face: Ty čekáš dvojčátka? :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
luci, hahaha, ctyrcata abys vedela :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
je mi z toho na nic :frowning2: byli jsme v shoppinu, nektery tehule co jsme potkali tam vypadaly, ze budou co nevidet rodit a stejne jsem mela vetsi pupek nez ony :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
z toho si nic nedělej já už teď mam větší břich než když jsem šla rodit s vikínem :unamused: , hlavní je že mimísům se daří dobře a prostě nemají garsonku a větší byteček :grinning:
28. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Maji, je krásný :slight_smile: :slight_smile: Hlavně, že je miminko v pořádku :wink: Hele, a v Shoppinu moc lidí, co? Já se tam chystám v týdnu, ale bojím se chřipky. Takže říkáš, že tam trajdá dost těhulí, jo? No, asi bych neměla tolik panikařit...
28. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
holky a bude hůř v těch obchodech, teprve začne mánie nakupování Vánočních dárků. Já to zatím nechávám na poslední chvíli, letos ty Vánoce tak nehrotím.

Maji krásné máš bříško, ty jsi jen tolik hubená, že na tobě více vynikne:slight_smile:
28. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
market :grinning: :grinning: :grinning: 5+1 :grinning: :grinning: :grinning:
luci, jo lidi jak blazen a mona ma pravdu, ze bude hur...ale myslim, ze ve vsedni dny dopoledne to bude v pohode :wink:
hele, ja jsem zjistila, ze mam 9 kilo nahore :sweat_smile:
28. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Maji, taky koukám, jak štíhlá....všechno máš v bříšku (tiše závidím) :wink: Mě se rozjely boky, že jsem ani nečekala, že to takhle rychle jde :rolling_eyes: V obličeji jsem čím dál baculatější, tak nevím, kam to půjde dál :confounded:
28. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Tak jsme z návštěvy doma,koukám ,že jste vyhlásili soutěž ,tak té se ještě účastnit nemůžu,protože jsem na začátku. :slight_smile: Ale pupíky máte krásné. :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Luci ani nemluv, mě se rozjeli ty boky taky hrozně a tím padem přišly strie:frowning2:....Mám strach, že se za chvili nedostanu do těhu ryflí a nové si fakt na tu chvili kupovat nechci. Ještě, že jsem kupovala větší ty ryfle. A to jsem si říkala, že na mě vypadají blbě, když na mě vysí a vono je už mám akorát :sweat_smile: .
Ale váha mě ted momentálně trápí nejméně, fakt se bojím těch strii, četla jsem, že to jen tak ovlivnit nejde a u každého to je individuální.
Některé holky se mazaly pořát a popraskaly a některé skoro vůbec nemazaly a nic. každy má jinou kůži.....
28. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
maji,paradni pupik :wink: a mas nahore jak ja-taky devet :wink: ..

holky jinak v ksichte jsem ted taky pekne napuchla,a ty boky-fuuuuj..o deset cisel pres ne vic :sweat_smile:

a vitam novou tehulku :wink:
28. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
ahojte koceny no aj ja budem musiet povedat matovy nech mi vyfoti brusko(mega brusko) :grinning:
28. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
No taky jsem zvědavá kolik přiberu. :slight_smile: Hlavně,ale ať je mimísek zdravý.
28. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
rekla bych, ze rodit budu zhruba s vahou jak kdyz jsem cekala Tobika (+16kg)..to jeste jde a da se to rychle shodit :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Moni, ono se říká, že když Tě začne svědit kůže, tak se napíná a tím pádem může začít praskat...Já jsem dneska v noci vstávala a mazala si břicho, m strašně svědilo...takže ty strie dříve nebo později taky čekám :rolling_eyes: Je na houby, že to člověk nemůže nijak ovlivnit :unamused: Moni, já hodně nosím legíny (do kozaček) mám delší kabát, tak je to v poho a dobře se mi nosí :wink:

Kasi, neboj se dočkáš :wink: Zatím si užívej, že se ještě může normál ohnout a obout si boty :grinning: Já např. při zouvání kozaček funím jako prase a trvá mi to docela dlouho.
28. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
luci leginy mám, ale nemám si oblíctt co přes ty legíny, bud všechno malé nebo to vypadá debilně:grinning:...No musíme doufat, at alespon nepopraská bruško no, to by mě mrzelo nejvíce.

Luci tak kasi asi nezažije obouvádí do kozaček a navlíkat se s takovým bachorem když rodí v létě:grinning: To jí docela zavidím:grinning:
28. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Kočky, jdu dát spechu, ať stihnu Slavíka...tak mi neutečte :wink:

Ahojky Car a Mona12071 :dizzy_face:
28. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
dyt 16je parada ne,maji

luci..s tim funenim mi to neco pripomina :sweat_smile:
28. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Děkuji Carcul,taky tě zdravím. :slight_smile: Nic musím končit ,jdu dodělat adventní věnce. :slight_smile: Tak krásný večer.
28. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
no holky a co budeme robit 37tt mesiac do porodu :grinning:
28. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
jo a pozerala som ktopak to mluvi brecela sem jak mala holka holky ja sa tak tesim na teho spuntika
28. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Ale zase už bude vedro,a to ještě 29května 2010 se vdává ségra tak to už budu takový vorváň to bude sranda. :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Jé to jsem viděla minulý týden,a taky byť je to komedie,tak jsem brečela jako želva,to je div co dokážou hormony. :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
ahoj luci...ja tu urco budu :grinning:

mona..to je fakt,mit bachor pres zimu ma nevyhody-musis se navlict,obouvat pracneji a mit vic hadru..v lete a na jare s pupkem parada,vystacis si s malem :grinning: ...

kasa..tobe taky hezky zbytek vecera..

jooo moni..gratuluju k ekonomice
28. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Holky ja taky fičím, jdeme s přítelem na večku...papa :dizzy_face:
28. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
mona..jeee se mate :wink: pekne si to uzijte..

holky ja jsem dnes doma sama,manzilek je na narozeninach,tak si pak pro nej pojedu..
28. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
moni-no komu je lepsie aj ja by som isla na taku dobru veceru ale cakam ja na svojho co pride z prace a dame si nasu slubenu spolocnu vanu esteze ju mame velku hehe ale uz je to teras problem tak sa mi smejka :grinning:
28. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.