• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni, no jo...já jsem blbá...mi to nedošlo :grinning: Užijte si to :wink:

Car, já mám dojem, že už funím i u banální zátěže :sweat_smile:
28. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
luci,no nak tak :grinning: staci se pretocit na posteli :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
holky ja mam strasnu chut na na nieco ale neviem na co ale niesom hladna pomoooc
28. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Holky, já jsem si dneska dělala na véču topinky s česnekem...Snědla jsem 4 a pak ještě chleba s pomaz. máslem a rajčátkem...k tomu Kinder Milchschnite (nebo jak se to píše :grinning: ) a pořád bych si něco dala...se pak můžu divit, že začínám být celá nějaká veliká :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
luci-no to zni dobre ale dnes som mala vyprazaneho uz dost a niako na to dnes uz nemam pomyslenie sakra co by som si ja dala nemam -jahody a melon :angry:
28. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Mona, no já taky šmejdím po kuchyni a asi padnou chipsy :grinning:
28. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
holky u me padla cela vanocni stola :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Car :grinning: Mňááám...štola :dizzy_face: Já jsem dneska pekla vanilkové rohlíčky a pořád jsem ujídala...se obávám, že než je stačím obalit v cukru,, tak budou sežrané :grinning:
28. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
luci,je fakt moc dobra,jsem ji mela v patek u sousedky,tak jsem ji bezela dnes koupit taky :sweat_smile: protoze ji jsem celou sezrat nemohla :grinning:

luci a kolik druhu peces?a jaky?
28. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Car, linecké s marmoškou, linecké polité čokoládou a s oříškem, pak vanilkové rohlíčky a nepečené Rafaelo. Zbytek dělá mamka a ségra :wink: A Ty?
28. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
luci..ja ete nic..jinak manzilek to moc nepapa,jen par..a teda jedno miluje-kosicky ale s polevou z bily cokolady,tak ty udelam urco..a pak asi rohlicky a ete jeden druh a tim letos koncim :sweat_smile: pristi rok udelam vic
28. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Car, mi pečeme hodně, takže už začínáme teď :wink: Dáváme pak babičce a rodině, takže to rychle mizí....
28. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
ty jo, holky, to je vtipny, my jsme slozili postylku :sweat_smile: mame z loznice ukrajinskou ubytovnu :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Maji :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
luci,tak my s mamou vzdy taky pekli hodne,ale uz jsem psala jak to mezi sebou mame...takze to letos odflaknu,manza tomu cukrovi moc neda,tak udelam to jeho oblibeny..a zbytek neresim..a pristi rok(snad uz v novy kuchyni)se vyradim :grinning:
28. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Car, mě se letos asni moc nechce, ale když jsem doma, tak jsem slíbila, že pomůžu...ještě zítra dvě dávky rohlíčků a na pár dnů si dám od pečení oddech...dneska už jsem nemohla na záda :rolling_eyes:
28. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
luci,ale aspon na to nejsi sama...

maji... :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
no tak bola som v obchode kupila si chipsy ale na sposob co su pepisky neviem ako sa to pise a pomarance a jablcka :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Mona, já jsem si říkala, kam jsi zmizela :grinning: tak si pochutnej...já jsem se tak přežrala, že se mi bude asi blbě spát :pensive:

Holky, dělají se vám pupínky potěle? Na břiše, hrudníku, atd.? Mě se začaly dělat :angry:
28. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
luci..ve vystrihu uz od zacatku,pak na prd... i na zadech..no snad vsude :angry:
28. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
mne nie :slight_smile:
luci-no ja som normalne umierala aku som mala chut na nieco
28. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
teda na brisku akorat ne
28. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
zitra vam to vyfotim, skoda ze nemame dvojcata, to by teprve bylo s patrovkou :grinning: :grinning: :grinning:
pupinky se mi nedelaji vic nez pred tehu, ale za to mam vyrazku pod nosem a za nic na svete se ji nemuzu zbavit :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Car, no mě snad všude...ale na bříšku a v dekoltu nejvíc, ale to až poslední dobou... :rolling_eyes:
28. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Maji, už se těším na fotku :grinning:
28. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
holky idem ja do vane tak zatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :wink:
28. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
mona..paa :wink:

luci,ete vydrz do jara je to fuc :wink:
28. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
carcul, to si jen myslis...s kojenim to bude jeste horsi, zacnou padat vlasy, plet se zhorsi o dalsich 50%.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Maji, fakt jo? Moje ségra nekojila, takže od ní ani nemůžu zjišťovat tyto věci. Akorát říkala, že ji po porodu strašně padaly vlasy...Tak to se ještě máme na co těšit :pensive: Ale hlavně zdraví...se pak dáme za čas do kupy...doufám :sweat_smile: :wink:
28. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
maji..no to potes :frowning2:
28. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.