• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, me taky padaly silene, myslela jsem ze vyplesatim...no jeste ze jich mam tolik :grinning: a nejlepsi bylo, ze mi pak zacaly podrustat novy vlasy kolem cela a kudrnaty (normalne je mam spis rovny :grinning: :grinning: :grinning: )
car, to nic, ono ti to pak v tom frmolu ani neprijde :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Kočky, jdu chrnět...mějte se a dobrou noc :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
dobrou luci :slight_smile:
28. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
holky tak my ted došli, dala jsem si kuřecí kapsu plněnou špenatem, šunkou a sýrem. Byla to mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ted se budeme asi koukat na film:slight_smile:...
28. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Holky dobrou noc,věnce dodělané,a teď jsem dokoukala slavíky a jsem ko,takže se loučím a jdu spát. :slight_smile:
28. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
holky potrebuju poradit, jsem ve 13 tt a zacala jsem brat ten femibion 400, ale ty tbl jsou barevny, nevite jestli je to jedno jak je budu brat?? nebo ja nevim...v letaku je jen psane, jednu denne, nic vic...poradte prosimmm...:slight_smile:
28. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
peprlík já je beru a bereš 1 tu růžovou a pak tu průhlednou. prostě obě 2 za ten den. já už je beru ob den :wink:
28. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
pockej tomu nejak nechapu??mam platicko, v nem je 12 tabletek, tzn ze je mam na sest dnu?? ja si ted vzala poprvy tu svetlou zlutou pruhlednou, tak to k tomu mam vzit jeste tu ruzovou?? ale v tom pribalaku pisou jen jednu denne?? to jsem z toho blazen?? :confused:
28. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jo musíš vzít obě, takže je tam 60 tablet a je to jen na měsíc :unamused: . V každý tabletě je něco jinýho a právě jsou jako jediný na trhu :wink: . taky když jsem je rozbalila tak jsem nechápala :grinning: ale bylo mě vysvětleno a mylsim že i na krabičce píšou že to je na měsíc :wink:
28. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
tak mam v sobe obe ruzovou i tu gumovou...-) diky moc za radu..jdu chrnet...papik :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neni zač
28. lis 2009 ve 23:22  • Odpověz
holky tak poznatek dne, dneska jsem přemýšlela a mi přijde že snad ani nejsem těhotná když to srovnám s těhu se SOFI tak naprostá parádička normálka pořád každé ráno běhám svých 40 minut obleču pořád stejné riflíky (ovšem nezapnu je přes břicho to je jasné ale jinak je pěkně narvu) pohoda žádný stres nechápu čím to je že by tím klukem nebo co :grinning:
29. lis 2009 ve 03:36  • Odpověz
nedočítám holčiny psaly jste něco k tomu srazu nebo tak jen at vím?
zítra jedeme do disneylandu tak jsem zvědavá co na to Sofánek
29. lis 2009 ve 03:37  • Odpověz
Krásnou adventní neděli všem.
Tak já zatím beru ffenibion 800,a tam je jenom jedna barvička tabletek,tak vidíš to budu zase chytřejší až začnu brát 400.
Jinak dneska se chystám trošku uklidit a odpoledne musíme k mým rodičům a pak obejít ještě babičky s věnci ať si taky můžou večer zapálit 1 svíčku.
No po neděli musím začít pomalu péct cukroví,co stihnu do čtvrtka to stihnu pak si dám pauzu,protože přijede na 5 dní ségra domů,tak už se těším,protože tím,že je tak daleko ,tak je nám občas smuťánkově,ale naštěstí se aspoň slyšíme přes skype.
Míšo tak si to dneska v disneylandu užijte.A pak vlož foto. :slight_smile:
29. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
dobre ranko devcata,

vitam nove tvare (jeste jsem to neudelala). mam trosku rymecku, ale krk dobry, tak se to snad nikam nerozjede. Dneska jsem doma. Za chvilku me nasi privezou ty oblecky od pribuzne. pak si udelame obed a pak my s anickou si pujdem lehnout a oni pojedou domu. manza je zase na stavbe az do tmy. nebudu dneska delat nic, jenom pit caje a jist vitaminy.

holky, sorry, ale nedocitam, takze nebudu reagovat.
29. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Tak ať ten bacilek přemůžeš Mebe,zkus si uvařit zázvor.Ten vcelku na bacilky pomáhá. :grinning:
29. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
ahoj kasi, zazvor? ten ja nemam. :unamused:
29. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak už jsem vzhůru a půjdu se nasnídat. Dám si kakao s vánočkou :grinning: . Jinak zatím nevím co dnes budeme dělat, uvidíme jak se to vyvrbí:slight_smile:.

Míšo tak to máš fajn, že jsi nepřibrala skoro vůbec. Ono se říká, že u kluků člověk přibírá do zadku a u mě se to potvrdilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak s tím srazem jsme všechny souhlasili. Ale musíme se už určitě domluvit:slight_smile:.
29. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Dá se koupit v Kaufu,Albertu,je to kořen nastrouháš si ho ,zališ vařící vodou,přidáš citron a med a opravdu to pomáhá. :slight_smile: Tensraz by byl super,ráda vás poznám osobně.
29. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Hezké dopolko holky :dizzy_face:

Tak já jsem vyžehlila a teď vařím...peču kuřátko a k tomu udělám bram. kaši :wink: Odpo. budu zase péct...

Mabe, brzy se uzdrav :wink:

Kasi, ten zázvor je dobrý nápad, ale není nějak v těhu omezený...jako určo se může užívat, ale kolik? Netušíš?
29. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
tak uz mam po o. ta sestrenka me toho dala.....mam veci az do 3 let, asi 7 kabel, takze to budu odpo tridit na kojenecky a tak. zbytek dam do krabic do sklepa.

luci, ty ses teda aktivka. to ja nic. udelala jsem opekany brambory a pak tu macku od mamky a knedlickovou polivku. tedka umyju nadobi a hura spinkat.
29. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Mabe, to je náhoda, že se mi chce :grinning: Tý jo, ty jseš teda zásobená :wink: Tak dobrou a hlavně, ať Ti je po spinkání líp :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahojky..

jojo holky femibion 400se maji brat kazdy den obe tabletky...

mona-ja teda slysela ze u holek se pribira vsude a u kluku to jde jen do briska

miso,kraaaasne si to tam uzijte a pak se pochlub foteckama.a povypravej :grinning:

luci..ty jsi ale sikulka :wink:
29. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Luci určitě ten zázvor zakázaný není ,já si vždycky ,když cítím,že na mě něco leze,tak si nastrouhám asi 2 lžičky zázvoru,a zaliju vařící vodou,nechám odstát a přidám citron a med a zabírá to. :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Ahoj carcul, tak já slyším pokaždé něco jiného, jsou to jen pověry:grinning:...každopádně já dost celkově přibrala, takže mě to jen do bříška nešlo :confounded: .
29. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj Car :dizzy_face: já si na to jen hraju :grinning:

Mona, já teba přibírám hlavně do zadku a do boků :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kasi, a cedíš si to nějak nebo to vypiješ tak, jak to je? :wink:
29. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
luci :grinning:

mona...no ja teda slychavala-ze u holky kines vsude a je clovek osklivejsi a u kluka to jde jen do briska a zenskejm to moc slusi...jinou verzi jsem neslysela..ale jako jasny-jen povery..u kazdy to je jinak
29. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Car, já teda doufám, že se doky nesplet...protože na to, že čekáme kluka...vypdám jak můra a čím dál hůř! začínají vylízat beďary a praskla mi žilka vedle rtu, z toho jak se směju :angry: :grinning:
29. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
No holky mě to mamka říkala, že u mě přibrala jen trošku, ale měla samé vyrážky. U bráchy přibrala jen do zadku a u segry přibrala celkově a to opravdu dost. Říkala, že každé těhotentví bylo uplně jiné. Takže je to asi opravdu individualní:slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ty brďo Moni :confused: koukám, že jsi už 31tt :dizzy_face: To je mazec...to letí, jak blázen :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.