• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
luci jojo letí, taky sama někdy koukám:grinning:...ale 31tt jsem od včerejška :slight_smile: ...každopádně se ani nenaděju a budu rodit.
29. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Luci musíš nám zase vyfotit bříško, už jsi dlouho nefotila:slight_smile:
29. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Luci někdo si to cedí,já to piji i s tím zázvorem. :slight_smile:
29. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
tak jsem holky po spani. jeste budu chvilku lenosit a pak se pustim do probirani tech hromad. :slight_smile: urco nejaky veci i vyhodim, ale asi vetsinu si necham. roztridim to na miminkovsky a pak vetsi. ty vetsi dam do sklepa a miminkovsky jeste nevim. nemam jeste udelany misto. :confused:
29. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
tak uz to mam holky roztrideny. pulku jsem vyhodila. mam dve krabice vetsich veci a dve igelitky malych. mam toho dost. :slight_smile:
29. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
manza jestli uz nekoupime komodu, ale jeste je asi brzo. zatim to mam v tech igelitkach, mozna po novym roce uz ju pujdem koupit, protoze dostaneme jeste dalsi veci na vanoce.
29. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak co jste dneska podnikaly?? My se tak od rána flákali a pak jsme šli do segafreda na něco dobrého, tak jsem měla horkou čokoládu a pak šli nakoupit do tesca. ted si dávám párek s hořčicí :sweat_smile: , nikdy jsem to moc nejedla a ted mám na to chut :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
moni, ja delala obed pro nase a odpo jsem si roztridila veci pro mimiska.
29. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Tak jsem právě dorazila domů.Věnečky rozdané,tak si můžou dneska všichni zapálit 1 svíčku.Teď musím udělat ještě jeden paní z kulturáku,stavovali jsme se tam koupit lístek na divadlo,divadlo vyprodané,ale paní mě ukecávala ať ji prodám ten věnec co jsem měla pro mamču,tak jsem ji ho neprodala,ale slíbila jsem ji,že ji ho udělám a donesu zítra.Tak budu u superstár motat. :slight_smile: Taky už se těším až budu příští rok probírat mimi věci a prát a žehlit ,to už bude takové krásné. :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
moni,fakt to leti..no budes prvni,tak jsem zvedava na tvy dojmy pak :grinning:
29. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz
holky tak jsme tu zustali na noc nedalo se to celé projít malá je v sedmém nebi
právě že do zadku jsem nepřibralas vbec jen ten břuch mám jak za dva :grinning: ale u Sofi jsem měla taky obří navíc jsem měla těhu cukrovku a natíkala jsem blééééé ted jsem v poho jestli bych měla takové těhu všechny tak mám čtyři kousky

a srazík plánujte plánujte doma jsem 17.12 tak se budu na vás těšit, bude to fajn setkat se s pupkama a pak s mimísky :grinning:
30. lis 2009 v 01:31  • Odpověz
Ahoj devcata, tak na cviceni dneska nejdu. Porad mam rymu, tak to nechci zhorsit. Musim teda do prace a pak hnedka domu lezet a pit cajicky. jeste si koupim po ceste jitrocelovy sirup.
30. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: my jsme meli vcera romantiku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vybornej obed a pak dlooouhou prochazku po takovym starym neudrzovanym sadu (pridam fotky az je zmensim) a vecer jsme koukali na Kdopak to mluvi a strasne jsme se nasmali :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
Tak mi jsem včera ještě pekly a pak jsme totálně odpadly...jsem měla úplně v háji záda. V noci jsem spala docela tvrdě...konečně :dizzy_face:
Dneska nás čeká uklízení...převlíkat peřiny, vysávat, vytírat, atd...Manža je doma, tak mi pomůže :slight_smile:
Mějte krásný den :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a vítám nové tváře. :grinning:

Včera jsme byli po nákupech a dneska jsem uplně hin tak odpočívám navíc mě bolí záda a hlava.
ale od čtv jsem měla náročný den tak si to zasloužím.

Luci tak to si ten uklid užij, nám dneska tatka asi doveze natřenou postýlku už máme i obrázky na stěnu tak se moc těším.
30. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Jéé, Suny :dizzy_face: dlouho jsi tady nebyla :frowning2:
Tak to budete mít krásné...pak musíš nafotit :wink: A co Kubík, nezlobí? :wink: :grinning:
30. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Luci no nebyla ted tu bylo takový jakýsi napětí já moc nespala, do toho záda takže dost drsný. ale snažím se to zvládat v klidu.

nafotím to určitě, kubíček je zlatý miminko pořád kope hlavně v noci a ted taky ale je to fakt intenzivní. :grinning:

ted mě kamoška vylekala s tím že umřela nějaká těhulka na tu prasečí chřipku jsem dojukaná. :frowning2: nevíš o to m víc?
30. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Suny :confused: nevím o tom nic...Akorát vím, že manželův kámoš má manželku a ta je v 6. měsíci a prasečí chřipku nedávno prodělala a prý dobrý, jen si pár dnů poležela a už je z toho venku.
30. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Fakt? já nevím jak pozorovat příznaky, dneska mě bolí hlava ale včera jsem málo pila ale fakt málo. tak nevím. nevíš ty příznaky?? a jak to poznala ta manželka? ježis se bojím
30. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Suny, já nevím, jak to poznala...Ale prý jsou příznaky-horečka, kašel a třesvka...asi jako u klasické chřipky. No, já mám taky strach, ale to mi moc nepomůže :frowning2: A kde a kdy se to stalo? Nikde o tom nepíšou :confused:
30. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
No nevím říkala mi to kamoška. tak horečka to by bylo docela ok protože já na horečku netrpím takže jak bych ji měla valím v noci klidně do špitálu. to mi je jedno. třesavka a kašel? chjo teda. jenže co když teplota nemusí být hlavní příznak??? jejda teda.

prý někde v čechách a další je ve zlíně na JIPce. luci já se moc bojím. ted mám stres chytnu všechno málo spím a vitamínky moc nejím. včera jsem byla v olympii a v tescu. mám strach.
30. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Suny, povídej mi o tom...já se chystám nakupovat tento týden, takže už mě jímá taky hrůza. Navíc, jdu ve středu na cukrovku a tam chodí tolik nemocných lidí, že jak budu sedět 3 hodiny na té chodbě, tak na to budu pořád myslet...Je to na nic, kdyby aspoň začalo mrznout.
30. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Luci já neívm jeslti by mráz pomohl, nevím jak se kontrolovat. no. je to na prd malej je ještě malinkej chci aby tam vydržel do února. moc se bojím.

Já včera byla nakupovat ale je to to psolední nakupování. jinak nikam takhle mezi lidi krom dr nebudu chodit. fakt mám strach no.

ty jo a tedka jsem v háji z nervama uplně se hrozně bojím navíc já všechno chytnu a navíc manža dělá v obchodáku mezi hrozně moc lidma no.
30. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Suny, je to nešťastné...musíme doufat :pensive:
30. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Luci to jo no nemůžeme mít nic normálně je to fakt hrozný se moc bojím.

Je to hrůza dneska mám z toho fakt nějakej strach. tak já nevím být zalezlá pořád doma. či co.

ted mi došli polodupačky, rukavičky a froté prostěradlo jsem ráda a snad to bude ok a malej vydrží a já taky.
30. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po dlouhé odmlce :slight_smile: A ještě dlouhá bude :confounded:
Včera jsme se zabydleli , ale nejde nám tam net asi to musí přijít zapokojit technik. Takže ted musím čekat, kdy se uráčejí dojít.
Jinak se máme fajn, jen ještě plno starostí. A co tady nového? Jak se máte?
Jsem na chvíli u mamky, ale za chvíli fičím, musím do hyperky a pro malého.
30. lis 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony :grinning:

Tak snad vám ten net zapojí brzo a budeš tu s náma a referovat jak se vám tam líbí. i tak jste šikulky. tak se držte a zase se brzo ozvi.
30. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdu se najest a lehnout si dneska teda nic moc. tak zatím papa
30. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Suny já taky doufám. Potřebuji net abych mohla koukat na dárky co k Vánocům-inspirace :slight_smile:
Jinak se nám tam líbí, jen nemáme doděláno, ale obyvák, pokoj a ták, to jo.
30. lis 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
Mony ale to budete mít časem a je to super moc vám to přeju. :grinning: a vánoce budou krásný.

já se ted nervuju z prasečí chřipky.
30. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.