• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny jo no. Já tedka nemám ani čas na nic myslet, spíš nestíhám a furt si jen říkám abych nezapoměla to a to a pořád dokola :slight_smile: Neboj. Nemysli. :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
No já mám kamošku a ta mě furt straší víš tak si s ní asi psát nebudu. jdu se najíst. máme rajskou a sekanou mnam. odpol si dám asi jogurt a nějaký ovoce a večer pomazánku. už se těším. a malej taky jak tak koukám na to moje neuvěřitelně se pohybující břiško :grinning:

Mony tak já frčím, mějs e krásně hlavně at se vám tam líbí, je to fakt bezva. a zase se ozvi. papa
30. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Suny, neposlouchej kámošku, vykašli se na ní. Nechápu, proč Tě straší.
Tak už musím, tak si nech chutnat, papa mějte se.
30. lis 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet z prace. Sef me jeste pred tim nez jsem vysla volal. Chtel vedet, jestli si ma nechat jednoho cloveka. Pritom uz mu to ten muj zastupce rekl, ale on mu neveri, tak se ptal me. Pak jsme jeste kecaly v praci a je to tam totalne na sracky. Lidi si delaji co chteji. On s nema chce byt totiz kamarad - ten muj zastupce, tak to tak vypada. Hruza. Sef me pozadal, jestli bych neprisla jeste v lednu udelat osobni hodnoceni lidi. Tak jsem mu rekla, ze jo. Na jednu stranu me to vuci nekterym holkym mrzi, ale na druhou jsem rada, ze jsem pryc. Sef ma, co chtel.
30. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
holky, o te praseci chripce radsi nectu. tedka mam rymu a nechci na to myslet.

luci, ty jsi teda aktivni. ja dneska asi toho moc nepodelam. uz jsem utahana, boli me zadicka. tedka papame a pak si pujdem jako obvykle lehnout. :slight_smile:

holky, anicka me tedka nejak kope min. :confounded: a nejsou to az tak velky kopance. mely jste to taky tak? rikam si, jestli neni nejaka neaktivni. :confounded:
30. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojki jdu vás jen pozdravit a jdu si zase lehnout,dneska jsem měla den blbec.Ráno jsem šla do obchodu pro svíčky,abych mohla dodělatvěnec cojsem jedné paní slíbila,a skolabovala jsem na ulici,naštěstí miminku se nic nestalo,ale mám šitý nos,krev tekla jak u řezníka,asi10 lidí mě obešlo,než se mě zeptala paní,jestli nepotřebuji pomoc,asisi mysleli ,že jsem ožralá. :frowning2: Teď už vim,že to bylo nízkým tlakem.Bolí to jak sviňa,ale jsem šťastná,že se nestalo nic miminku.Asi budu muset pít kafe,ikdyž je zakázané a teď mi moc nechutná.Mějte se hezky.
30. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
kasi, jezis to je teda zazitek. me se na zacatku taky motala hlava a pak se zjistilo, ze mam malo zeleza v krvi. takze ho jim a uz je to lepsi. ty lidi jsou hrozni, ze nepomuzou.
30. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj holky..

kasa,tyjo,to je blby,tak pekne lez a vubec se nenamahej :wink:

holky musim uklizet,chjooo :confounded:

a jak se mate?
30. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
AHoj holky, mabe no já se tím taky moc nechci zabývat ale ona mě tak vystrašila že mám pocit že s ní ani mluvit nebudu mě dycky dohuká no.

Kasi to je síla, ti lidi jsou tak hnusní. mě je slabo od začátku a to už jsem v 7 měsíci ale jedno malý kafčo denně neškodí to mi řekl i dr. hlavně že už jsi v pořádku a mimi taky.

Car ahojky, dneska se máme postelově, po tom maratonu včera jsem uplně mimo tak ležím ani nic moc nejím jaksi blbě od žaludku hrůza no.
A co ty???
30. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla jsem se Vás prosím zeptat na malou otázku, mate termín porodu podle poslední menstruace dřív nebo později než podle ultrazvuku na začátku těhotenství. Moc děkuji.
30. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj Pam to je různý já měla podle ms termín porodu na 4.března a podle utz zatím máme termín na 25.února.
Ale myslím že je to jedno ono se to bude měnit stejně ještě.
30. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Já si pořád myslela, že podle UZ je termín později, připadalo mi to logický, protože jsem si říkala, že ovulace je cca 12 dní po menstruaci a teď zjišťuji, že to není pravda. Ještě jedna taková pitomá otázka, takže když je mimčo starší než podle MS, znamená to , že bylo počato před menstruací a pak jedna MS proběhla? Nebo prostě mimčo roste rychleji.
30. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Já myslím že roste rychleji teda tak mi to řekl dr. no. v kolikátým týdnu jsi??
30. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Podle MS 14, pode UZ 13
30. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Zatím mi to lítá jen o 4 dny, ale kamarádka to má opačně,že podle UZ je mimčo starší, tak jsem nad tím přemýšlela, čím to je :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Zatím jsem na začátku, takže vstřebávám nové informace :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Ajo no já je vstřebávám taky bud v klidu a zdaleka spoustu věcí ještě nevím. ale ono se to fakt bude měnit podle utz. neboj se. to je v klidečku. už jsi byla na nějakým vyšetření na NT screeningu?
30. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Zítra jedu na první genetiku, tak mám trochu obavy a zároveň se těším, až uvidím mimčo
30. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
Ty už budeš mít prcka za chvíli doma, se máš. My máme před sebou ještě pěkně dlouhou cestu. Co čekáš?
30. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Pam já ještě taky nemám uplně za pár :grinning: jsem ve 28tt takže ještě nějaký čas se budu trápit zádama páč tohle těhu si teda moc neužívám abych pravdu řekla. ale bolesti jsou bolesti no.
čekáme chlapečka a moc se na něho těšíme. mě ty všechyn vyšetření hrozně stresujou. hrůza. ale neboj vždycky je to jen o psychice ale miminka budou v pořádku. odkud jsi?
30. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
pampelisko..myslim ze ctyri dni je malo,jen treba roste rychlejc..ono ti to casem treba zas poposunou..a nebo taky ms muzes mit i v tehu ty prvni mesice

ahoj sun..varima pak uklizet tak budu nakukovat..jinak pohodicka
30. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
Jsem ze Šumperka. Tak ten stres zažívám taky a to jsem ještě na žádném velkém vyšetření nebyla. Nejdřív jestli je tam kde má, pak jestli bude vidět srdíčko. Pak jsem začala lehce špinit, tak jsem brala utrogestan. Pak kontrola v 10. týdnu jestli bude už konečně vše ok. Ale to zažívají asi všechny holky tady :slight_smile: JJ, miminka musí být v pořádku. A tobě dopadly všechny testy ok? Je to vaše první miminko?
30. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj car jsem ráda že je to u vás pohodička. už jsme v 7 metru vnímáš??? :grinning:

Jé další severomoravačka to je tady skoro každá. :grinning: Pam no já měla taky utroš jsem dvakrát krvácela slabě ale dali mi ho no ale cobysme neudělali pro ty naše drobečky. no zatím musím zaklepat že jo, příští týden dem na kontrolu tak uvidímeno. je to naše první a fakt hodně vytoužený míiminnko taks e moc těšíme. halvně at se nám vyhne ta hnusná chřipka.

Jojo takový pocity aby tonebylo mimoděložní a aby bylo srdíčko jsem měla taky to každá no ale pak jak tě kopne počkej to je něco fakt neuvěřitelnýho. :grinning:
30. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
sun..no leti to strasne :confounded: hrozne moc..holky me se tak nechce dpo toho uklidu..a co manza,ete zlobi?
30. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Car no tak to se radši vyjadřovat nebudu no. je to jednou tak jednou tak no ve čtvrtek mě naštval a od teé doby relativně v pohodě. :wink: tak nevím a hlavně neřeším kvůli malýmu.

dneska snad dovezou tu postýlku do půlky prosince bude matračka jééé ja se těším.
na úklid se vykašli zítra je taky den. já bych se měla jít sprchnout umýt hlavu a nechce se mi nic. jsem fakt nějaká zmožená a do toho ta hlava. :frowning2:

car budeš péct curkoví sama??? nebo s mamkou?
30. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Tak to je dobrý, že jsou tady severomoravačky. Asi jsem šla po čuchu :slight_smile:
Držím pěsti, ať vše klape,jak po drátkách. Doufám, že už utrogestan brát nebudu, fakt mi nedělal vůbec dobře. Jsem ráda, že to mám za sebou :slight_smile:
Z prasečí chřipky mám taky strach, snad to nebude tak žhavé. Naštěstí pracuji doma, jsem pěkně izolovaná od lidí, tak snad to aspoň je k něčemu dobré.
Už se těším na první pohyby. V kolikátém týdnu se ti objevily?

carculko, asi jo, roste trošku rychleji, jen mě to trošku překvapilo. Asi nad tím moc přemýšlím :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
sun..no s mamou urco ne!!!!!no sama budu pect,ale jen malo...
30. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Pam asi jo :grinning:

Utroš je hnusnej já ho brala dva měsíce a děsný to bylo hodně teda. fuj.

Pam já je měla kolem toho 20tt tuším. ale ty velký až myslím ve 24 to jsou fakt mega kopy. :grinning: mě to i budí a nemůžu spát.

Hlavně nepřemýšlej negativně ono se to fakt ještě bude měnit to datum porodu podle miminka.
30. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Car jejda já jsem něco asi nezvládla co? promin jeslti jsem se nějak dotkla. :frowning2:

No já pect budu ale taky trochu nevydržím stát dvě hodky nohy jak balon asi to znás taky že?
já mám trauma příští pátek kontrola a zase musím vlízt na váhu fuj teda.
dneska je mi šoufl od žaludku, nevím z čeho tak to moc nejím ale jinak z prominutím žeru jak urvaná už. :grinning:
30. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
sun,pohoda..nemuzes si vse pamatovat..,nevolnosti se muzou vracet v tretim trimestru..me je treba ted blbe temer kazdy vecer a noc..i na zacatku jsem mela vetsi nevol.hlavne vecer a v noci..
30. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.